20 jauni gadžeti, kurus gada beigās gribēs ikviens

2 komentāri

Levitējoši skaļruņi, modernas ķiveres un vesela kaudze gudro ierīču.

1. Magnētiskā lauka tējkanna

Magnētiskā lauka tējkanna
Latviešu radītās 'Miito' tējkannas darbības princips ir sarežģīts, bet būtībā tā ir paredzēta, lai, uz speciālas indukcijas virsmas novietojot trauku, ar īpaša stienīša palīdzību, varētu uzsildīt tieši tik daudz šķidruma, cik nepieciešams, netērējot lieku enerģiju. Produkts šobrīd maksā 90 eiro, un to var pasūtīt šeit.
Komentēt

2. Kartona virtuālā realitāte

Kartona virtuālā realitāte
Šis produkts it kā ir tieši tik muļķīgs, cik izklausās - no kartona salocītas un izveidotas brilles, kurās, ar viedtālruņa aplikācijas palīdzību, ir iespējams projecēt virtuālo realitāti. Tas šķiet dīvains un izskatās smieklīgi, taču tikai līdz mirklim, kad pašam ir iespēja to pamēģināt. To var izdarīt katrs - šeit vai nu pasūtot jau radītas sagataves pa 15$ dolāriem, vai arī izveidojot pats savu variantu, izmantojot dotās instrukcijas.
Komentēt

3. Ķivere, kas dod acis pakausī

Kompānija 'Skully', iespējams, pilnībā pārveidos to, kādas ir motobraucēju ķiveres. Tajās būs iebūvētas projektors, kas rādīs, kas notiek aiz muguras, balss kontrole, kas savienojama ar telefonu un arī GPS navigācija cita starpā. Cena nepārsteidz - 1500$, turklāt pasūtot to šobrīd, būs iespēja tikt pie Ziemassvētku dāvanas - līdz decembrim saražotās partijas jau tagad ir pilnībā izpārdotas.
Komentēt

4. Sāpju noņēmējs

Sāpju noņēmējs
Gadījumā, ka kādu nomoka hroniskas sāpes muskuļos, 'Quell' var izrādīties par brīnumzālēm. Produktu, kas lietojams bez jebkādām ārsta receptēm vai norādījumiem, iespējams uzvilkt uz kājas zem ceļa, kur tas stimulē nervus. Šis process savukārt apmuļķo smadzenes, kas cenšas neitralizēt sāpes visos ķermeņa muskuļos.
Produktu var pasūtīt šeit, tā cena - 249$.
Komentēt

5. Ēdiena printeris

Ēdiena printeris
Kurš gan nav sapņojis par iespēju uz savas maizes izprintēt kādu ēdamu zīmējumu, vai ne? Izmantojot šokolādi un līdzīgus materiālus,ar 'XYZprinting 3D Food Printer' tas būs iespējams. 500$, ātrs pirkums šeit, sapni iespējams piepildīt.
Komentēt

6. Neiznīcināma zibatmiņa

Neiznīcināma zibatmiņa
Par datu dubultu drošību var parūpēties ‘LaCie RuggedKey’ zibatmiņa, kas ne tikai ir aprīkota ar īpašu šifrēšanas sistēmu, bet arī triecienizturību, un neizšķīdīs pret betonu pat krītot no 100 metru augstuma. Kā neviens par šo nebija iedomājies pirms tam?
Produkts pieejams trīs specifikācijās, no kurām lētākā maksā 39.99$, un to var nopirkt šeit.
Komentēt

7. Selfiju tosteris

Selfiju tosteris
Ja cilvēkiem tik ļoti patīk uzņemt selfijus, nav šaubu - viņiem tos patiks arī tostēt! Viss ir vienkārši - šeit izvēlies tostera veidu, augšupielādē jebkuru attēlu, ko vēlēsies redzēt katru rītu uz savām maizītēm, samaksā 75$ un jau drīzumā ēd ar stilu.
Komentēt

8. Acu masažieris

Acu masažieris
Kā apgalvo tā ražotāji 'Breo', acu masažieris ir ne tikai reāli funkcionējošs produkts, bet arī īsta nepieciešamība, īpaši tiem, kas visu dienu pavada darbā ar datoru. 10 minūšu sesija, kuras laikā masāža notiek ar gaisa spiediena maiņām īpašajās brillēs, acis tiek atpūtinātas un uzlabojoties redze.
Cena: sākot no 45$.
Komentēt

9. Gudrā pildspalva

Gudrā pildspalva
Kā gan pildspalvu var saukt par gadžetu? Vienkārši – tā jāpapildina ar iebūvētu diktofonu, kas var iemūžināt un atskaņot 400 vai 800 stundas audio failu, atkarībā no 'Livescribe Echo Smartpen' atmiņas ietilpības. Tāpat tā ir aprīkota ar OLED displeju un iespēju tapt savienota ar datoru, ‘iPad’ vai ‘iPhone’, un tas viss maksā tikai sākot no 169.95$.
Pildspalvu var iegādāties šeit.
Komentēt

10. Gudrie apavi

Gudrie apavi
Gadžetus tiešām var izveidot no jebkā, arī apavu ieliktņiem. 200$ vērtais 'Digitsole' primāri ir soļu un nodedzināto kaloriju skaitītājs, kas viegli savienojams ar datoru vai telefonu. Sekundāri tas pilda arī savu it kā loģisko funkciju - silda kājas un samazina slodzi uz pēdām.
Iegādāties gadžetu var šeit.
Komentēt

11. Gudrā zobu birste

Gudrā zobu birste
Bērniem, kuriem nepatīk tīrīt zobus parasti patīk spēlēt dažādas spēlītes telefonos un planšetēs, tāpēc 'Vigilant' arī šo darbību pārvērtis spēlē. Par 39.99 šeit iespējams tikt pie zobu birstes ar iebūvētu 'bluetooth', kas mutes higiēnas situāciju atainos telefona vai planšetes ekrānā. Jo kārtīgāk bērns iztīrīs zobus, jo vairāk punktus un bonusus par to saņems. Diezgan ģeniāli.
Komentēt

12. Gudrā josta

Gudrā josta
Turpinam uzsvērt, ka gadžeti var būt jebkas, arī jostas. Gada beigās tirgū nonāks 'Belty' - siksna, kas pati automātiski savelkas un izstiepjas, kā arī ar telefona aplikācijas palīdzību dod īpašniekam ziņu, ka vajadzētu censties notievēt, jo katru dienu viņš paliek arvien lielāks un lielāks.
Pasūtīt to varēsi šeit, bet cena vēl nav zināma.
Komentēt

13. Kabatas printeris

Kabatas printeris
Šis 'ZUtA' gadžets var pilnībā izmainīt drukāšanu. Tā vietā, lai lapa tiktu ievadītu printerī, šis aparāts braukā pa lapu, apzīmējot to tieši tā, kā nepieciešams. Gadžeta vadība notiek, izmantojot 'bluetooth' savienojumu ar datoru. 199$ vērto ierīci var pasūtīt šeit.
Komentēt

14. Gudrais gredzens

Gudrais gredzens
Ar šo gredzenu gribot negribot sanāk justies kā gredzenu pavēlniekam, jo tas spēj kontrolēt jebkuru mājas elektroierīci! Atliek tikai to pareizi ieprogrammēt, un visi darbi, sākot no gaismu ieslēgšanas, un beidzot ar TV kanālu pārslēgšanu vai aizkaru aizvilkšanu kļūst paveicami, izmantojot 150$ dārgu gredzenu, ko var iegūt šeit.
Komentēt

15. Gudrais čemodāns

Gudrais čemodāns
Un pat čemodāns var būt gudrā ierīce. 'Bluesmart' ir iebūvēti svari, telefona un datora lādētāji, un pat SIM karte ar GPS uztvērēju, lai jebkurā pasaules malā varētu atrast šo somu - atrašanās vieta un tā pašreizējais svars ir redzami īpašā telefonu aplikācijā.
Gadžeta cena ir 299$, un pie tā var tikt šeit.
Komentēt

16. Gudrā soma

Gudrā soma
Nu labi, šī soma tehniski nav pieskaitāma 'gudrajām' tehnoloģijām, bet tāpat ir patiešām noderīga. Tajā vienlaikus var satilpināt mapi ar A4 izmēra dokumentiem, 13" laptopu, planšetdatoru un pāris mobilos telefonus, bet, pats galvenais, divas no šīm ierīcēm reizē iespējams uzlādēt ar USB palīdzību. Soma var uzkrāt gana enerģijas, lai viedtelefona bateriju uzpildītu vismaz 5 reizes. Maksā šāds lādēšanas prieks 199$, ko ir iespēja iztērēt šeit.
Komentēt

17. Dizainiskais lādētājs

Dizainiskais lādētājs
'Signal Edge Plus' vienlaikus darbojas kā stilīgs telefonu statīvs un lādētājs ikvienai ierīcei, kas atbalsta bezvadu lādēšanas iespēju. 50$ dārgais gadžets, ko var pasūtīt šeit, pat vairāk nekā nedēļu spēj sevī uzturēt pietiekami daudz enerģijas, lai pilnībā uzlādētu viedtelefonu.
Komentēt

18. iPad uzlādējošs skeneris

iPad uzlādējošs skeneris
Kaut gan sākotnēji doma par skeneri, kas bildes pa taisno nogādā ‘iPad’, liekas muļķīga un lieka, šim produktam pievienojot arī iespēju uzlādēt planšeti, tas uzreiz kļūst ievērojami pievilcīgāks. Īpaši ņemot vērā, ka skenēšana notiks ātri, bet bildes automātiski nonāks uzņemto fotogrāfiju sarakstā.
Šeit pieejams lādētājs/skeneris, un tas maksā 169.95$.
Komentēt

19. Planšetdatoru Nokia 3310

Planšetdatoru Nokia 3310
Ja daudzu ražotāju planšetdatori mēdz sašķīst, pat nokrītot no pusmetra augstuma uz parketa, šim tāds liktenis nedraud. Šis 1700$ dolārus vērtais rīks, ko iespējams pasūtīt šeit, var izturēt ekstrēmu aukstumu, karstumu, smilšu vētras, iekrišanu ūdenī un arī pamatīgus triecienus.
Komentēt

20. Levitējošais skaļrunis

Levitējošais skaļrunis
Lai gan 'Bluetooth' skaļruņi jau sen nav nekas jauns, levitējošas tumbas gan ir svaiga. Izmantojot elektromagnētismu, darbojoties augšējais skaļrunis lidinās aptuveni 3 centimetrus virs apakšējā. Skaņa no tā labāka nekļūst, taču šeit iegūstamajam 200$ vērtajam produktam tas noteikti nav svarīgākais aspekts.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri