18 vasaras festivāli Latvijā, no kuriem izvēlēties

Komentēt

Vai zini jau, kā pavadīsi siltās vasaras dienas un vakarus?

Lai palīdzētu tev laikus saplānot savas vasaras nedēļas nogales, esam sagatavojuši sarakstu ar festivāliem dažādām gaumēm, kurā katrs varēs atrast sev tīkamāko.

1. Kontaktor

Kontaktor
Kad: 31.maijā - 1.jūnijā
Kur: E. fon Trompovska kvartālā

Dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls, kurā uzstāsies vairāki starptautiski zināmi mūziķi. Galvenais pasākuma notikums risināsies Rīgas ostā.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

2. Etnofestivāls Sviests

Etnofestivāls Sviests
Kad: 15. - 16.jūnijā
Kur: Valmiermuižas parkā

Festivāls šogad būs veltīts laika tēmai. Kā iekļauties laika un gadalaiku ritējumā un pieskaņot tam savas darbības, lai veicinātu labklājību un veselību. Pa dienu būs iespēja piedalīties meistardarbnīcās, tirdziņā un baudīt koncertus. Vakara programmā dažādu mākslinieku koncerti, video projekcijas, kā arī uguns skulptūras iedegšana un danči.


Seko jaunumiem šeit

Komentēt

3. Sarunu festivāls LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA
Kad: 28. - 29.jūnijā
Kur: Cēsu Pils Parkā

Festivāls visiem erudītajiem. Dzīvespriecīgā noskaņā būs iespēja iesaistīties diskusijās par Latvijai, Eiropai un pasaulei aktuālām tēmām.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

4. Kartupeļpalma

Kartupeļpalma Foto: Oskars Jansons
Kad: 13.jūlijā
Kur: Salaspils Botāniskajā Dārzā

Uz divām skatuvēm koncertēs vairākas muzikālās apvienības. Koncerti nepārklāsies, jo skatuves šķir vien pāris minūšu gājiens.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

5. Fono Cēsis

Fono Cēsis Foto: Mārtiņš Otto
Kad: 19. - 20.jūlijā
Kur: Cēsīs

Pilsētas 813 gadu svinību laikā norisināsies ikgadējais "Fono Cēsis". Paralēli notikumiem Smilšu laukumā norisināsies aktivitātes arī Fonoklubā.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

6. Komēta

Komēta Foto: Andrejs Strokins
Kad: 26. - 28. jūlijā
Kur: Daugavgrīvas cietoksnī, Rīgā

Kosmiskais kultūras festivāls Daugavgrīvas cietoksnī, kur dalībnieki tiek aicināti praktizēt prāta brīvību un būt līdzsvarā ar dabu. Trīs dienu garumā būs iespēja baudīt kino, mākslas, mūzikas un dejas performances. Tāpat kā iepriekš, arī šogad kopējo programmu veidos savstarpēji tematiski saistīti "ciemati" - skatuves.


Seko jaunumiem šeit

Komentēt

7. Bauska Taste

Bauska Taste Foto: Lelde Feldmane-Zajarska
Kad: 3. - 4.augustā
Kur: Bauskā

Mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei. Varēs baudīt gan Latvijā zināmu mūziķu uzstāšanos, gan iesaistīties sportiskās aktivitātēs.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

8. Valmieras vasaras teātra festivāls

Valmieras vasaras teātra festivāls
Kad: 2. - 4.augustā
Kur: Valmierā

Vasaras teātra festivāls šogad paredzēts visai ģimeni. Būs skatāmas 7 pirmizrādes, uz kurām nokļūšana vien jau būs piedzīvojums - tās notiks tik neparastās vietās kā, piemēram, garāžā, mazdārziņā vai angārā. Paralēli teātrim norisināsies brīvdabas kino seansi.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

9. Brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivāls "Pārceltuve"

Brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivāls "Pārceltuve"
Kad: 10.augustā
Kur: Līgatnē

Visas dienas garumā visu vecumu dalībnieki varēs izgaršot un izzināt Latvijas dabu, kā arī iesaistīties diskusijās par to. Šogad īpašs akcents likts uz "slow food" tēmu. Brīvdabas kafejnīcas, ekskursijas, meistardarbnīcas, koncerti, kino - lieliska ideja, kā pavadīt dienu ar draugiem vai ģimeni.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

10. Klusuma festivāls

Klusuma festivāls
Kad: 16. - 18.augustā
Kur: Liepājā

Akustiskās mūzikas festivāls, kas aicina divas dienas pavadīt mierīgā atmosfērā prom no ikdienas steigas. Teritoriju plānots sadalīt divās daļās - vienā notiks koncerti, savukārt otrā varēs baudīt mierīgu atpūtu pie dabas, apzināti darot NEKO.

Seko jaunumiem šeit
Komentēt

11. Inovuss

Inovuss
Kad: 30.augustā - 1.septembrī
Kur: Lucavsalā, Rīgā

Augusta beigās Lucavsalā norisināsies jau otrais jaunrades festivāls Inovuss. Trīs dienu garumā būs iespēja klausīties iedvesmas stāstos, piedalīties diskusijās un uzņēmējdarbības darbnīcās. Pēc produktīvi pavadītām dienām vakaros varēs baudīt mūziķu un DJ uzstāšanos.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

12. Šamanisko deju un mūzikas festivāls "Būtība"

Šamanisko deju un mūzikas festivāls "Būtība"
Kad: 21. - 24.jūnijs
Kur: Puduros, Ķeguma novadā

Notikums vasaras saulgriežos, kur kopā sanāks gan vietējie, gan ārvalstu šamaņi, dejotāji, sakrālie mūziķi un skolotāji. Dalībnieki varēs līdzdarboties dažādos rituālos un svinēt Vasaras Saulstāvjus mazliet neierastākā veidā kā parasti.

Seko jaunumiem šeit
Komentēt

13. Cēsu mākslas festivāls

Cēsu mākslas festivāls
Kad: 6.jūlijs - 10.augusts
Kur: Cēsīs

Šī gada Cēsu mākslas festivālā tiks akcentēti Latvijas diasporas izcilākie meistari. Mākslas un mūzikas notikumi risināsies Cēsu koncertzālē, Cēsu Sv.Jāņa baznīcā un izstāžu zālēs.

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

14. Laba daba

Laba daba
Kad: 2. - 4.augustā
Kur: Ratniekos, Līgatnes pagastā

Kā paši saka - jau 11.gadu labā atmosfērā! Šogad festivāls paplašina profilu, iekļaujot tajā arī mākslas programmu - teātri, dejas un dažādas performances. Lai arī paplašinās pasākuma programma, nemainās festivāla pamatideja - būt draudzīgam ģimenēm. Arī cenu politika kā līdz šim - bērniem līdz 13 gadu vecumam ieejas biļete nav nepieciešama. 

Seko jaunumiem šeit
Komentēt

15. Saules festivāls

Saules festivāls Foto: Mārtiņš Plūme
Kad: 5. - 7.jūlijā
Kur: "Ievu līcī", Ķeguma novadā

Notikums, kurā nedēļas garumā īpaši pievērsties savai labsajūtai un veselībai. Tāpat kā iepriekš, arī šogad būs pirtis, joga, cigun, meditācijas, ugunsrituāli, fotosesijas, darbnīcas, lekcijas, dejas, mūzika un vienkārši laba laika pavadīšana. 

Seko jaunumiem šeit

Komentēt

16. Zobens un Lemess

Zobens un Lemess Foto: Gints
Kad: 7. - 9.jūnijs
Kur: Bauskas Pilskalna estrādē

Nedēļas nogale Bauskā smagās mūzikas un seno amatu cienītājiem. Līdztekus mūzikas programmai, apmeklētājiem tiks piedāvāti cīņu paraugdemostrējumi un uguns skulptūru vērošana, būs iespēja iesaistīties amatnieku meistarklasēs, piedalīties lekcijās un dzīvās arheoloģijas eksperimentos. Nenokavē!

Seko jaunumiem šeit
Komentēt

17. Laika Rata pietura Evertos

Laika Rata pietura Evertos
Kad: 10. - 11.augustā
Kur: Evertos, Vecumnieku novadā

Divu dienu garīgās attīstības pasākums, kurš šogad svinēs savu 5.dzimšanas dienu. Organizatori šogad akcentē "šodienas svinēšanu", ko piedāvā mācīties meistarklasēs, lekcijās un citās radošās nodarbībās.

Seko jaunumiem šeit
Komentēt

18. Baldones Waterfest

Baldones Waterfest
Kad: 19. - 21.jūlijā
Kur: Baldones novadā

Baldones Waterjump teritorijā varēsi trīs dienu garumā baudīt ūdens priekus, sauli, mūziku un vasaru. Par muzikālo daļu gādās vietējie un ārzemju elektroniskās un deju mūzikas izpildītāji.

Seko jaunumiem šeit
Komentēt
 

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru