20 spīdošans reklāmas, kuras tikko tapušas ASV par godu Super Bowl

Komentēt

Kad reklāmas ir foršas, mums nav nekas pretī tās skatīties!

Katru gadu ASV norisinās Nacionālās futbola līgas (NFL) spēle, kas tiek dēvēta par Super Bowlun tā ir šī sporta veida regulārās sezonas kulminācija. To vienmēr gaida un skatās miljoniem ASV un pat visas pasaules iedzīvotāju.

Svarīgu lomu jau vairākus gadus Super Bowl pasākumā ieguvušas reklāmas, kas tiek raidītas spēles pārtraukumos. Interesanti, ka 30 sekunžu garu video rullīšu parādīšana katrai kompānijai izmaksā aptuveni 5 miljonus dolāru. Kāpēc? Šo grandiozo notikumu skatās simtiem miljoniem cilvēku, kas ir milzīga auditorija un grandioza iespēja produktam tikt pamanītam lielai publikai, kas reizēm pārsniedz kompānijas mērķus.

Lūk, arī šī gada spilgtākās reklāmas, par kurām pasaule un mediji runās vēl krietnu laiciņu:

1. Tika meklēta alternatīva Amazon Alexa balsij.

Gordons Remzijs, Cardi B un citas zvaigznes aizvieto Amazon asistentu brīdī, kad Alexa zaudē balsi. Gāja viņiem visai amizanti!

Komentēt

2. Nav svarīgi, ko tu reklamē, jo vienmēr tas izrādīsies Tide veļas pulveris.

Vai esi dzirdējis par slēpto reklāmu? Izskatās, ka tāds bija Tide šī gada reklāmas moto.
Komentēt

3. Kad mute nejūtīga, jebkurš var kļūt par reperi (Doritos un Dew Ice cīņa)

Doritos čipsi un Dew Ice dzēriens, šķiet, ir izvēlējušies savam produktam raksturīgāko dziesmu un veiksmīgi to parādījuši humoristiskā reklāmā. Forši!
Komentēt

4. Arī lielākajiem supervaroņiem nepieciešama atpūta (Bud Light)

Īstam vīram reizēm ir nepieciešama atpūta ar draugiem un labs aliņš. Šādos brīžos malā tiks atlikta pat svarīga viduslaiku cīņa.
Komentēt

5. Brīdis, kad sacīkšu gars tevi pārņem pat ģimenes atvaļinājumā (Universal Studios)

Amerikāņu futbolists Peitons Menings jūt konkurenci pat izklaides parkā. Reklāmā parādīts, ka šeit foršu laiku pavadīs gan pieredzējuši sportisti, gan laiski atpūtnieki.
Komentēt

6. Pirms ievēlies vēlēšanos, padomā divreiz (M&M's)

Aktieris Denijs Devito M&M's reklāmā no gardas končas pārtop cilvēkā, tomēr dzīve pēc tam tāpat nešķiet tik forša, kā pirms tam.
Komentēt

7. Vienīgais vīrs, pēc kura tualete neož (Febreze)

Ja tualete pēc tava apmeklējuma smaržo pavisam normāli, tad ar tevi kaut kas nav kārtībā. Izskatās, ka tas vienam vīram sagādā pamatīgas problēmas. Un tas viss tikai gaisa atsvaidzinātāja dēļ.
Komentēt

8. Stilīgam supervaronim stilīgs braucamais (Lexus)

Lexus un Marvel sadarbojas, lai jaunākajā auto reklāmā pie stūres piesēdinātu Melno Panteru. Kā saka - kāds auto, tāds vadītājs.
Komentēt

9. Auto, kurš ir tik ātrs, ka atgriezīs tevi atpakaļ jaunībā (Kia Stinger)

Vai esi kādreiz mēģinājis ar automašīnu braukt atpakaļgaitā tik ātri, ka no sejas pazūd dažas krunciņas? Dziedātājam Stīvenam Taileram ar šo triku izdevās atgriezties savā slavas plaukumā.
Komentēt

10. Sēdekļi, kuri piemēroti pat tiem, kam salonā vienmēr ir par karstu (Kia)

Aktrise un komiķe Melisa Makartija neļaus sevi apklusināt pat pingvīniem. Vai kāds vispār kādreiz ir automašīnas salonā vedis pingvīnu? Droši vien nē, bet reklāmās viss ir iespējams.
Komentēt

11. Viens dzēriens, kas radīts visiem (Coca-Cola)

Dažādas garšas, dažādi cilvēki, kultūras un rases. Bet zīmols ir viens, pie kā pieturas neskaitāmi daudz cilvēku. Coca-Cola parāda, ka arī kola, kas ir tikai dzēriens, savieno miljoniem prātu.
Komentēt

12. Arī Pepsi neatpaliek. Saskati nelielu līdzību?

Šeit redzams kas nedaudz līdzīgs Coca-Cola redzējumam, tomēr te lielāku lomu spēlē Pepsi pirmsākumi un senās saknes, pie kurām pieturējušies mūsu vecvectēvi un pat Britnija Spīrsa laikā, kad vēl nebija noskuvusi galvu.
Komentēt

13. Labākā reklāma visiem vikingu faniem (Ram Trucks)

Tikai vikingi var iedomāties jūras ceļojumā paņemt līdzi veselu pikapu. Nē, šis auto nespēj braukt pa ūdens virsmu kā Jēzus, tomēr punkts par izdomu.
Komentēt

14. Lūk, kā jāsvin perfekts piezemējums (NFL)

Ja gūtos punktus ar šādu uzstāšanos svinētu visi sportisti, šīs nozares pārstāvji atņemtu vietu visiem, kuri jebkad sapņojuši nokļūt talantu šovā.
Komentēt

15. Padoms, kā izveidot bārbekjū picu no čipsiem (Pringles)

Pringles nu jau piedāvā tik daudz garšas, ka, tās sakombinējot, tu vari izveidot veselu maltīti. Kurš ir gatavs pamēģināt šo triku?
Komentēt

16. Kāpēc sarežģīt lietas, ja viss patiesībā ir tik ļoti vienkārši?

Mums šķiet, ka būtu noderīgi, ja Kīgens Maikls Kejs mums šādā pat veidā spētu palīdzēt, piemēram, bankas vai apdrošināšanas konsultācijā.
Komentēt

17. Kā izrādās, avokado labi iet kopā ne tikai ar čipsiem (Avocados from Mexico)

Pēdējā gada laikā pasauli pārņēmušas avokado maizītes, kas nozīmē, ka gvakamolei un čipsiem vairs nav vietas cilvēku vēderos. Bet, ja godīgi, tad visai iespaidīga kampaņai parastu avokado reklamēšanai.
Komentēt

18. Kad gatavojies lielai lomai, bet tevi izvēlas otrajam plānam (Michelob ULTRA)

Kad jāgatavojas jaunai, svarīgai lomai, aktieris Kriss Prats trenējas ne pa jokam. Bet ne vienmēr galvenās lomas ir svarīgas. Reizēm jāpatēlo arī kāds otrā plāna aktieris vai jāpiedalās masu skatos. Tāda nu ir dzīve.
Komentēt

19. Arī milzīga kompānija nespēj eksistēt bez lojāliem darbiniekiem (Budweiser)

Budweiser meta jokus pie malas un ar video palīdzību pateicās saviem lojālajiem darbiniekiem, kuri ilgu gadu laikā pielikuši pirkstu, lai milzīgā alus kompānija nokļūtu tur, kur tā ir šobrīd. Mūsuprāt, ļoti forši un apsveicami!
Komentēt

20. Reklāma, kas visus aptina ap pirkstu (Dundee)

Noskatoties video, šķiet, ka tas ir tikai jaunas filmas treileris. Nekā! Šeit tiek reklamēta Austrālija. Un kā gan vēl labāk to reklamēt, ja ne ar kaudzi slavenu aktieru un Krokodilu Dandiju?
Komentēt


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru