15 labākās slēpošanas trases tepat aiz robežas. Braucam pie kaimiņiem!

Komentēt

Ja vēlies kaut ko jaunu, bet pārāk tālu doties negribas, izmēģini slēpošanas trases Igaunijā vai Lietuvā.


1. Distanču slēpošanas pamati Tallinā.

Distanču slēpošanas pamati Tallinā.
Šis ir lielisks variants tiem, kuri vēlas gan nedaudz paceļot, gan apgūt ko jaunu. Distanču slēpošanas īsie kursi  "Learn-to-ski-in-Tallinn" piedāvā  iepazīt Igaunijas ziemu uz slēpēm arī tiem, kuri iepriekš nav ar šo sportu nodarbojušies. 
Vari iegādāties triju stundu paketi, kas ietver transferu uz viesnīcu un atpakaļ, slēpošanas inventāru un slēpošanas sākotnējo apmācību. Šis ir lielisks aktīvās atpūtas variants, kas derēs tiem, kas vēlas labi pavadīt laiku svaigā gaisā. Vairāk būs piemērots dzīves un ainavas baudītājiem nevis tiem, kuri meklē nopietnu un pamatīgu sporta treniņu. 
Lai baudītu šos ziemas priekus, nepieciešams iepriekš reģistrēties. Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

2. Tehvandi slēpošanas trase.

Tehvandi slēpošanas trase.
Šo 10 km garo trasi iemīļojuši profesionāli sportisti, tomēr tā ir ļoti piemērota tieši tiem, kuri slēpo vienkārši prieka, svaigā gaisa un kustību dēļ. Tā kā principā šeit būs gaidīti visi, kurus jebkurā līmenī saista slēpošana. Trase ar vieglu reljefu sākas no Tehvandi stadiona, iet gar Tartu Maratona trasi, un, līkumojot atpakaļ uz sākuma punktu, ļauj tev baudīt dažādas skaistas Igaunijas dabas ainavas. 
Vairāk informācijas šeit. 

Komentēt

3. Slēpošana Kervemā.

Slēpošana Kervemā.
Uz šo vietu var doties gan tie, kuriem slēpošana vēl tikai jāapgūst, gan tie, kuriem vajadzīga gara un sarežģīta trase, kurā izpausties. Atskaitot slēpju nomas un apkopes punktus, dažāda garuma un grūtības trases, šeit ir iespējams arī doties arī aizraujošos grupu pārgājienos. 
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

4. Vimka – Viimsi Mäepark komplekss.

Vimka – Viimsi Mäepark komplekss.
Tas atrodas uz Tallinai tuvākā augstākā (36 m) kalna. Trašu kopīgais garums sasniedz 250 metrus, un šeit iespējams izpausties gan tiem, kas vēl mācās, gan tiem, kas visu sen jau iemācījušies. Pieejami instruktori, inventāra noma un sniega parks, kurā izvietotas dažādas instalācijas tiem, kuri grib mācīties trikus un jaunus paņēmienus. 
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

5. Mazā Munamē kalna slēpošanas centrs.

Mazā Munamē kalna slēpošanas centrs.
Kalns paceļas 70 m virs jūras līmeņa, un arī šeit atbraucējus priecē dažāda garuma nobraucienu nogāzes, garākā  no tām - 450 m. Centram ir izdevīgas cenas un darba laiks - piektdienā tas strādā līdz pat vienpadsmitiem vakarā. Šeit varēsiet garšīgi paēst un izmantot instruktora pakalpojumus. 
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

6. Kuutsemäe atpūtas centrs.

Kuutsemäe atpūtas centrs.
Šis komplekss piedāvā 7 dažādu grūtības līmeņu trases, snovborda parku, iespēju relaksēties saunā, instruktora apmācības un bezmaksas slēpošanas skolu bērniem.
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

7. Kütiorg slēpošanas kūrorts.

Kütiorg slēpošanas kūrorts.
Trašu garums kopumā sasniedz vienu kilometru, iekļaujot posmu gan iesācējiem, gan profesionāļiem un tiem, kuriem vajadzīgs kaut kas pa vidu. Pieejamas dažādu piedāvājumu biļetes, turklāt dienas karte bērniem bez inventāra nomas ir bez maksas.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

8. Valgehobusemē slēpošanas centrs.

Valgehobusemē slēpošanas centrs.
Šis centrs piedāvā gan aktīvu atpūtu, gan laiskāku relaksāciju. Vari slēpot pa dažāda garuma trasēm, apgūt šī sporta pamatus un trikus pie instruktora, atpūsties saunas kompleksā, pastaigāties pa tūrisma takām vai baudīt ainavu no 25 m augstā skatu torņa. Ziemā šeit sniegs ir vienmēr - ja nav īstā, tad centrs nodrošina ar mākslīgo.
Vairāk informācijas šeit. 

15 labākās slēpošanas trases tepat aiz robežas. Braucam pie kaimiņiem!

9. Slēpošana Druskininkos.

Slēpošana Druskininkos.
Populārajā "Snow Arena" kompleksā ko sev piemērotu atradīs visi - gan iesācēji, gan amatieri un ģimenes, gan ekstrēmā sporta piekritēji. Nobraucienu nogāzes izvietotas gan ārā, gan iekštelpās. Arēnā, kas jau vairākus gadus ievietojas pasaules labāko ziemas sporta kompleksu starpā, iespējams arī garšīgi paēst, kā arī aizvest bērnus uz aizraujošu rotaļu laukumu. 
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

10. Lietuvas ziemas sporta centrs Ignalinā.

Lietuvas ziemas sporta centrs Ignalinā.
Šajā kompleksā iespējams gan slēpot pa dažādām nobrauciena nogāzēm, gan ar distanču slēpēm. Papilus tam, šeit iespējams arī slidot un baudīt saunas priekus. Ir iespējams arī nakšņot viesnīcā, sākot ar 20 eiro par istabiņu.
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

11. Komplekss "Liepkalnis".

Komplekss "Liepkalnis".
Šis ir viens no jaunākajiem ziemas atpūtas centriem Lietuvā. Viļņas komplekss nodrošina ar desmit dažādas grūtības trasēm, slēpošanas ekipējumu un instruktoriem. Vari neuztraukties par to, vai Lietuvas kalnus klāj sniegs, jo šeit trases nepieciešamības gadījumā tiek nodrošinātas ar mākslīgo sniegu.
Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

12. Slēpošana Mortos kalnā.

Slēpošana Mortos kalnā.
Arī šeit atradīsi dažāda garuma trases, kuras paredzētas slēpošanai un snovošanai. Vieta atrodas 85 līdz 132 metrus virs jūras līmeņa un ir salīdzinoši tuvu Klaipēdai, tā kā šo vari iekļaut kārtīgā Lietuvas ekskursijas maršrutā.
Vairāk infrormācijas šeit. 

Komentēt

13. Slēpošana Marijampolē.

Slēpošana Marijampolē.
Slēpošanas komplekss "Vilkaviškis" piedāvā dažāda garuma un grūtības pakāpju trases sporta cienītājiem - kā slēpotājiem, tā snovotājiem. Tas atrodas vietā, kas ir 175 līdz 220 metrus virs jūras līmeņa.
Vairāk informācijas šeit. 

Komentēt

14. Slēpošana Kalitos kalnā.

Slēpošana Kalitos kalnā.
Šeit pieejamas trases dažāda līmeņa slēpotājiem, kā arī rodeļu nobrauciens tiem, kas meklē retāk izbaudītas aizraujošas aktivitātes. 
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

15. Birštonas komplekss.

Birštonas komplekss.
2 trases ar kopīgo garumu 450 m un pacēlumu 30 m piedāvā iespēju izslēpoties tiem, kas meklē vairāk mierīgu un neapgrūtinošu slēpošanas piedzīvojumu.
Vairāk informācijas šeit. 
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru