Viļņai tapusi pikanta un divdomīga pilsētas reklāma. Diezgan drosmīgi!

1 komentārs

Lūk, ar ko kaimiņi šoreiz ieguvuši popularitāti sociālajos tīklos.

Reklāmā, kura jau izraisījusi daudz diskusiju arī kaimiņvalstī, redzama meitene, kura guļ uz Eiropas kartes palaga, viņa to cieši un divdomīgi satvērusi tieši vietā, kur atrodas Viļņa.

Sauklis vēsta: "Viļņa, Eiropas G-punkts", bet paskaidrojošais teksts: "Neviens nezina, kur tas ir, bet, kad atrodi, tas ir lieliski." (Nobody knows where it is, but when you find it it's amazing.)

Jāteic, ka reklāma nav vis tapusi kādas valsts finansiāli atbalstītas kampaņas rezultātā par nodokļu maksātāju naudu. Plakāta autori ir slavenās Lietuvas reklāmas skolas Atomic Garden studenti, taču, neskatoties uz to, ka tas ir mācību darbs, vizuālais materiāls, protams, jau paspējis paceļot pa sociālajiem tīkliem. To skaitā, arī izpelnoties lielu uzmanību Reddit vietnē.

Plakāts izveidots tik profesionāli un pārliecinoši, ka tiem, kuri komentē un dalās ar to, pat neienāk prātā, ka tas ir studentu darbs. Ar bildi savā Facebook profilā dalījies Kauņas pašvaldības pārstāvis Mantas Bērtulis, komentējot: "Es nezinu, kurš šo ir radījis. Nezinu, kam radās šī ideja. Taču gribētu viņiem paspiest roku. Šī droši vien ir pati spēcīgākā Viļņas reklāma, kādu jebkad esmu redzējis. Pa šo līniju vēl varētu tālu iet. Tā ir labākā dāvana, kādu Viļņa varētu saņemt. Bravo!"

Oficiālās kampaņas "Go Vilnius" vadītājs Mantas Vaitekūns jau labvēlīgi izteicies par "G-Spot" reklāmu un atzinis, ka pēc tikšanās ar Atomic Garden pārstāvjiem tieši šī viņam jau iekritusi acīs. Viņš arī apsver iespēju to izmantot, reklamējot Viļņu ārzemēs.

Savukārt, sašutušie sociālajos tīklos komentē, ka reklāma pasaulei atgādinās par Viļņu kā sekstūrisma objektu, un oponē, ka šādas asociācijas nav nepieciešamas.

 


Vērts izlasīt
Komentāri