14 forši plāni visiem, kuri nevar izdomāt, ko darīt Valentīndienā

Komentēt

Nav otras pusītes? Nav svarīgi, ņem draugu vai ģimenes locekli pie rokas un dodies baudīt foršu vakaru.

1. Mīlētāju kino diena

Mīlētāju kino diena
Visas dienas garumā kino “Splendid Palace” būs iespēja baudīt kopā būšanu ar kino sarunām un lieliskām filmām, kas noteikti liks sirdij apmest kādu kūleni. Ērti iekārtoties viens otram blakus, klusiņām, nemanāmi, roka uz otra pleca, gaismas nodziest un mīlētāju kino piedzīvojums var sākties.

Programmā “7 miljardi gadu pirms pasaules gada”, “Favorīte”, “Zvaigzne ir dzimusi”, “Klases salidojums”, “Pacēlāju valsis”, kā arī “Bohēmista rapsodija”.


Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

2. Iedvesmas vakariņas ar Javier Garcia

Iedvesmas vakariņas ar Javier Garcia
Cafe Film Noir aicina baudīt iedvesmas un romantikas piepildītas vakariņas, kurās Latvijā pazīstamākais meksikānis Javier Manzur ar Tinto šefpavāru Jose Kārlis Gonsaless Žagars, Jūsu acu priekšā radīs un ar iedvesmu apvīs pazīstamākos Spānijas ēdienus. To papildinās Tinto vīnzinis Artūrs Bušs ar iedvesmojošiem stāstiem, savienojot ēdienu garšu ar izciliem Spānijas vīniem.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

3. Par sirdslietām Valentīndienā. Anatomy nights

Par sirdslietām Valentīndienā. Anatomy nights
Vēlies uz šī gada Valentīna dienu palūkoties nedaudz citādāk jeb no anatomijas perspektīvas? 14. februāra vakarā sirsnīgā atmosfērā stāstīsim un rādīsim, kā būvēts leģendām apvītais orgāns - sirds. Šeit gan ieeja tikai ar stipriem nerviem - pasākumā iekļauta dzīvnieka sirds sekcijas demonstrācija! Lekciju un sirds sekciju vada medicīnas studente un RSU Anatomijas un Antropoloģijas institūta pasniedzēja Marika Garnizone.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

4. Valentīndienas vakars restorānā FERMA

Valentīndienas vakars restorānā FERMA
Restorāns Ferma iepriecinās pārus ar īpaši romantisku atmosfēru ideālam randiņam visu mīlētāju dienā, piedāvājot izbaudīt 5 kārtu vakariņas, patīkamus notikumus, burvīgu mini koncertu Tīnas Šipkēvicas maigajā izpildījumā un vienkārši ļaujoties priekam, ko sagādā mīļotā cilvēka smaids. Par skaistu kopā būšanu, par mīlestību, par absolūti fantastisku ēdienu savienību.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

5. Linda Leen & Lībietis / Sapnis par vasaras nakti

Linda Leen & Lībietis / Sapnis par vasaras nakti
“Sapnis par vasaras nakti” jeb koncerts neona pusgaismā ir turpinājums ziemvidus koncertsērijai Introversijas. Pirmizrāde norisināsies Valentīndienā, Botāniskā dārza Palmu mājā, kurā Lindas un ģitārista Riharda Lībieša mūzika izskanēs tropu dārza pilnmēness nakts atmosfērā. Zem neona gaismēnu pielietiem palmu zariem sēdvietas būs izkārtotas tā, lai balodīši var atrast divvientulību, kāds vienītī pabūt ar mūziku un sevi vai silti saspiesties kopā ar draugiem.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

6. Ziemas Piena svētki

Ziemas Piena svētki
Valentīndienu var nosvinēt arī ar īstiem mūzikas svētkiem, kas radīs pavisam īpašu atmosfēru. Kamēr līdzšinējie Piena svētku pasākumi – festivāls vasarā, koncerti Fon Stricka villas pagalmā un Jaunā gada sagaidīšanas svinības iedibinājuši savas tradīcijas, šie svētki būs klusāki un koncentrētāki, kā mazs ugunskurs meža vidū. Ziemas Piena svētkus 14. februārī atklās Ainars Mielavs, piedaloties citiem mūziķiem. Koncertā skanēs jaunas kompozīcijas un zināmi Mielava darbi jaunās aranžijās.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

7. Artišok improvizācijas vakars

Artišok improvizācijas vakars
Kārtīgu humora devu, kurā dalīties ar savu mīļāko, piedāvā improvizācijas teātris „Art i šok“. Improvizācijas izrādē katrs varēs pielikt savu artavu, iedvesmojot aktierus uz dažādām trakām izdarībām, kas dažreiz pārsteidzoši precīzi ataino mūsu ikdienu. Šāds pārsteigums noteikti sagādās krietnu pozitīvisma lādiņu abām pusītēm.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

8. Valentīndienas koncerts "Latino Love Songs"

Valentīndienas koncerts "Latino Love Songs"
Divi romantiskas mūzikas vakari Mūzikas namā Daile 14. un 15. februārī. Orķestra "Rīga" bigbends Raita Ašmaņa vadībā piedāvā koncertu ar harizmātisko solisti Elzu Rozentāli. Koncertā ieskanēs romantiskie latino mūzikas ritmi, kā arī pavisam ierastas skaņas, kas saviļņos ikkatru sirdi vai arī iedegs ugunīgā kaislē.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

9. The Coco'nuts // Mīlas Svētki

The Coco'nuts // Mīlas Svētki
Nav svarīgi - vēderā ir tauriņi vai alus, The Coco'nuts Tevi ielūdz nosvinēt mīlestību! Nevis to mākslīgi skaļo mīlestību, kas nāk komplektā ar rotaļu lāčiem, šokolādēm un sarkaniem baloniem, bet tās mazās mīlestības, kas ir mums apkārt diendienā un kuras reizēm nemaz nepamanām. The Coco’nuts aicina visus kopā atcerēties, ka dzīve ir jāsvin. To svinēt varēsi Autentikā 20:00 vakarā.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

10. Evija Vēbere / Valentīndienas koncerts Nemierā

Evija Vēbere / Valentīndienas koncerts Nemierā
Valentīna vārda dienu piedāvā svinēt arī bārs “Nemiers”. Būs prosecco un šokolādes konfektes, bet par muzikālo daļu rūpēsies unikālā un neatkārtojamā dziedātāja un mūziķe Evija Vēbere, kas uzstāsies uz Nemiera balkonskatuves. Evija eksperimentē ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām, radot te sapņainas, te trauksmainas kompozīcijas. Taču visunikālākais viņas instruments un dārgakmens ir balss, kāda sastopama ārkārtīgi reti.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

11. Valentīns piedāvā: Nedāvini puķi, dāvini slapju piedzīvojumu!

Valentīns piedāvā: Nedāvini puķi, dāvini slapju piedzīvojumu!
Ja neesi tipisks mīlētājs, aizved sevi vai savu otru pusīti uz purvu, lai izbaudītu piedzīvojumus ar supiem. Pasākums gan pagaidām ir noslēpumiem tīts, tomēr ir vērts tam sekot līdzi un, iespējams, šo Valentīndienu pavadīt tā, kā nekad agrāk.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

12. Randiņš Ostā

Randiņš Ostā
14. februārī Osta rūpēsies par visiem mīlētājiem! Ja vēl neesi šeit bijis, aizej ar draugiem vai aizved savus tuvākos draudzīgā randiņā.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

13. Valentīndienas vakariņas 2 personām

Valentīndienas vakariņas 2 personām
Aizved savu mīļoto romantiskās vakariņās uz restorānu ar skatu uz Brīvības Pieminekli!

Vakariņas trīs kārtās + dzēriens dzīvās mūzikas pavadījumā

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

14. Es Tevi ļoti, ļoti

Es Tevi ļoti, ļoti
Rezervē galdiņu savai otrajai pusītei vai sev ar draugiem, ģimeni un pavadi gardu vakaru foršā atmosfērā.

Vairāk informācijas meklē šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru