6 viral video, kuri diemžēl izrādījās reklāmas. Nekam nevar ticēt!

Komentēt

Pārāk labi, lai būtu patiesība! Šiem video izdevās piemānīt visu pasauli. Tu arī uzķēries?

1. Suns nestrādā lidostā, lai atgrieztu nozaudētās mantas.

Ziņa par to, ka šis video ir viltots, ir salauzusi mums visiem sirdis. Diemžēl suns regulāri nestrādā lidostā un izmantots tikai un vienīgi šai mārketinga kampaņai. :(
Komentēt

2. Mazsalacā nenokrīt meteorīts.

Arī pašmāju reklāmas vēsturē ir bijusi šāda pieredze! Ziņa, ka Mazsalacā nokritis meteorīts izrādījās Tele2 kampaņa. Uz šo uzķērās ne vien Latvijas, bet arī pasaules mediji, tāpēc arī dusmīgo bija daudz vairāk. Neskatoties uz nosodījumu, Tele2 panāca, ko gribēja – viņus ievēroja.
Komentēt

3. Svešinieki, kas skūpstās, izrādās aktieri.

91 miljons skatījumu Youtube kanālā! Izrādījās, ka šis video nav viss mākslas vai sociāls projekts, bet gan apģērbu zīmola reklāma. Tehniski gan šie tiešām bija svešinieki, bet ne random people, kā tika apgalvots pirms tam. Tie bija modeļi un aktieri, kuri tika nolīgti šai reklāmai.
Komentēt

4. Hameleons nemainīja krāsu, pieskaroties Ray Ban brillēm.

Diemžēl hameleoni krāsu nemaina tik ātri un tik precīzi, kā redzams šajā video.
Komentēt

5. Times Square kameras nevar uzlauzt ar šo ierīci.

Brīdī, kad video parādījās, nevienam nebija ne mazākās nojausmas, ka tas patiesībā reklamē filmu Limitless. Šis ir diezgan viltīgs gājiens. Pirmkārt, video uzņemts amatieru kvalitātē, kas palielina tā autentisko izskatu. Otrkārt, vienīgais, kas to saista ir filmu, ir pēdējie video kadri, kuros ekrāns puisim aiz muguras sāk spēlēt Limitless treileri.
Komentēt

6. Beisbolists nenoķer bumbiņu nejauši.

Arī šim video ir līdzīgs triks kā Limitless. Vienīgais, kas to saista ar reklamēto produktu ir baneris sportista aizmugurē, uz kura rakstīts Gillete. Eksperti pat apgalvo, ka tas esot pievienots ar datorgrafikas palīdzību.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru