VIDEO: Mini tornado mūzikas festivālā mētā teltis kā sērkociņus

Komentēt

Lūk, ko nozīmē pasākumā "noraut jumtu".

Vācijas festivāla Parookaville apmeklētāji tika pamatīgi sabaidīti un izsisti no ballīšu noskaņojuma, kad kādā brīdī milzīgs vējš sāka nest prom teltis ar visu iedzīvi.

Lielās popularitātes dēļ šogad tika izveidotas vēl trīs kempinga vietas jau tuvumā esošajām. Acīmredzot, tā nav bijusi visai spīdoša ideja. Tā kā viena no telšu pilsētiņām neatradās pietiekami drošā “ielokā”, bet gan nelielā uzkalnā, gandrīz visas apmeklētāju teltis tika burtiski izrautas no zemes un aizpūstas prom. Diemžēl atgadījums nepalika arī bez savainojumiem. Smagi cietuši gan tika tikai četri cilvēki, bet pārējie tika cauri ar viegliem savainojumiem.

Šādi mini tornado jeb tā saucamie "putekļu velni" var sākties pārāk karstu laikapstākļu ietekmē. Vietējais meteorologs komentēja: "Ja karstā dienā augsne ļoti sakarst, gaiss ātrāk sāk celties uz augšu, it īpaši, ja tā ir melnzeme."

Elektroniskās mūzikas festivāls šogad pulcēja aptuveni 80 000 cilvēku, un starp lielajiem māksliniekiem bija tādas zvaigznes kā Dāvids Geta, Stīvs Aoki un citi.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru