20 forši pasākumi, uz kuriem vari doties 4. maijā

Komentēt

Svētku brīvdienās vari apmeklēt vairākus foršus pasākumus.

1. Brīvdiena Jaunajā Teikā

Brīvdiena Jaunajā Teikā
Pirmo reizi būs iespēja 4. maija svētkus svinēt VEF pilsētā. Visas dienas garumā teritorijā ap VEF Kultūras pili, LMT, Jauno Teiku un Elkor Plaza būs iespēja vērot tehnoloģiju paraugdemonstrējumus, piedalīties dažādās meistarklasēs un sportiskās aktivitātēs, piemēram, kādā no Nike rīkotajiem treniņiem vai gonga meditācijā. Vakarā apmeklētāji varēs baudīt koncertu, kurā uzstāsies Intars Busulis, Ieva Kerevica, Franco Franco, Carnival Youth un daudzi citi.

Vairāk informācijas: šeit. 

Komentēt

2. Baltā galdauta svētku koncerts

Baltā galdauta svētku koncerts
RTU sieviešu koris “Delta” arī šogad turpina aizsākto tradīciju - iedvesmot cilvēkus 4. Maijā pulcēties pie viena galda draugu lokā, godinot savas valsts esību. Koncertā uzstāsies gan koris “Delta”, gan Tartu Akadēmiskais vīru koris.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

3. Latvian Blues Band koncerts

Latvian Blues Band koncerts
Latvijas svētku vakaru izbaudīt vari doties uz MOONShine, kur ar pavasara blūzu uzstāsies Latvian Blues Band.

Vairāk informācijas: šeit.

Komentēt

4. Brauciens no Rīgas uz Jūrmalu ar motorkuģi

Brauciens no Rīgas uz Jūrmalu ar motorkuģi
Vari doties foršā izbraucienā ar kuģi “New Way”. Izbaudīsi Rīgas panorāmu, vizināsies gar mīlestības salu Buļļupē. Kuģojot tālāk, redzēsi arī Balto kāpu. Lielisks veids, kā izbaudīt saulaino un silto pavasara dienu, vai ne?

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

5. Pavasara gaismas svētki Avārijas brigādes parkā

Pavasara gaismas svētki Avārijas brigādes parkā
Ja prāto, kā brīvdienas pavadīt ar jaunākajiem ģimenes locekļiem, tad dodies uz “Avārijas brigādes” atpūtas parku. Viesosies “Ahhaa” centrs, iluzionists Robijs Trankalis, Kašera sapņu fabrika, uzstāsies Aija Andrejava un Musiqq.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

6. Laimas Baltā galdauta svētki

Laimas Baltā galdauta svētki
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pagalmā varēsi uzrakstīt mīlestības vēstuli Latvijai. Vēstules tiks apkopotas, lai radītu Latvijas mīlestības karti, kurā iedzīvotājiem būs jāatzīmē vinena, sirdij tuvākā un mīļākā vieta Latvijā.

Vairāk informācijas: šeit. 

Komentēt

7. Svētki ar orķestri

Svētki ar orķestri
Koncertā Lielajā ģildē uzstāsies 700 dalībnieki no 23 Latvijas jauniešu simfoniskajiem un kamerorķestriem. Šis solās būt patiesi skaists un vērienīgs orķestru koncerts.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

8. Izstāde Latvijas gadsimts

Izstāde Latvijas gadsimts
Šis būs 68 Latvijas muzeju kopīgs veltījums valsts simtgadei. Vienkopus būs apskatāmas izcilas vēstures liecības no Kurzemes, Latgales, Sēlijas, Vidzemes, Zemgales un Rīgas, kas atspoguļo valsts vēsturi simts gadu garumā. To apskatīt varēsi Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

9. Baltā galdauta svētki Ojāra Vācieša muzeja dārzā

Baltā galdauta svētki Ojāra Vācieša muzeja dārzā
Pārdaugavas iedzīvotājiem nekur tālu nav jādodas, lai izbaudītu skaistas svētku svinības pie balti klāta galda. Ikviens pārdaugavietis un tās draugs laipni aicināts uz saviesīgām sarunām,pikniku un dzīves svinēšanu. Līdzi ņem groziņu ar gardiem cienastiem.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

10. Baltā galdauta svētki ABAVAS vīna darītavā

Baltā galdauta svētki ABAVAS vīna darītavā
Tikai 50 minūšu braucienā no Rīgas Latvijas lielākajā vīndarītavā vari svinēt Baltā galdauta svētkus. Būs dažādu dzērienu degustācijas atjaunotajā vīna pagrabā un svētki ar Latvijas garšu. Apciemojums gan jāpiesaka.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

11. Baltā galdauta svētki Magdelēnas kvartālā

Baltā galdauta svētki Magdelēnas kvartālā
Ņem līdzi mazu cienastu un dodies uz Magdelēnas kvartālu. Varēsi cienāties ar sendvičiem un smaržīgām vafelēm, baudot saulaino dienu. Šis kvartāls drīz piedzīvos pirmo ēku atklāšanu, tāpēc nāc un aplūko.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

12. Baltā Galdauta svētki Mārupē

Baltā Galdauta svētki Mārupē
Kā jau ierasts, tiks atklāta Mārupes aktīvā tūrisma sezona un svinēt valsts svētki. Varēsi apmeklēt Mārupes novada pavasara gadatirgu, piedalīties 22 kilometru garajā velobraucienā Baltas domas baltai Latvijai. Vecākajā golfa laukumā “Viesturi” laidīsim gaisā baltus helija balonus. Varēsi izbraukāties arī ar supa dēļiem un atpūsties pie ūdens.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

13. Ērģeļmūzikas koncerts Pēterbaznīcā

Ērģeļmūzikas koncerts Pēterbaznīcā
Ja vēlies baudīt mierīgu un skaistu svētku koncertu, tad ērģeļmūzikas koncerts ir īstā vieta, kurp doties. Ērģeles skandinās Liene Andreta Kalnciema un ar viņu kopā uzstāsies saksofonists Oskars Petrauskis.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

14. Latvijas svētku Cielaviņas kūkas meistarklase

Latvijas svētku Cielaviņas kūkas meistarklase
Varēsi iemācīties gatavot Latvijas mīlētāko kūku. Savā īpašumā iegūsi recepti,ko varēsi nodot no paaudzes paaudzē.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

15. Baltā galdauta svētki Dzelzceļa muzejā

Baltā galdauta svētki Dzelzceļa muzejā
Muzeja darbinieki klās baltu galdautu un ceps savas labākās kūkas. Apmeklētāji aicināti nākt un pievienoties ar savu cienastu, radot svētku sajūtu. Kad gan vēl ēst kūkas muzejā, ja ne valsts svētkos?

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

16. 4. maija svinības Mākslas akadēmijas pagalmā

4. maija svinības Mākslas akadēmijas pagalmā
Latvijas Mākslas akadēmijas studenti aicina piedalīties radošajās darbnīcās akadēmijas pagalmā. Tās būs interesantas un prieks apmeklēt gan lieliem, gan maziem.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

17. 4. maija koncerts “Svētku diena”

4. maija koncerts “Svētku diena”
Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts “Svētku diena”, kurā uzstāsies Turaidas Roze.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

18. Vēstījums rakstos - deju lieluzvedums

Vēstījums rakstos - deju lieluzvedums
Muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” kopā ar pazīstamiem un pieredzējušiem horeogrāfiem aicina uz lieluzveduma pirmizrādi Ķīpsalas hallē. Uzstāsies tādi deju kolektīvi, kā “Vektors”, “Ačkups”, “Rotaļa”, “Teiksmiņa”, “Dzirnas”, “Gatve”, “Daiļrade”, “Daugava” un citi.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

19. Latvijas kino un mūzikas vakars “NeatkaRīga”

Latvijas kino un mūzikas vakars “NeatkaRīga”
Kalnciema kvartāls aicina atzīmēt Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu ar mūzikas vakaru un Latvijas kino seansiem. Līdz pat divpadsmitiem varēsi baudīt Zemessardzes orķestra un Latvijā pazīstamu solistu koncertu. Bet, iestājoties tumsai, Nacionālais Kino centrs iepazīstinās ar simtgades filmām.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

20. Goda vārti

Goda vārti
Neatkarības dienā “Goda vārti” stāstīs par Latvijas iedzīvotājiem svarīgajām vērtībām. Tajos būs redzama brīvība, valoda, darbs. Paud savu ticību Latvijai.

Vairāk informācijas: šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru