Latvieši rada jaunu labdarības izaicinājumu "Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē"

Komentēt

Tā ir akcija, kuras ietvaros Latvijas iedzīvotāji var palīdzēt kādam glābt dzīvību un piedalīties konkursā par foršām balvām.


Izaicinājuma laikā VADC aicina Latvijas koru un deju kolektīvus kopīgi ziedot asinis. Uzcītīgākie kolektīvi saņems balvas no starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” un saldumu zīmola “Laima”.

 

 
  • Koris un deju kolektīvs, kurš proporcionāli dalībnieku skaitam ziedojis visvairāk asiņu, balvā saņems starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” bezmaksas braucienu visam kolektīvam uz kādu no kompānijas piedāvātajiem galamērķiem;
  • Koris un deju kolektīvs, kura vārdā visvairāk ziedotas asinis, balvā saņems saldu pārsteigumu no  saldumu zīmola “Laima”, kā arī ekskursiju gida pavadībā  “Laimas” šokolādes muzejā visam kolektīvam.

Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļas ietvaros. Sīkāka informācija par vietu un laiku sekos izaicinājuma noslēgumā.

Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz: san [@] vadc.gov.lv. , norādot kolektīva nosaukumu, dalībnieku skaitu kolektīvā, kā arī aptuveno asins ziedotāju skaitu. Kolektīvi, kuri nebūs pieteikuši savu dalību izaicinājumā, balvu izcīņā piedalīties nevarēs. Izaicinājumam varēs pieteikties visu tā norises laiku.

Izaicinājuma dalībnieki un atbalstītāji aicināti sociālajos tīklos ievietotos foto atzīmēt ar tēmturi #MumsIrVienaAsinsrite.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar VADC sabiedrisko attiecību speciālisti Ilzi Bergmani, rakstot: ilze.bergmane [@] vadc.gov.lv. vai zvanot: 28663415

Avots: vadc.lv

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru