11 forši pasākumi, kurus vari paspēt apmeklēt līdz nedēļas beigām

Komentēt

Uzzini, kur šonedēļ aiziet "pa lēto" vai vispār bez maksas.

Rudens ir pienācis nemanot un tāpat arī visu lielo teātru un kultūras iestāžu sezonas. Tomēr, ja neesi paspējis iegādāties biļetes uz kādu no atklāšanas izrādēm vai koncertiem, Kurp.es platforma piedāvā alternatīvu klāstu ar 12 kultūras pasākumiem, kurus ir vērts apmeklēt šajā nedēļas izskaņā. Šajā sarakstā katrs var rast kaut ko savai gaumei.

1. Improvizācijas cīņa 2018

Improvizācijas cīņa 2018
Šīs sezonas Improvizācijas cīņu noslēguma pasākums. 
Trīš kārtas, trīs improvizācijas izaicinājumi, viens uzvarētājs
Vērtēs: pieredzējusi žūrija + skatītāji


Spied šeit un uzzini vairāk.
Komentēt

2. Grimbergen bezmaksas kino seanss "Viņa"

Grimbergen bezmaksas kino seanss "Viņa"
Topošais mākslas centrs Zuzeum, kinoprojekts Spektrs un Grimbergen aicina apmeklēt kino ciklu “Baltie plankumi”. Pirmā filma - "Viņa".

Sociāli akceptēts neprāts un attiecības pašam ar sevi pasaulē, kurā valda internets.

Spied šeit un uzzini vairāk.Komentēt

3. Hāgenskalna dzejas svētki

Hāgenskalna dzejas svētki
19.30 Hāgenskalna Komūnā uzstāsies jauni un talantīgi dzejnieki no Pārdaugavas Anna Belkovska, Evelīna Andžāne, Kaspars Zalāns. Sākot no 19.00 būs pieejams grāmatu maiņas galds - Valters Dakša piedāvās iespēju iemainīt apnikušās grāmatas pret citām līdzvērtīgām.

No 21.00 būs pieejams brīvais mikrofons, kur ikvienam, kas to vēlēsies, tiks dotas 8 minūtes, lai iepazīstinātu, aizkustinātu vai pārliecinātu klātesošos par savām dzejnieka dotībām.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

4. Endless Roar - "Spārnos" / "On The Wing"

Endless Roar ir elektroakustisks post-jazz mūzikas trio, kura sastāvā esošos instrumentus – saksofonu, kontrabasu, bungas un elektroniku – pavada vizuālās projekcijas. Ansambļa radošās izpētes lauka centrā ir improvizācija strukturētu vadlīnīju ietvaros, atsaucoties gan uz laikmetīgo mūziku, gan trokšņu roku.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

5. Izstādes atklāšana: Kurš kuram draugs?

Izstādes atklāšana: Kurš kuram draugs?
Pievienojies ģimenes piedzīvojumam muzejā - mākslas ekspozīciju papildinās divas radošu aktivitāšu telpas bērniem, kas tapušas sadarbībā ar Latvijā radītu rotaļlietu veikalu Mazā cilts, lielo rotaļkluču ražotāju GIGI Bloks LV un kartona mēbeļu dizaina un eko interjeru uzņēmumu Foldlife Cardboard.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

6. English Improv Show

English Improv Show
Pievienojies vienas nakts improvizācijas šovam angļu valodā. Epizodi pēc epizodes tiks atklāts vesels stāsts, kurš nav ticis izteikts pirms tam. Starp viesiem ir Laura Dorneweerd no Nīderlandes, Gael Perry un Dan Seyfried no Francijas, kā arī pašmāju improvizatori: Anna Paukša, Kaspars Silavs, Kaspars Breidaks, Luīze Beča.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

7. Pirmizrāde - “Stikla kalns. Daugava”

Pirmizrāde - “Stikla kalns. Daugava”
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 20:00 pirmizrādi piedzīvos Raiņa dramatiskās poēmas “Daugava” iestudējums “Stikla kalns. Daugava”. Izrāde ar laikmetīgiem izteiksmes līdzekļiem atklās, kā Latvijas valstij liktenīgā brīdī poēma spējusi kliedēt šaubas par jaundibinātās valsts nākotni un vairot pārliecību, ka saliedējoties Latvijas tauta spēj nosargāt savu valsti.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

8. Skaņu Mežs x Dzejas Dienas: Rupp-Brand-Moreino

Skaņu Mežs x Dzejas Dienas: Rupp-Brand-Moreino
Nepieradinātās mūzikas festivāls „Skaņu mežs” šogad pirmo reizi piedalīsies „Dzejas dienās”, 16. septembrī rīkojot starpdisciplināru pasākumu Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā (Akadēmijas ielā 10, Jelgavā).

Koncertā sadabosies vācu brīvās improvizācijas mūziķi Olafs Rups un Ulrike Branda, kā arī latviešu dzejnieks un atdzejotājs Sergejs Moreino.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

9. Deju grupas "Ritms" mazo formu izrāžu vakars "Interpretācijas"

Deju grupas "Ritms" mazo formu izrāžu vakars "Interpretācijas"
Laikmetīgās dejas izrādes, ko veidojuši profesionāli horeogrāfi: Dmitrijs Gaitjukevičs, Alise Putniņa, Elīna Gaitjukeviča sadarbībā ar deju studijas RITMS jauniešiem, iedvesmojoties no citiem mākslas veidiem – glezniecības, tēlniecības, kino.

Mazo formu izrāžu vakars ir deju grupas RITMS iniciēts projekts, kas notiek reizi gadā un šī projekta ietvaros skatītājiem piedāvājam noskatīties trīs īsa formāta laikmetīgās dejas izrādes.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

10. Imants Daksis - Whiskey Moon Face (UK)

Imants Daksis - Whiskey Moon Face (UK)
19:00 Imants Daksis izmantos dažādus instrumentus – balsi, akustisko ģitāru, kāju sitienu ritmu, lai parādītu savu īpašo un neatkārtojamo stilu.

20:00 Whiskey Moon Face prezentēs savu jaunāko alternatīvās folkmūzikas albumu un ievedīs klausītāju bohēmijas pasaulē.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt

11. Survival kit 10 "Tukšā telpa"

Survival kit 10 "Tukšā telpa"
Survival Kit 10 pievēršas jēdziena "outlands" (ārpuszemes, svešzemes) apzināšanai, apšaubot tradicionālo ģeopolitisko un kultūrtelpas dalījumu centrā un perifērijā, kā arī izgaismojot sarežģītos identitātes veidošanās procesus.

Ikgadējā izstāde pieejama no 6. līdz 30. septembrim Rīgas cirka ēkā.

Spied šeit un uzzini vairāk.

Komentēt


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru