17 foršas vietas Igaunijā, kur apciemot dzīvnieku valstību. Ciemos pie kaimiņiem!

Komentēt

Ja Latvijā visi dzīvnieki apskatīti un iepazīti, tad doties pie kaimiņiem - arī tur ir, ko redzēt.

1. Haskiju parks Kalbu, Igaunijā

Haskiju parks Kalbu, Igaunijā
Kad ziema beigusies un kamanas noliktas malā, Haskiju parks, kurš atrodas stundas braucienā no Tallinas, piedāvā apciemot haskiju parku. Šeit varēsi piedalīties fotosesijā un dažādos pasākumos, kā arī pamīļot vienīgo kaķu šajā vietā.

Vairāk informācijas meklē mājaslapā vai Facebook lapā.
Komentēt

2. Miniatūro dzīvnieku ferma Mallas ciematā, Igaunijā

Miniatūro dzīvnieku ferma Mallas ciematā, Igaunijā
Hobuvärava lauku saimniecībā sastapsi gan ponijus un pundurtrušus, gan eksotiskus dzīvniekus un putnus. Vai nebūtu forši doties piknikā foršu dzīvnieku kompānijā?

Ferma apmeklētājiem atvērta no 24. aprīļa līdz 31. oktobrim.

Vairāk informācijas meklē Facebook lapā.
Komentēt

3. Mini zoodārzs Paslepā, Igaunijā

Mini zoodārzs Paslepā, Igaunijā
Ja neesi eksotisko dzīvnieku piekritējs, tad šeit sastapsi sivēnus, zosis, zirgus un citas lauku radības. Šeit pat tiek organizētas īpašas skolu programmas, kas ļauj mazākajiem tuvāk iepazīt dzīvnieku valstību.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

4. Alpaku ferma Igaunijā

Alpaku ferma Igaunijā
Šeit iemācīsies iemīlēt alpakas, uzzināsi daudz jauna par dzīvnieku vilnu un to, kā tā tiek izmantota dažādu produkciju ražošanā. Dzīvnieki pie cilvēkiem ir pieraduši, tāpēc nožogojums starp jums nebūs nepieciešams.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

5. Alaveski dzīvnieku parks Igaunijā

Alaveski dzīvnieku parks Igaunijā
Vairāk nekā 90 dzīvnieku un 20 fazānu. Galvenie iemītnieki šeit ir divi brūnie lāči - Momsiks un Harijs. Kad visi dzīvnieki apskatīti, netālu esošajā ūdenstilpnē vari doties izbraucienā ar kanoe.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

6. Trušu ferma "Angorarabbitstours" Igaunijā

Trušu ferma "Angorarabbitstours" Igaunijā
Aptuveni 80 trušu un pat īpaša tūre, kas palīdzēs labāk iepazīt ikvienu no mazajiem, pūkainajiem dzīvniekiem un vidi, kurā tie dzīvo. Blakus esošajā veikaliņā vari iegādāties suvenīrus mājupceļam.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

7. Murese organiskā ferma Igaunijā

Murese organiskā ferma Igaunijā
16 kilometrus no Igaunijas pilsētas Viljandi atrodas ferma ar vairāk nekā 350 aitām. Ja dosies šeit vasaras periodā, tev būs iespēja sastapt vareni daudz jēriņu, jo tad to skaits palielinās līdz aptuveni 800 aitām. Šeit uzzināsi visu par fermu un to, cik smags darbs jāiegulda aitu kopšanā.

Vairāk informācijas meklē šeit.

Komentēt

8. Kallaste Farm dzīvnieku parks Igaunijā

Kallaste Farm dzīvnieku parks Igaunijā
Harju apriņķī satiksi draudzīgu kazu ģimeni un citus brīvā dabā klīstošus lauku dzīvniekus. Ja vēlies pabarot dzīvniekus, tad vislabāk ņemt līdzi maizes grauzdiņus.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

9. Muhu strausu ferma Igaunijā

Muhu strausu ferma Igaunijā
Neļauj nosaukumam sevi mānīt - šeit sastapsi ne tikai strausus, bet arī zebras un ķengurus. Pieaugušie var izmēģināt atrakciju un nostāties uz strausu olas, jo saimnieki apgalvo, ka to tik viegli nav iespējams saplēst.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

10. Elistveres dzīvnieku parks Igaunijā

Elistveres dzīvnieku parks Igaunijā
Parks tika atvērts 1997. gadā un te iespējams aplūkot gan meža, gan eksotiskos zvērus. SKatu torņi un dabas takas pastaigu pa parku padarīs aizraujošāku.

Vairāk meklēt šeit.
Komentēt

11. Andres siera ferma Kambjā, netālu no Tartu

Andres siera ferma Kambjā, netālu no Tartu
Vēlies apvienot patīkamo ar garšīgo? Šeit tu būsi vaigu vaigā ar 360 draudzīgām gotiņām. Šeit ir īstā vieta, lai noskaidrotu, kā tiek gatavots Igaunijā gardākais siers.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

12. Nurmenuku atrakciju un mājdzīvnieku parks

Nurmenuku atrakciju un mājdzīvnieku parks
Svaigs gaiss, atrakciju parks, vilcieniņš un visa veida mājdzīvnieki, arī poniji un pāvi. Šeit varēsi izbaudīt īstu lauku dzīvi un nogaršot sātīgu igauņu maltīti.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

13. Tindioru tūristu un strausu parks

Tindioru tūristu un strausu parks
Parks, kas atrodas vienā no skaistākajām Igaunijas ielejām, piedāvā tev satikt ziemeļbriežus, strausus, kā arī pašam pagatavot milzīgu omleti no strausa olas. Ja mierīgā pastaiga apniks, tad varēsi ar draugiem vai ģimeni nodoties peintbola spēlei.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

14. Tallinas zooloģiskais dārzs

Tallinas zooloģiskais dārzs
Vairāk nekā 70 gadus vecais zoodārzs ir ieguvis titulu kā viens no labākajiem zooloģiskajiem dārziem Ziemeļeiropā. Iespaidīgi dzīvnieki un apkārtne, kurā stundas paies pavisam ātri.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

15. Vihulas muižas Brīvdienu ciems

Vihulas muižas Brīvdienu ciems
Šeit brīvā vidē kopā ar pieradinātiem mājlopiem un dzīvniekiem varēsi spēlēt golfu, apmeklēt kādu vietējo koncertu un izvizināt bērnus zirga pajūgā. Perfekta vieta ģimenes atpūtai brīvdienās.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

16. Tartu Universitātes dabas muzejs

Tartu Universitātes dabas muzejs
Visi iemītnieki gan nebūs apskatāmi dzīvā formātā, tomēr te parādīta Zemes attīstība no Visuma rašanās brīža līdz mūsdienām ar gandrīz 8000 dabas eksponātu palīdzību.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

17. Ledus laikmeta centrs

Ledus laikmeta centrs
Ledus laikmeta centrs ir tematiskais parks visai ģimenei - vieta, kur vienā mājā tiek apskatīta visa Visuma vēsture un mūsu nākotne izklaidējošā skatījumā. Ledus laikmeta centrs ir unikāls apmeklētāju centrs visā Baltijā - šeit ir apskatāmi aizvēsturiski dzīvnieki dabiskā izmērā un tas, kā ir izveidojusies pasaules un Igaunijas daba.

Vairāk meklē šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru