20 izdevīgi ceļojumi atpūtai decembra svētkos. Noķer labos piedāvājumus!

2 komentāri

Šie ceļojumi ir lieliska iespēja sasildīties pirms svētkiem, izbaudīt tos eksotiskās zemēs vai doties noķert sniegu.

1. Tenerife decembra sākumā

Tenerife decembra sākumā
Tenerife – lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām Atlantijas okeānā. Šī sala ir viens no ievērojamākajiem tūrisma objektiem. Salas centrā atrodas pasaules trešais lielākais vulkāns – Teide, ko noteikti ir vērts apskatīt, dodoties ceļojumā. Varēsi godam izbaudīt jūras velšu klāstu, jo tradicionālā virtuve ir bagātīga ar tām. Gan mazus, gan lielus iepriecinās Saimo ūdens atrakciju parks,  viens no Eiropā lielākajiem tematiskajiem piedzīvojumu parkiem.   
Cena par astoņām dienām: 383 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

2. Jaunais gads Bangkokā un Krabi salā

Jaunais gads Bangkokā un Krabi salā
Taizeme ir eksotiska valsts Āzijas dienvidos, kas šobrīd ir visai iecienīts eiropiešu galamērķis. Ceļojumu aģentūra piedāvā 29.-31. decembri pavadīt Bangkokā, Jauno gadu sagaidot kādā no pilsētas debesskrāpju jumta restorāniem un dodoties uz pilsētas laukumu sveikt 2018. gadu vai, iespējams, pievienojoties tradicionālajai ceremonijai kādā no tempļiem. Gadu iesāksi Krabi dienvidu provincē – Krabi salā, izbaudot ainavisku pludmales atpūtu līdz pat 10. janvārim. Šajā salā uzņemta filma “Pludmale” un “Bridžinta Džounsa. Saprāta Robeža”.
Cena par 13 dienu atpūtu: 1893 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

3. Jaunā gada svinības Ēģiptē

Jaunā gada svinības Ēģiptē
Laiska atpūta un svinības pludmales viesnīcā ar akvaparku un plūstošās upes baseinu, kas īpaši patiks mazajiem. Ēģipte vienmēr bijusi tūristu iecienīta un teju katrs reiz vēlējies atgriezties no šīs valsts ar skaistu iedegumu vai pilnu galvu bizīšu. Diviem pieaugušajiem un vienam bērnam 7 dienas Ēģiptē izmaksās 2147 eiro.  

Vairāk informācijas šeit.
1 komentārs

4. Pavasarīgi silta Jaunā gada sagaidīšana Kiprā

Pavasarīgi silta Jaunā gada sagaidīšana Kiprā
Atpūta bez lielām tūristu masām klusajā sezonā, kur varēsi baudīt SPA procedūras un plunčāties baseinā vai burbuļvannā.
Cena par 8 dienā, diviem pieaugušajiem un vienam bērnam: 1918 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

5. Silta atpūta Kaboverdē un Jaunā gada svinības okeāna krastā

Silta atpūta Kaboverdē un Jaunā gada svinības okeāna krastā
Jaunu iespaidu meklētājiem piemērots galamērķis, jo varēsi gan gūt eksotisku pieredzi, gan atpūsties pludmalē, Atlantijas okeāna piekrastē. Teju visur vari nokļūt ar kājām: doties līdz pludmalei, restorāniem, kultūras un tūristu apskates objektiem. Cena par 6 dienām Āfrikā un Jaunā gada sagaidīšanu: 1099 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

6. 2018. gada svinības Dubaijā un Abu Dabi

2018. gada svinības Dubaijā un Abu Dabi
Izbaudi neseno iespēju ar tiešo lidojumu nokļūt Apvienotajos Arābu Emirātos. Jauno gadu sagaidīsi modernajā Dubaijā, taču pēcāk atpūtīsies pludmalē Abu Dabi.Varēsi apmeklēt greznās mošejas, pielaikot tradicionālo arābu tērpu, doties uz zelta tirgu, izbaudīt tuksneša burvību un brīvību.
Cena par 10 dienām ekskluzīvajā valstī: 1693 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

7. Iespaidiem bagāts ceļojums Vjetnamā

Iespaidiem bagāts ceļojums Vjetnamā
Uzreiz pēc Ziemassvētkiem dodies uz Vjetnamu, lai 2018. gadu iesāktu ne tikai skaisti, bet arī ar kādu elpu aizraujošu piedzīvojumu. Vēsturiskā pilsēta, garda un neierasta virtuve un laiska atpūta pludmales kūrortā. Pirmās 5 dienas varēsi doties izglītojošās un interesantās ekskursijās, lai izzinātu valsti, savukārt no 6. atpūtas dienas atpūtīsies Dienvidķīnas jūras krastā pludmales viesnīcā.
Cena par 14 dienām Vjetnamā: 1590 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

8. Svinības tepat kaimiņos

Svinības tepat kaimiņos
Ja vēlies aizbēgt no jaungada kņadas Rīgā, tad dodies relaksējošā atpūtā uz SPA Igaunijā. Svētku laikā atpūties valsts lielākajā akvaparkā, izbaudi masāžas un procedūras. Vecgada vakarā baudīsi īpašas vakariņas vakara vadītāja, dzīvās mūzikas, deju un maģijas šova pavadībā.
Cena par 3 dienām un svētkiem Igaunijā: 199 eiro. 

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

9. Jaunais gads Parīzē

Jaunais gads Parīzē
Brauciens cauri Eiropai uz Parīzi, kur sagaidīt 2018. gadu. Vecgada vakarā varēsi doties gan uz Elizejas laukiem, gan kādu restorānu – kur vien deguns rāda.
Cena par 8 dienām: 279 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

10. Vecgada vakars Londonā

Vecgada vakars Londonā
Varēsi pavadīt 4 naktis Lielbritānijā, izbaudot īstu svētku sajūtu un lampiņu mudžoņu. Vizināties panorāmas ratā, pastaigāties pa svētku tirdziņiem, doties uz vaska figūru muzeju – to visu paspēsi izbaudīt pāris dienu laikā.
Cena par 4 naktīm Londonā: 560 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

11. Jaunais gads Romā

Jaunais gads Romā
Vecgada vakarā varēsi doties pastaigā pa Romas centru un baudīt gardas vakariņas. Piecu dienu laikā izzināsi Itālijas vēsturi, iepazīsi mākslu un arhitektūru.
Cena par 5 naktīm Romā: 800 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

12. Jaunā gada sagaidīšana Maskavā

Jaunā gada sagaidīšana Maskavā
Baudīsi ekskursijas izbaudīsi Maskavas šarmu. Ceļojumu aģentūra piedāvā pārdomātu programmu 5 dienu garumā. 2018. gadu varēsi sveikt Sarkanajā laukumā vai par atsevišķu samaksu kādā no pilsētas restorāniem.  
Cena par 3 naktīm Maskavā: 99 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

13. Ziemassvētku sajūta Polijā

Ziemassvētku sajūta Polijā
Apmeklēsi eglīšu mantiņu fabriku, kur būs iespēja arī pašam izveidot savu rotājumu. Kentšinas pilsētiņa kļuvusi atpazīstama skaisto rotājumu dēļ. Pirmssvētku vakaru sagaidīsi Gdaņskā, pilsētā, kura Ziemassvētkos iemirdzas un tirdziņi, kā arī tajos virmojošie aromāti liek justies kā bērnam. Trešajā dienā apskatīsi Malborku, no kuras vakarā dosies uz Rīgu, lai Ziemassvētkos būtu savās mājās.
Cena par 3 dienām Polijā: 95 eiro. 

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

14. Jaunais gads Vīnē un Prāgā

Jaunais gads Vīnē un Prāgā
Dosies ekskursijās pa Vīni, iepazīstot gan parlamenta ēku, Rātsnamu, Vīnes Universitātes ēku, operu un citas arhitektūriski nozīmīgas celtnes. Vecgada vakarā baudīsi salūtu, šampanieti un prieku visapkārt. Pirmajā janvārī dosies uz Prāgu, lai izbaudītu oficiālo Jaunā gada salūtu, kas tur notiek tieši 1. janvārī.
Cena par 3 dienām: 150 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

15. Jaunais gads Sanktpēterburgā

Jaunais gads Sanktpēterburgā
Romantiska Jaunā gada sagaidīšana greznajā un gleznainajā Krievijas pilsētā. Varēsi izbaudīt vispasaules slavu guvušo Ermitāžu, kur apskatāma Rietumeiropas mākslas kolekcija: Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko un Rubensa, kā arī citu mākslinieku darbi. Veco gadu aizvadīsi kādā restorānā, baudot svētku vakariņas, dzīvo mūziku, dejas un , protams, kā Sanktpēterburgā pienākas – satiekot Salavecīti.
Cena par 4 naktīm: 175 eiro.  

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

16. Balti Ziemassvētki Ungārijā

Balti Ziemassvētki Ungārijā
Ziemassvētku vakaru sagaidījis mājās, Otrajos Ziemassvētkos dodies ceļā uz Ungāriju, lai izbaudītu svētku tirdziņus, skaistos rotājumus un vīnu. Pirms Jaunā gada varēsi arī relaksēties termālajos baseinos un apskatīt vīna pagrabus.
Cena par 5 dienām: 145 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

17. Ziemassvētki Lapzemē

Ziemassvētki Lapzemē
Iepriecini mazos ķiparus, Ziemassvētkus sagaidot kopā ar Ziemassvētku vecīti Lapzemē, Somijā. Varēsiet apskatīt pilsētu, apciemot arktisko dzīvnieku zooloģisko dārzu, našķoties ar šokolādi. Lapzemē noteikti būs balti Ziemassvētki un varēsiet uzcelt sniegavīru, kā arī kārtīgi pikoties. Dosieties arī uz Helsinkiem ekskursijā pa pilsētu. Cena par 4 dienām 249 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

18. Slēpošana Jasnā Ziemassvētkos

Slēpošana Jasnā Ziemassvētkos
Apsniguši kalnu namiņi, egles un slēpes – šādi Ziemassvētki ir Slovākijā. Varēsi kārtīgi izslēpoties ziemas kūrortā, svētku vakarā baudīt gardu maltīti un atpūsties. Šis brauciens būs piemērots aktīvas atpūtas piekritējiem.
Cena par 5 dienām Slovākijā: 249 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

19. Pirms svētkiem atpūties un sasildies Malagā

Pirms svētkiem atpūties un sasildies Malagā
Vidusjūras piekraste Spānijā, Andalūzijas dienvidos Costa del Sol jeb saules krasts, kur nesteidzīgi atpūsties un laiskoties ziemas vēsākajā laikā. Tur saule spīd vismaz 300 dienas gadā un zemākā temperatūra ir +15 grādi. Malaga ir piesātināta ar senās arhitektūras brīnumiem, tur atrodas arī pati mazākā baznīca pasaulē – Santa Isabel de Hungaria, kuras platība ir vien 2 kvadrātmetri. Šis ceļojums ir piemērots gan kultūras un ekskursiju cienītājiem, gan pludmaļu, baseinu uz laiskas zvilnēšanas mīļotājiem. Piedāvātas arī 5 ekskursijas.
Cena par lidojumu, transfēru, četrām naktīm lidostā divvietīgā istabā ar brokastīm ir 499 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

20. Atpūta Ēģiptē, Hurgadā pirmssvētku laikā

Atpūta Ēģiptē, Hurgadā pirmssvētku laikā
Hurgada ir kūrortpilsēta Ēģiptē, kas atrodas valsts austrumos un  stiepjas 40 kilometru garumā Sarkanās jūras piekrastē. Viesnīca atrodas 100 metru attālumā no pludmales, korāļļu rifa, tā ir kūrorta centrā, līdz ar to visu tūrisma apskates objekti atrodas netālu. Ūdens sportu cienītājiem piemērots galamērķis, jo niršana, snorkelēšana, peldēšana un kaitošana tur ir iecienīta.
Cena par 8 saulainām dienām: 395 eiro.

Vairāk informācijas šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri