Iepazīsties ar veidiem, kā vērot svētkus Dziesmu un Deju svētkus attālināti

Komentēt

Tiem, kas vēlēsies vērot svētku pasākumus, būs iespēja to darīt dažādos ērtos veidos.

Seko līdzi svētkiem pilsētvidē

Ja tu vēlies redzēt svētkus, taču sēdēšana mājās pie TV neuzrunā, vari izmantot lielisku iespēju 1. un 8.jūlijā - Rīgas Centrāltirgū notiks XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu translācijas uz lielā ekrāna.

ligo_2017.jpg
rct.lv

Svētku gājiena un atklāšanas koncerta translācija uz lielā ekrāna:

Kad? Svētdien, 1.jūlijā,
Kur? Rīgas Centrāltirgū, Nēģu laukumā.


No plkst. 13:00 līdz 14:00 uz Rīgas Centrāltirgus skatuves skatītājus priecēs ārzemju latviešu tautas deju kolektīvi - Brazīlijas tautas deju kolektīvs “Staburags”, TDK Zibenītis no Stokholmas un deju kopa “Jostas” no Vācijas.
No plkst. 14:00 līdz 21:30 tiks translēts svētku gājiens.
No plkst. 21:30 būs iespējams sekot līdzi atklāšanas koncertam, kas norisināsies Skonto stadionā un būs veltīts svētku dalībniekiem.


Svētku noslēguma koncerta un sadziedāšanās translācija līdz pat rīta gaismai:

Kad? Svētdien, 8. jūlijā
Kur? Rīgas Centrāltirgū, Nēģu laukumā.

Sākot no plkst. 20:00 Noslēguma koncerta tiešraide no Mežaparka Lielās estrādes. Pēc koncerta beigām skatītājus turpinās iepriecināt kopkora skanīgās balsis, kas no sirds izdziedās tautā iemīļotas dziesmas. Sadziedāšanās nakts tiks pārraidīta līdz pat tās noslēgumam – rītausmai.

Pasākumu laikā Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā par izsalkumu vari neuztraukties - darbosies dažādas āra kafejnīcas.

130568086050.jpeg
liveriga.com

Seko līdzi svētkiem no mājām

 
Ja tomēr vēlies svētkus baudīt no mājas dīvāna, paturi prātā, ka arī mediji sniegs plašu ieskatu svētku norisē. LTV būs klāt visos lielākajos koncertos, un nodrošinās to tiešraides un translācijas LTV1, LTV7, sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv, kā arī visai pasaulei brīvi pieejamajā interneta televīzijas kanālā VISIEMLTV.lv. Tādējādi tiks nodrošinātas visu svarīgāko koncertu tiešraides pat tad, ja pasākumi notiks paralēli.
 
Svētku nedēļā Latvijas Televīzija katru dienu tiešraidē no studijas, kas būs izvietota pie Brīvības pieminekļa, sniegs atskatu uz svarīgākajiem svētku notikumiem. Klausītāji uzzinās aktuālāko par svētku norisi, dalībnieku gaitām, aizkulisēm - tātad, pat ja sēdēsi mājās, par svētkiem būsi informēts. 

cjijmzowyaa55tn.jpg
twitter.com

Pirmā pārraide no Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio dziesmu un deju svētku studijas notiks sestdien, 30. jūnijā, stundu pirms „Panorāmas”, kad Eva un Jānis kopā ar Latvijas Radio ētera personībām atklās sabiedrisko mediju studiju un atskatīsies uz svētku pirmo dienu. Raidījums svētdien, 1. jūlijā, tiks pārraidīts tieši pirms svētku dalībnieku gājiena, no pulksten 13.30 līdz 14.00, bet visas nākamās dienas – pusstundu pirms „Panorāmas”.

1. jūlijā svētku dalībnieku gājienu būs iespējams vērot paralēli LTV1 un LTV7. LTV1 būs vērojami notikumi pie Brīvības pieminekļa, bet LTV7 vairākos pieslēgumos visas dienas garumā sagaidīs gājiena dalībniekus pie Skonto stadiona, bet pilnā apjomā dalībnieku sagaidīšana būs vērojama REPLAY.lv. Savukārt 30. jūnijā LTV7 pieslēgumos būs iespējams vērot koru finālkonkursa “Dziesmu kari” finālu.

Seko līdzi sociālajos tīklos

Savukārt LTV un LSM sociālo tīklu kontos būs iespējams sekot līdzi svētku īpašo LTV aģentu darbam. Viņi iekļūs tur, kur skatītājiem ielūkoties ir liegts – zinās, ko dalībnieki ēd, kā mēģina, cik daudz guļ un kur notiek lielākās ballītes! Aģentu darbam būs iespējams sekot, izmantojot mirkļbirkas #SvetkuAgenti un #DzSv!

 

Dziesmu un deju svētku noslēguma dienā, 8. jūlijā, dziesmu un deju svētku studijas pārcelsies uz Mežaparka Lielo estrādi un būs LTV1 ēterā pusstundu pirms dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta „Zvaigžņu ceļā”.

Avoti: www.lnkc.gov.lv, www.ltv.lsm.lv


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru