PAMĀCĪBA KAĶIEM: Kā pareizi gulēt ar savu cilvēku

Komentēt

Lai nebūtu nekādu pārpratumu, kur kuram ir īstā vieta.

 Nakts, kas pavadīta kopā ar cilvēku, var būt īsts pārbaudījums tādai maigai un pūkainai būtnei kā kaķis. Cilvēki krāc, grozās, var vispār uzgulties virsū. Vai, vēl trakāk – cilvēks var piecelties nakts vidū un izmest kaķīti aiz durvīm, vispār neko nepaskaidrojot! Lai izvairītos no šādiem nepatīkamiem pārpratumiem, zemāk 10 ieteicamākās pozas ar paskaidrojumiem.

 

1. Acu kontakts!

Acu kontakts!
Cilvēkam ir nepieciešams acu kontakts. Ja apsēdīsies pretī viņa sejai un ilgi skatīsies viņam acīs bez iemesla, cilvēks nomierināsies un aizmigs.
Komentēt

2. Ierādi īsto vietu.

Ierādi īsto vietu.
Cilvēkam jāsaprot, kāda ir viņa vieta jūsu attiecībās. Un arī tas, ka mazie spilveni ir kā radīti kaķīšiem. Kā var nesaprast?
Komentēt

3. Labrīt!

Labrīt!
Cilvēkiem parasti ir ļoti grūti pamosties no rītiem. Bet tu esi kaķis, tev ir iekšējais modinātājs, izmanto to! Trauksmes sirēnas plkst. 4.00 no rīta lieliski uzmodinās tavu cilvēku, un savā neizmērojamajā pateicībā viņš, iespējams, tevi pat pabaros.
Komentēt

4. Kārtībai jābūt.

Kārtībai jābūt.
Cilvēki vispār neko nesaprot no attiecībām. Aktīvi pāroties vajag tikai martā, nu kā var nesaprast? Tad nu tu kā gudrākais liecies pa vidu un pieskati, lai viens otra vietā viņi glauda tavu mīksto kažociņu.
Komentēt

5. Nomierini savu cilvēku.

Nomierini savu cilvēku.
Pat tādā it kā vienkāršā lietā kā elpošana cilvēkam ir nepieciešama tava palīdzība. Ja cilvēks naktī sāk elpot pārāk strauji, apsēdies viņam uz sejas, lai viņš nomierinās un aizmieg. Turklāt, cilvēks neprot saritināties kamoliņā un piesegt seju ar siltu kažoku, tāpēc visas cerības uz tevi, kaķi!
Komentēt

6. Dāvaniņa.

Dāvaniņa.
Cilvēks ir tāda dvēseliski smalka būtne, viņam vajag justies mīlētam. Ja viņš pa dienu ir labi uzvedies, kārtīgi tevi pabarojis un nav pārāk aizrāvies ar tevis ņurcīšanu, vari viņam pasniegt kādu mazu dāvaniņu. Un kas gan var būt labāk par svaigu peli! Saprotu, tu sev atrauj pēdējo, kas ir, bet cilvēka dēļ reizēm taču var.
Komentēt

7. Parūpējies par cilvēka ērtībām.

Parūpējies par cilvēka ērtībām.
Jo mazāk vietas tu viņam atstāsi gultā, jo komfortablāk viņš jutīsies. Zvaigznīte ir tam vispiemērotākā poza!
Komentēt

8. Palīdzi sasirgušajam!

Palīdzi sasirgušajam!
Tev, kaķi, piemīt superspēja ārstēt cilvēku no visām slimībām. Lai tavs cilvēks būtu vesels un ilgi kalpotu, apgulies uz viņa vārgākās vietas un sastingsti! Jo ilgāk nogulēsi nekustīgi, jo veselāks būs cilvēks.
Komentēt

9. Atkārtošana – zināšanu māte.

Atkārtošana – zināšanu māte.
Neapdomīgajam cilvēkam atkal un atkal ir jāskaidro, kurš te ir galvenais, citādi cilvēks jūtas nomākts un pazudis dzīvē. Vislabāk būs, ja viņš gulēs pie tavām karaliskajām ķepām.
Komentēt

10. Mantas. Mantas. MANTAS!!!

Mantas. Mantas. MANTAS!!!
Kā jau materiālistiskai būtnei, cilvēkam vissvarīgakās dzīvē ir mantas. Savāc savus mīļākos priekšmetus un sarīko cilvēkam īstus svētkus turpat gultā. Viņš novērtēs!
Komentēt

 

Materiāli no surfingbird.ru


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru