12 mājās darāmi vingrinājumi, kas ļaus vienkārši iegūt labu formu

12 komentāri

Ja tev nav laika sporta zālei, atvēli šiem vingrinājumiem laiku mājās.

1. Piepumpēšanās.

Piepumpēšanās.
Vingrinājums, kas nodarbina ļoti lielu daļu muskuļu. Īpaši labi attīsta krūtis un rokas, darbojas arī kāju muskuļi. Sievietes šo uzdevumu var sākotnēji pildīt uz ceļiem. Tā būs vieglāk. Galvenais to izpildīt tehniski pareizi. Taisna mugura, rokas plecu platumā, elkoņi jāmēģina pieraut tuvāk ķermenim. Kā arī jānolaiž krūtis teju līdz pašai grīdai.
Komentēt

2. Plankings.

Plankings.
Viens no daudzajiem plankinga veidiem. Šis vingrinājums īpaši attīsta vēdera muskuļus, bet strādā arī mugura, kājas un rokas. Svarīgi turēt taisnu muguru un nekustēties, nesvārstīties vingrinājuma laikā. Uzņem hronometrā laiku un mēģini noturēties pēc iespējas ilgāk. Ar laiku sekundes nāks klāt un izturība augs. Sākotnēji galvenais iemācīties vingrinājumus izpildīt tehniski pareizi.
Komentēt

3. Kustīgais plankings.

Kustīgais plankings.
Sākuma pozīcija kā iepriekš minētajā vingrinājumā. Ķermenis jāmēģina nekustināt, jānodarbina tikai rokas. Labā rokā jāpieliek pie kreisā pleca, bet kreisā roka pie labā pleca.
Komentēt

4. Tiltiņš.

Tiltiņš.
Vingrinājums domāts muguras apakšējai muskuļu daļai. Tas palīdzēs to nostiprināt, tādā veidā nostiprinot arī stāju. Sasprindziniet vēdera muskuļus, lai uzdevums tiktu izpildīts efektīgāk.
Komentēt

5. Izklupieni.

Izklupieni.
Vingrinājuma sākumā jānostājās tādā pašā pozīcijā kā sākot piepumpēšanos. Jātur taisna mugura un nedrīkst kustināt rokas un plecus. Labā kāja jāpieliek pie labās rokas, kreisā kāja pie kreisās. Uzdevums stiprina pēcpusi un kājas.
Komentēt

6. Izklupieni uz sāniem.

Izklupieni uz sāniem.
Izpildīšanas lakā jāmēģina mugura turēt taisni. Mēģini svaru turēt papēžos, kad veic izklupienus uz abiem sāniem. Tiks nodarbināta pēcpuse un kāju muskultūra.
1 komentārs

7. Pietupieni.

Pietupieni.
Vingrinājums, kas paredzēts pēcpuses un kāju stiprināšanai. Arī palīdzēs veidot labu stāju. Kājas plecu platumā, mugura taisna. Jāmēģina ietupties dziļi, tomēr nepieskaroties zemei. Vingrinājuma laikā ceļiem nevajadzētu izstiepties tālāk par pēdu pirkstgaliem. Ja pietupšanās sāk palikt pārāk viegla, rokās var paturēt ko smagāku.
Komentēt

8. Pietupieni ar palēcieniem.

Pietupieni ar palēcieniem.
Ietupies ceļos un pēc tam mēģini palēkties, cik augstu vien vari. Jāmēģina piezemēties viegli. Kājas plecu platumā, rokas jāmēģina noturēt taisni, arī mugura. Lielisks vingrinājums, lai stiprinātu izturību. Vingrinājuma laikā strādā gandrīz visas lielās muskuļu grupas.
Komentēt

9. Palēcieni ar ietupieniem ceļos.

Palēcieni ar ietupieniem ceļos.
Pēc katra palēciena maini kāju, ar kuru ietupties. Turklāt mēģini ietupties 90 grādu leņķī. Mēģini piezemēties viegli, kā arī neļauj ceļiem pieskarties grīdai.
Komentēt

10. Kājas izstiepšana.

Kājas izstiepšana.
Sākotnēji nostājies taisni. Pēc tam liecies lēnām uz priekšu, bet vienu no kājām paralēli cel augšā uz pretējo pusi. Tā, lai beigās izveidojas T burts. Pēc katras reizes maini kāju. Vingrinājumā laikā nemēģini kustināt galvu un kaklu. Labs vingrinājums, lai attīstītu balansu.
Komentēt

11. Izklupieni ceļos uz aizmuguri.

Izklupieni ceļos uz aizmuguri.
Izklupiens šajā vingrinājumā jāveic uz aizmuguri. Mugura jātur taisni, katrs izklupiens jāmēģina veikt 90 grādu leņķī. Ceļi nedrīkst pieskarties zemei. Neļauj ceļgaliem izbīdīties tālāk par pēdu pirkstgaliem.
Komentēt

12. Pastaiga uz priekšu un atpakaļ.

Pastaiga uz priekšu un atpakaļ.
Vingrinājumu sāc ar pieliekšanos uz priekšu. Mēģini turēt kājas un muguru taisni, ar rokām aizrāpo līdz pozīcijai, kas atgādina iepriekš minēto plankingu. Vēlāk dodies atpakaļgaitā un stalti piecelies.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri