26 foršas vietas, kur sarīkot bērna dzimšanas dienas ballīti ziemā

5 komentāri

Lieliski padomi tiem, kuri meklē interesantus iekštelpu variantus.

1. Drifta halle

Drifta halle
Ja tavam bērnam vairāk pie sirds iet kaut kas uz riteņiem, piedzīvojumus variet meklēt Drifta hallē, kuru pēdējo gadu laikā iecienījušas jau ļoti daudz ģimenes. Ja negribi sēdināt savu atvasi uz tricikla, sarīko iekštelpu ballīti ar spēlēm ziemā vai foršu pikniku vasarā.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

2. "Nāc ciemos"

"Nāc ciemos"
Rīgas centrā, Stabu ielā, atrodas lieliska vieta bērnu ballīšu rīkošanai - "Nāc Ciemos". Svinīga atmosfēra, skaistas dekorācijas, plašs atrakciju klāsts un daudz kas cits. Bet, pats galvenais, izdevīgas cenas un ļoti draudzīga attieksme. Esam droši, ka šeit svinības izdosies pa pirmo!

Vairak informācijas šeit.

Komentēt

3. Sport Factory

Sport Factory
Lieliska vieta ar sportiskām izklaidēm, kā arī radošajām un gardumu darbnīcām mazajiem aktīvistiem. 
Neatkarīgi no bērnu vecuma un daudzuma te sarīkos pamatīgu un jautru dzimšanas dienas ballīti. Tiklīdz ielaidīsi bērnu Sport Factory, tā kļūst par viņa mazo paradīzi. 

Vairāk uzzini šeit.
Komentēt

4. SPA ballīte mazām princesēm

SPA ballīte mazām princesēm
AUCH beauty home organizētās SPA ballītes būs neaizmirstami jauks, jautrs un izglītojošs pasākums mazām dāmām un viņu draudzenēm. Kurai meitenei gan nepatīk pucēties?

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

5. ZINOO

ZINOO
Ballītes viesi paši varēs piedalīties eksperimentos, kurus novadīs pieredzējis ZINOO pasākumu vadītājs, bet pēc priekšnesuma un svinīgās daļas visi viesi - gan bērni, gan pusaudži, gan pieagušie - varēs izmēģināt zinātnes centra eksponātus.

Vairā informācijas šeit.
Komentēt

6. Laboratorium

Laboratorium
Svētki neparastajā bērnistabā-zinātniskajā laboratorijā būs jautri, neaizmirstami un nedaudz mistiski. Tavs mazais pētnieks noteikti iemīlēs zinātni.
Pasākuma laikā bērni iesaistās zinātniskos eksperimentos, bet pēc tam arī paši piedalās profesora vadītajā meistarklasē.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

7. Viss bumbās

Viss bumbās
Ienirsti bumbu baseinā un izdzīvo bērnības patieso prieku un smieklus kopā ar mazajiem. Neizmirstamas svinības, no kurām neviens nevēlēsies doties prom. Gaišas un omulīgas telpas ar ietilpīgu bumbu baseinu, garšīgām uzkodām un skaļiem smiekliem.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

8. Kašera sapņu fabrika

Kašera sapņu fabrika
Te piedāvā dažādas svētku ballītes gan uz vietas, gan izbraukumā. Var organizēt pat pasākumu ar blogeri Evelīnu (Make-up ar Evelīnu), kā arī modes mākslinieku un dziedātāju Kašeru.
Svētku programmu var izveidot pēc sava individuāla plāna latviešu un angļu valodās. 

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

9. 3 Māsas

3 Māsas
Kultūras telpa vēsturiskajā Mākslas darbinieku namā. Vieta, kur māksla, mūzika, teātris un īsta jautrība satiekas. Skatuve, pasakaina atmosfēra, jautras rotaļas, spilgti kostīmi un neaizmirstami tēli, kuri izklaidēs bērnus visa pasākuma garumā.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

10. Padejosim?

Padejosim?
Studija Padejosim? piedāvā dzimšanas dienas svinībās kopā ar viesiem apgūt kādu deju soli. Pasniedzēji novadīts dažādas kustības stilus – bērnu zumbu, hip hop vai džeza dejas.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

11. Childspace

Childspace
Unikāls interaktīvais centrs, kas ir piemērots  gan bērniem, gan pieaugušiem. Te noteikti atradīsi lielu izklaižu klāstu visām gaumēm, piemēram, interaktīvas un attīstošas spēles, simulatorus, kā arī interesantas nodarbības pašiem mazākajiem viesiem.

Vairāk informācijas šeit.

Komentēt

12. Nila Īles mūzikas studija

Nila Īles mūzikas studija
Izglītojoša, divarpus stundu gara programma, kuras laikā jubilārs un viesi gūs iemaņas ritmu pasaulē, iepazīs un izmēģinās dažādu tautu mūzikas instrumentus un izveidos kopīgu muzikālu kompozīciju.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

13. QuestLab

QuestLab
Piedzīvojumu spēles, kuru uzdevums ir risināt dažāda sarežģījuma līmeņa mīklas. Bērns mācīsies pielietot elementārās loģiskās domāšanas pamatprincipus un darboties komandā. Te ir pieejamas dažādas kvestu tematikas, kā arī var pasūtīt papildus šovu programmas un meistarklases.

Vairā informācijas šeit.
Komentēt

14. Jump Space

Jump Space
Batutu parks ir lieliska vieta, kur atzīmēt īpašo dienu neparastā atmosfērā. 
Ballītes laikā bērni varēs izmantot svētku istabu 2 stundu laikā, kā arī apmeklēt batutu zāli kopā ar citiem parka apmeklētājiem.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

15. Skypark

Skypark
Vēl viens batutu izklaides centrs, kur forši pavadīt laiku kopā ar draugiem un visu ģimeni. Astoņas atsevišķas ballīšu istabas, aktivitātes un paralonu baseins, kurā var riiktīgi izlēkāties. 

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

16. Ciao bambino

Ciao bambino
Te tev labprāt palīdzēs organizēt ballīti, pasūtīs torti, uzaicinās mīļāko pasaku varoni, burvju mākslinieku, klaunus un pat mini cirku.
Arī vecākiem organizēs svētku galdu, pie kura varēs jauki pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā.

Vairāk informācijas šeit.  

Komentēt

17. KIDS Funnel bumbu baseini

KIDS Funnel bumbu baseini
Bumbu baseini ir ļoti populāra bērnu svinību rīkošanas vieta. Bet, pats par sevi saprotams, bumbu baseins ir tikai neliela daļa no piedāvājuma, jo pakalpojuma cenā ietilpst arī plašs rotaļlietu un citu atrakciju klāsts, svinību telpa dzimšanas dienas kārumu baudīšanai, virtuvīte un daudz kas cits.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

18. Rotaļu fabrika

Rotaļu fabrika
Tallinas ielā 60 atrodas omulīga un raiba Rotaļu fabrika, kurā var nosvinēt bērnu svētkus kopā ar iecienītākajiem kino un multeņu veroņiem, kā arī izdauzīties nelielā bērnu stūrītī un izpriecāties jautrā atmosfērā. 

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

19. Grafikas darbnīca

Grafikas darbnīca
Grafikas darbnīcā piedāvājam sarīkot radošu dzimšanas dienas ballīti. Nodarbības laikā top zīmējums, klišeja un 3 bildes.
Gavilņiekam par prieku visi kopā nodrukās A2 formāta bildi, kā arī var savu zīmējumu drukāt uz līdz līdzpaņemtajiem T-krekliem vai somiņām.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

20. Pludmale Brazīlija

Pludmale Brazīlija
Pludmales centrs Brazīlija ir kļuvis par vienu no pieprasītākajām bērnu 
ballīšu vietām Rīgā. Nav brīnums, jo te var organizēt ballīti ar zinātnisko eksperimentu šovu, ballīti Rio laukumā ar Tarzāna istabu, deju ballītes, lāzertaga misiju smiltīs un citas aizraujošas programmas kopā ar treneriem.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

21. Boulinga centrs Bowlero

Boulinga centrs Bowlero
Te piedāvā īpašas, bērniem piemērotas boulinga spēles un turnīrus džungļu istabā ar iebūvētu slidkalniņu kokos, radošās darbnīcas, aktivitātes, priekšnesumus un iemīļotos pasaku varoņus.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

22. Kino Citadele

Kino Citadele
Kinoteātrī ir īpašs dzimšanas dienas pakalpojums, kā arī ir iespējams sarīkot jautu kino ballīti ar superīgām spēlēm, smieklīgiem uzdevumiem, apskatīt kino aizkulises un piedalīties multeņu varoņu radošās darbnīcās kopā ar pasākuma vadītājiem.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

23. Laimas šokolādes muzejs

Laimas šokolādes muzejs
Muzejā jubilāri un viesi varēs ne tikai iepazīties ar šokolādes radīšanas procesu, bet arī pacienāties ar šokolādes dzērienu, izdekorēt svētku kūku, pagatavot svētku konfektes un izpriecāties šokolādes pasaulē. 

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

24. Rīgas Lāzertags

Rīgas Lāzertags
Bērniem un jauniešiem šis izklaides formāts tiešām šķitīs aizraujošs, tāpēc piedāva to izmēģināt arī savam bērnam. Spēles procesu vēl tīkamāku darīs arī laukuma interjers, par kuru parūpējušies Latvijas labākie graffiti mākslinieki.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

25. Bērnu Rotaļu un Attīstības Centrs "Bērnībā"

Bērnu Rotaļu un Attīstības Centrs "Bērnībā"
Liela attīstošu rotaļlietu un izklaižu izvēle spēs nodarbināt dažāda vecuma bērnus uz ilgu laiku. Centra plašās telpas var viegli pielāgot jebkurai svētku tematikai, atliek tikai dot brīvu vaļu fantāzijai.

Vairāk informācijas šeit

Komentēt

26. Mafia

Mafia
Te sarīkos  neaizmirstamus Mafijas svētkus bērniem, kas jau ir paaugušies un kam bumbiņu baseins šķiet pārāk garlaicīgs.

Vairāk informācijas šeit

2 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri