9 superīgas lietas no Weekend Baltic festivāla, kuras šogad nedrīkst palaist garām

Komentēt

Kā jau katru gadu, Baltijas lielākais festivāls pārsteidz ne tikai ar iespaidīgiem māksliniekiem, bet jaunām inovācijām un foršām idejām.

Šodien, 16. augustā, sākas ievērību cienīgais festivāls Weekend Festival Baltic. Uz četrām skatuvēm apmeklētājus izklaidēs pasaulslaveni mākslinieki, tai skaitā Deivids Geta, Hardwell, Axwell, Post Malone un daudzi citi.

Bez muzikālajiem pārsteigumiem Igaunija festivāla viesiem sagatavojusi jaunas inovācijas, iespējas un citas foršas lietas, kuras bieži vien pašmāju festivālos negadās pieredzēt.

1. Draugu biļešu paka.

Draugu biļešu paka. weekendbaltic.com
Pērc 5 biļetes un sesto saņem par brīvu. Izdevīgi lielākai draugu kompānijai, ne tā?
Komentēt

2. Naktsmītne tevi jau gaida uz vietas.

Naktsmītne tevi jau gaida uz vietas. Facebook/Weekend Festival Baltic
Ja nepatīk vadāt līdzi smagās teltis un citus naktsmītņu piederumus, Weekend organizētāji piedāvā iegādāties īpašas kempinga vietas, kas sniegs papildu komfortu tev un taviem draugiem. 

Teltis, kas jau tevi gaida kempinga zonā, īpaši uzcelti kemperi un pat VIP teltis, kurās komfortu varēsi baudīt jaunā līmenī.
Komentēt

3. Nepazaudē naudu, bet ieliec to aprocē.

Nepazaudē naudu, bet ieliec to aprocē. Facebook/Weekend Festival Baltic
Pirmo gadu Igaunija nākusi klajā ar inovatīvu maksāšanas sistēmu festivāla teritorijā. Šogad Weekend pasākumā nebūs iespējams norēķināties ar skaidru naudu. Tā vietā tu vari izveidot pats savu norēķinu kontu un pie ieejas tev tiks izsniegta aproce, ar kuru var norēķināties pie kases, iegādājoties ēdienus, dzērienus un suvenīrus.
Komentēt

4. Iespēja kļūt par festivāla vēstnesi.

Iespēja kļūt par festivāla vēstnesi. Facebook/Weekend Festival Baltic
Vai zināji, ka ar Weekend Baltic reklamēšanu vari nopelnīt? Ikviens var kļūt par festivāla vēstnesi. Iesakot un palīdzot draugiem iegādāties biļetes. Šādi iespējams nopelnīt punktus un iegūt bezmaksas biļetes, kempinga vietu un citus labumus.
Komentēt

5. Īpašā aplikācijā atrodi savus pazudušos draugus.

Īpašā aplikācijā atrodi savus pazudušos draugus. Facebook/Weekend Festival Baltic
Lejuplādējot aplikāciju un pieslēdzot savus draugus, nepazaudēsi tos pasākumu burzmā, jo ekrānā tiks parādīta viņu atrašanās vieta. Varēsi arī uzzināt, kurš mākslinieks šobrīd uzstājas un pat sastādīt savu personīgo koncertu apmeklēšanas grafiku.
Komentēt

6. Pašiem savs apģērbu un aksesuāru zīmols.

Pašiem savs apģērbu un aksesuāru zīmols. Facebook/Weekend Festival Baltic
Cepures, somas, krekli, saulesbrilles, džempreri, uzlīmes un pat karogi - to visu jau gadu no gada iespējams iegādāties festivāla teritorijā. Kļūsti pamanāms!
Komentēt

7. Speciāls autobusu maršruts no Rīgas uz Pērnavu.

Speciāls autobusu maršruts no Rīgas uz Pērnavu. Facebook/Weekend Festival Baltic
Katru gadu apmeklētāji par izdevīgu naudas summu var iegādāties autobusa biļetes, kas festivāla dienā nogādās jūs no punkta A līdz punktam B un atpakaļ. Ļoti izdevīga iespēja tiem, kuriem nav iespēja izmantot automašīnu.
Komentēt

8. Skapīši, lai pie mūzikas nav jādejo ar drēbēm rokā.

Skapīši, lai pie mūzikas nav jādejo ar drēbēm rokā.
Lai personīgās mantas nepazustu un netraucētu festivāla laikā, par 3 eiro vari iegādāties savu skapīša vietu, kurā noglabāt visu lieko, kamēr izklaidējies.
Komentēt

9. Festivāla aproces piegādā pat līdz mājas durvīm.

Festivāla aproces piegādā pat līdz mājas durvīm. Facebook/Weekend Festival Baltic
Laicīgi reģistrējoties un pasūtot aproces, iespējams tās saņemt uz mājām, lai festivāla dienā nenākas stāvēt garās rindās, jo visas ieejas biļetes festivālā tiek iemainītas pret aprocēm. Ņemot vērā, ka Weekend Baltic katru gadu apmeklē vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, var gadīties pamatīgas ķibeles ar rindas kustību.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru