10 dīvainākās sazvērestības teorijas

3 komentāri

ASV astronauti nekad nav bijuši uz Mēness virsmas, Dvīņu torņi tika uzspridzināti, Ilumināti kontrolē pasaules valdības un citas versijas par pasaules procesiem ir dzirdētas, apstrīdētas, aizstāvētas un aprakstītas filmās, grāmatās un dzīvē. Tomēr daudzi cilvēki izvēlas ticēt pat vēl savādākām sazvērestības teorijām.

1. Plakanās Zemes sabiedrība.

Plakanās Zemes sabiedrība.
Lai gan Zemes forma tika “pierādīta” jau sengrieķu laikā, vairākas reizes apstināta ar ceļojumiem apkārt pasaulei un ir viens no pirmajiem lielajiem faktiem, par ko tiek pārliecināti bērni, jau otro gadsimtu pastāv sabiedrība, kas aktīvi aizstāv ideju par to, ka mūsu planēta ir plakana. Tā apgalvo, ka gravitāte un kosmosa ceļojumi nekad nav eksistējuši un ka GPS sistēmas ir digitāli sabotētas, lai mulsinātu lidmašīnu pilotus.
Komentēt

2. Siri paredz apokalipsi.

Siri paredz apokalipsi.
iPhone lietotāji ir pazīstami ar draudzīgo Siri, kas atbild uz jautājumiem, automātiski savieno ar kontaktiem un pieraksta atgādinājumus telefonā. Tomēr kādā brīdī sāka izplatīties ziņas, ka uzdodot jautājumu “Kas būs 2014. gada 27. jūlijā?”, Siri atbildot: “Elles vārtu atvēršanās.” Tiesa, šis datums ir pagājis salīdzinoši mierīgi, turklāt Apple telefons pārstāja atbildēt ar šādiem pareģojumiem.
Komentēt

3. Ādams un Ieva bija citplanētieši.

Ādams un Ieva bija citplanētieši.
Bībeles svētos rakstus var tulkot un interpretēt ļoti dažādi, kā redzams pēc dažādajiem reliģijas uzskatiem. Piemēram, ka Ādams un Ieva bija no citas planētas un nokļuva uz Zemes ar starpplanētu šķirstu, kuru vadīja Noass. Šis kosmosa kuģis esot piezemējies Araratā, mūsdienu Turcijā, tāpat kā Noasa šķirsts.
Komentēt

4. Jēzus bija citplanētieša un cilvēka hibrīds.

Jēzus bija citplanētieša un cilvēka hibrīds.
Par Jēzus dzīvi ir daudz stāstu un leģendu, un viena no tām cenšas ļoti racionāli skaidrot viņa nozīmi un izcelsmi – atkal, no citas planētas. Tie paši citplanētieši, kuri jau pirms tam esot parādījušies cilvēkiem kā enģeļi vai degošs krūms, izlēma apaugļot jaunavu Mariju, kas deva dzīvību Jēzum – starpplanētu sūtnim, kura uzdevums bija iemācīt cilvēcei mīlestību un piedošanu. Viņa demonstrētie brīnumi bija tikai citplanētiešu tehnoloģijas demonstrācijas, lai parādītu cilvēkiem, ko iespējams sasniegt ar savstarpējo sapratni.
Komentēt

5. Obama ir Antikrists.

Obama ir Antikrists.
Ceturtdaļa ASV iedzīvotāju pieļauj domu, ka viņu prezidents ir Antikrists. Teorijas piekritēji kā argumentus piesauc dažādus brīvi interpretētus svētos rakstus, kā arī viņa paša izteikumu sarunā ar aktieri Morganu Frīmanu. “Šis cilvēks bija prezidents pirms manis. Šis cilvēks bija dievs pirms manis.” Tiesa, Obama atsaucās uz Frīmana lomām filmās Deep Impact un Bruce Almighty.
Komentēt

6. Sieviešu kabatu teorija.

Sieviešu kabatu teorija.
Šī ir diezgan nekaitīga teorija, tomēr viena no visticamākajām. Kā norāda kāds Reddit lietotājs, viens no iemesliem, kāpēc sieviešu apģērbam gandrīz nekad nav funkcionālu kabatu, ir tāds, ka dāmas tādējādi ir vairāk spiestas iegādāties rokassomiņas. Ierasti argumenti parasti ir tādi, ka, ieliekot priekšmetus kabatās, apģērbts izskatītos neglītāks vai izstaipītos ātrāk, bet, ja netiek atvēlēta vieta pat papīra lapiņai vai mājas atslēgai, tas šķiet aizdomīgi.
Komentēt

7. Mēness neeksistē.

Mēness neeksistē.
Labi, varbūt tu netici, ka cilvēki ir bijuši uz Mēness, tevi nepārliecina fotogrāfu, zinātnieku, astronomu un astronautu sniegtie pierādījumi un argumenti. Tikmēr citi uzskata, ka pats Mēness ir cilvēku (vai citplanētiešu?) radīta hologramma. Viens no sazvērestības piekritējiem pieļauj, ka tikai nepilnās fāzēs mēs varam redzēt īsto Zemes pavadoni, bet pilnmēness laikā tas tiek piesegts, lai cilvēki “nevarētu redzēt, kas tur tiek darīts”.
Komentēt

8. Mūs kontrolē ķirzakcilvēki.

Mūs kontrolē ķirzakcilvēki.
Zinātniskās fantāzijas žanrā izteiktas dažādas teorijas par nākotni, pagātni un tagadni, tajā skaitā par reptiļiem, kas spēj pieņemt cilvēka formu vai kontrolēt mūsu prātus. Kas sākās kā rakstnieku fantāzijas, mūsdienās ir vispopulārākā Iluminātu teorijas konkurente. Starp apsūdzētajiem ir Lielbritānijas karaliskā ģimene, Dž. K. Roulinga, Šons Konerijs un visa ASV valdība. Internetā pieejamas pamācības, kā noteikt ķirzaku patieso identitāti.
Komentēt

9. Zinātnieki atdzīvinās ēģiptiešu dievu.

Zinātnieki atdzīvinās ēģiptiešu dievu.
Lielais hadronu pretkūļu paātrinātājs ir milzīga zinātniska ierīce, kas palīdz atklāt kvantu mehānikas noslēpumus. Ozīriss (attēlā: otrais no kreisās) ir viens no seno ēģiptiešu pielūgtajiem dieviem, kurš atbild par mirušajiem un pēcnāves dzīvi. Kā skaidro entuziasti, CERN zinātnieki izmanto hadronu paātrinātāju, kas “balstīts uz aizvēsturiskām tehnoloģijām”, lai izsauktu Ozīrisu un realizētu ceļojumus uz aizpasauli.
Komentēt

10. Ebreji kontrolē haizivis, lai uzbruktu musulmaņiem.

Ebreji kontrolē haizivis, lai uzbruktu musulmaņiem.
Kad 2010. gadā Ēģiptes piekrastē bija novēroti vairāki haizivju uzbrukumi, daži “eksperti” publiski sāka ziņot, ka šīm lielajām zivīm bija piestiprinātas prātu kontrolējošas ierīces, ar kurām tās vadītas uzbrukumā pret islāma valstīm. Jūras biologi ļoti ātri norādīja, ka ierīces bija vienkārši GPS raidītāji, kas palīdz pētīt haizivju migrācijas ceļu, bet pat vietējā reģiona amatpersona centās palikt ar atvērtu prātu un neizslēdza iespēju, ka Izraēla varētu būt atbildīga.
Komentēt

Avoti: 1, 2, 3, 4, 5 un 5, 6, 7 un 7, 8, 9, 10 un 10.


Vērts izlasīt
Komentāri