23 foršas lietas, kuras nāk no Ogres. #OGREVAR

15 komentāri

Maza, bet lepna pilsēta ar saviem krāšņumiem un talantiem.

1. Ogres trikotāža

Ogres trikotāža
Trikotāžas ražošanas uzņēmums, kura cehos top Ungaro, Pierre Cardin, Brax, Glenmuir, Marks&Spencer un citu zīmolu apģērbi. 

Vairāk skaties šeit.

3 komentāri

2. M.Pūre restorāns

M.Pūre restorāns
Brīvības ielā 21 ir omulīgs un elegants restorāns M.Pūre, kurā var pamieloties ar tiešām izsmalcinātu ēdienu, kā arī nobaudīt svaigus konditorejas izstrādājumus.
5 komentāri

3. Senjorita Kukū

Senjorita Kukū
Bet, ja vēlies kaut ko vienkāršāku, dodies uz Senjoritu Kukū, kas ir vieta pozitīviem un saulainiem cilvēkiem ar mājīgu interjeru, jauku mūziku un platu smaidu darbinieku sejās. Un protams, protams, garšīgu ēdienu.
2 komentāri

4. Ogres pērle

Ogres pērle
Latvijas Pērles komanda meklē un ceļ gaismā dzimtenē atrodamās Pērles, jo jūtas  lepni, par to, ka vietējie iedzīvotāji spēj radīt tik skaistus, kavalitatīvus un latviskus produktus. 
Pirmais Latvijas Pērles veikals tika atklāts tieši Ogrē. Tagad šādi ir arī Siguldā, Ādažos un Ķekavā. 

1 komentārs

5. Blue Hill Crafts

Blue Hill Crafts
Katra Blue Hill Crafts pīpe ir unikāla, katra tiek veidota pēc pasūtāja vēlmēm un prasībām. 100% roku darbs tiek veikts no Latvijā pieejamiem, kā arī eksotiskem kokmateriāliem.
Komentēt

6. Muun studio

Muun studio
Dizaina, projektēšanas un izgatavošanas studija gan ražo mēbeles pēc pasūtītāju vēlmēm, gan pārdod jau gatavu produkciju – Muun Economy un Muun Exclusive.
Komentēt

7. Labākās karsējmeitenes Latvijā

Latvijas basketbola līgas Zvaigžņu spēles karsējmeiteņu konkursā uzvarēja atraktīvās Ogre/Kumho Tyre dejotājas.
Komentēt

8. Vīna ceļš

Vīna ceļš
Vīna Ceļš simbolizē procesus dabā, sākot ar pumpuru plaukšanu pavasarī, augļu ienākšanos vasarā un rudenī un kvalitatīva vīna gatavošanas procesu.
Darītavā top gan sausie, gan pussausie, gan arī deserta un dzirkstošie vīni ar dabīgu otrreizējo fermentāciju pudelē.


Komentēt

9. Fazer maize

Fazer maize
Vai zināji, ka somu Fazer maize tiek cepta Ogrē? Tā tiek ražota vienā no tradīcijām bagātākajām maiznīcām Latvijā, piedāvājot plašu garšīgas un veselīgas maizes klāstu.


Komentēt

10. Ogres santehniķi

Šovasar Latviju pārsteidza divi puiši no Ogres, kuri ar savu uzstāšano Vecrīgas centrā iekaroja interneta lietotāju uzmanību un sirdis. 
Sešpadsmitgadīgais Elans un astoņpadsmitgadīgais Emīls pirms diviem gadiem dibināja apvienību Santehniķi un nu pārliecinoši bungo ar pludmales čībiņām pa trubafonu.
Komentēt

11. Pie Mimi

Pie Mimi
Pie Mimi ir konditoreja, kura piedāvā īpašus logo cepumus un Latvijas tradicionālos sklandraušus, kā arī radošas meistardarbnīcas.
Komentēt

12. Ogres Zilie kalni

Ogres Zilie kalni
Iemīļota atpūtas vieta pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.
Dabas parka lielāko teritoriju aizņem Eiropas nozīmes aizsargājamais biotops – skujkoku mežs, turklāt te ir sastopamas 18 aizsargājamas augu, sešas putnu un vairākas kukaiņu sugas.

Komentēt

13. Milžu taka

Milžu taka
Piedzīvojumu taka, kas ir no virvēm darināta konstrukcija-trase uz kokiem. To veido trīs loki, kuru kopgarums ir gandrīz 600 metri. Pirmais sastāv no 19 atrakcijām, otrais no 20, bet trešais no 26 atrakcijām.

No 1.novembra darbojamies "ziemas" režīmā. Trases apmeklējums iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Komentēt

14. Ocafe Ogre

Ocafe Ogre
Lieliska un kompakta kafejnīca, kas priecē ar kafiju tos, kas ir ceļā un dara lielus darbus!
Komentēt

15. Do.MORE DECO

Do.MORE DECO
Mazāku un lielāku svētku noformējums - kāzu florisitka, vizuālā noformējuma izstrāde - fantastiskais Do.MORE DECO.Komentēt

16. Klavierspēles virtuozs

Ogres 1. vidusskolas jumtu šovasar remontēja brigadieris-pianists.
Komentēt

17. Pēteris Draguns

Pēteris Draguns peteris.draguns/Facebook
Latviešu dzejnieks un mūziķis Pēteris Draguns uzaudzis Ogrē. Divu dzejoļu krājumu autos, kā arī 2015. gadā pievienojies mūzikas grupai Zāle. Viņš tajā ir dziedātājs, dziesmu autors, kā arī spēlē ģitāru un harmoniju.

18. Latvijas lepnums no Ogres

Latvijas lepnums no Ogres Žurnāls UNA/Facebook
Inese Fecere savā paspārnē pieņēmusi piecus bērnus. 
25 gadu vecumā Inese nolēma, ka audzinās nevis savus, bet adoptētus bērnus. Kāpēc? Jo pasaulē ir pārāk daudz bērnu, kas izdzīvo drūmu bērnību – kāda bijusi arī Inesei.
Tagad viņai ir laimīgakā ģimene pasaulē.

1 komentārs

19. Koka auskari

Koka auskari Anda Krauze/Praktiski.la
Ogrēnietis Mārtiņš Riekstiņš-Eizbergs veido elegantus auskarus no eksotiskiem cēlkokiem.
Ogres tehnikumā viņš apguvis būvizstrādājumu galdnieka un namdara profesiju, vēlāk devies peļņā uz Angliju, taču, atgriežoties Latvijā, nolēmis, ka vēlas tomēr darī to, kas priecētu sirdi un dvēseli. Tā tapa moderni auskari, kas izceļ sievietes skaistumu.
1 komentārs

20. MaiMai

MaiMai
MaiMai meistari no dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem darina skaistus un kvalitatīvus adījumus visām sezonām. Mīksta, silta, burvīga dāvana sev un tuviniekiem.
Komentēt

21. Digitālais ūdens aizkars

Brīvības ielas skvērā blakus ēkai novembrī pabeigta strūklaku kompleksa “Digitālais ūdens aizkars” izbūve, kas ietver divas atsevišķas strūklakas, kuru ūdens padeves sistēmas sinhronizēti savienotas.
Komentēt

22. Rabarbers

Rabarbers
Veselīgu lietu veikaliņš Rabarbers piedāvā plašu bioloģisko un Latvijā ražotu sortimentu produktus.
Komentēt

23. Dzīvais Māls

Dzīvais Māls
Dzīvais Māls darina dažādus māla izstrādājumus pēc pasūtījuma. Jau ceturtā paaudze dzimtas kokā, kas nodarbojas ar keramiku.

1 komentārs

Vērts izlasīt
Komentāri