Šis video tevi atgriezīs saldajās atmiņās par diskotēkām 90tajos gados

Komentēt

"Kāda ir laba disene?" "Tāda, kurā ir daudz meiteņu!"

Šis ir viens no pirmajiem video ieskatiem no filmas Jelgava 94 tapšanas procesa. Vai pirms noskatīšanās varēji pateikt, kurā gadā tas uzņemts? Ja ne dažas pazīstamas sejas (piemēram, Andris Keišs), filmēšanas gadu būtu ļoti grūti noteikt.

Protams, ar lielu nepacietību gaidām šo nu jau leģendārās Jāņa Joņeva grāmatas ekranizāciju, kas ieplānota 2019. gadā.

Ja neesi lasījis grāmatu, pirmkārt, iesakām to izdarīt. Otrkārt, te neliels sižeta pārstāsts:

1994. gads Jelgavā kļūst leģendārs ar izbēgušajiem cietumniekiem. Pasaulē jaunieši steidz pielūgt mirušo Nirvanas solistu Kurtu Kobeinu. Bet vietējās skolas devītās klases skolnieks Jānis ar biezām brillēm un zubra līmeņa mācību sasniegumiem cenšas būt neviena nepamanīts, lai neviens viņu neaizskartu.
 
Bet tad vienā dienā Jāņa klasei pievienojas Kristīne. Viņa nezina, ka viņš ir bijis pats neievērojamākais, pats neinteresantākais skolas puisis. Jānis nolemj viņas acīs kļūt par skarbāko metālistu. Viņam ir vajadzīgi īstie draugi, viņam ir vajadzīga īstā mūzika un īstās drēbes. Bet, lai metāls plūstu asins vietā – ir jāspēlē grupā.
 
Un, kad ar to visu nepietiek, Jānis nolemj meklēt jaunus draugus un jaunus ienaidniekus. Bet agrāk vai vēlāk mazā pilsētā viņi visi satiksies un tad Jānim būs jāizvēlas, kurā pusē viņš īsti vēlas nostāties, jo visiem izpatikt var tikai Dolārs.

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru