10 veidi, kuros noPhone iekabina jaunajam iPhone 6

Komentēt

Izlasi šo, ja apsver, vai tev ir vajadzīgs jaunais iPhone 6, kuru, starp citu, mēs nemaz nevaram dabūt un visdrīzākais arī, ka nevaram atļauties.

Šobrīd Kickstarterī iespējams iegādāties unikālu produktu – noPhone, kuru latviski varētu tulkot kā: nē-Fons, Beztelefons vai Nekāds-telefons. Tas gluži vienkārši ir telefons, kurā nav telefona. Nav interneta, nav aplikāciju, nav kameras. Tas tevi atbrīvo no visiem pienākumiem, kādus tev ikdienā ir uzlicis viedtālrunis.

1. Dizains.

Dizains.
Neviens tavu jauno noPhone nesaukās par Samsungu, ko nevarētu garantēt par jauno iPhone. Beztelefonam ir minimālistisks, patīkams, gaumīgs un ergonomisks dizains, kas to padara par lielisku aksesuāru.
Komentēt

2. Pieejamība

Pieejamība
iPhone 6 ASV, Lielbritānijā un citās normālās valstīs var jau iegādāties (samaksāt naudu un iestāties rindā, dabūt varēs vēlāk), kad to legāli varēs nopirkt Latvijā, Google vēl neraksta. Toties, ar noPhone tu jau vari izjust iepirkšanās prieku! (Nopērkams Kickstarter, piegāde šī gada decembrī. Priecīgus Ziemassvētkus!)
Komentēt

3. Cena.

Cena.
Cenas starpība jau ar neapbruņotu aci ir tik graujoša, ka mēs pat to nerēķināsim. iPhone 6 šobrīd Lielbritānijā 539 mārciņas. noPhone – sākot no 12 dolāriem.
Komentēt

4. Vienkārši lietot.

Iegadājoties noPhone tev nav jāapgūst nekādas jaunas fīčas. Beztelefona pamacības video ir tieši 3 sekundes garš.
Komentēt

5. Nevienam nebūs jāskatās tavi apkaunojošie selfiji.

Nevienam nebūs jāskatās tavi apkaunojošie selfiji.
Lai arī noPhone ir pieejams mazliet dārgāks (18 dolāri) selfie upgrade, tomēr tu vari būt pilnīgi drošs – lai kādā stāvoklī tu atradīsies, tu nekur un nekad šos selfijus nevarēsi nopublicēt. Labrīt!
Komentēt

6. Nebūs jāpērk noPhone 3G.

Nebūs jāpērk noPhone 3G.
noPhonam nav nevienas opcijas, kuru varētu apgreidot. Tas darbojas lieliski un starp vienīgajām divām versijām ir 6 dolāru starpība un tās abas ir pieejamas uzreiz. Tev nebūs nekas jāinstalē, jāpārinstalē, jāapgreido.
Komentēt

7. Varēs peldināt podā.

Varēs peldināt podā.
Ja vien tu to neaizskalo prom pavisam, noPhone tu vari mest podā neierobežoti. Vari atstāt kabatā, ejot peldēties, vari nest rokā negaisa laikā, vari kaut piesiet saitītē un vilkt aiz sevis pa peļķēm! Dari, ko gribi – nekas tevi neierobežo.
Komentēt

8. Neizraisa atkarību.

Neizraisa atkarību.
Ja tev būs noPhone, tavi draugi nežēlosies par faktu, ka visu branču pavadīji, skatoties, ko citi darīja pagājušajā piektdienā. Tas tev netraucēs iemigt un nebūs pirmā manta, pēc kura roka stiepsies no rīta. Tev tas nebūs par katru cenu jālieto darba laikā un vilcienā tu varēsi beidzot palasīt grāmatu.
Komentēt

9. Vari uzdāvināt draugam!

Vari uzdāvināt draugam!
Salīdzinot ar iPhone 6, noPhone tu vari uzdāvināt pat paziņai. Tas tev neizmaksās dārgi, cilvēks būs priecīgs un viņam neradīsies dīvaini jautājumi, kāpēc viņš pēkšņi saņēmis dāvanā veselu iPhone un ko viņš tev tagad ir parādā.
Komentēt

10. Pārsteigums!

Pārsteigums!
Kā tu domā, kas izrasīs lielāku pārsteigumu? Ja tu no kabatas izvilksi iPhone 6, kas visiem jau vienas nedēļas laikā ir reāli apnicis. Vai arī – noPhone?
Komentēt

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru