Lieliska ideja zirgu drošībai uz ceļiem. Tumsā izgaismota aste!

Komentēt

Un autovadītāji zirgus tumsā pamanīs pa gabalu.

Kalifornijā dzīvojošā Samija Grosa izveidojusi interesantu un unikālu veidu, kā padarīt ikdienā drošāku pārvietošanos ar zirgiem, kas īpaši aktuāli tumšajā gada periodā. Pēc tam, kad Samijas draugu, kurš jāja ar zirgu, tumsā notrieca mašīna, viņa izdomāja realizēt ideju - izgaismota zirga aste, kas ļautu tumsā autovadītājiem saskatīt zirgus.

"Sākumā es izveidoju Tail Lights PRO versiju, kuru šobrīd izmēģina un izmanto astoņas policijas jātnieku patruļas ASV un Kanādā. Tā kā manīju, ka pēc šādiem pakalpojumiem ir pieprasījums, izveidoju arī nedaudz vienkāršākas versijas, kas ir lētākas un pieejamākās citiem interesentiem," skaidro Grosa.

Ar LED apgaismojumu strādājošā ierīces baterija tur līdz pat deviņām stundām, bet zirga saimnieks šo ierīci var ieslēgt un izslēgt no attāluma ar speciālu pulti. Šobrīd apgaismotās astes pieejamas septiņās dažādās krāsās. Autovadītāji tumsā šo ierīci spējīgi pamanīt teju kilometru attālumā. Tāpat idejas autore ir sākusi kampaņu Kickstarter portālā, lai savāktu līdzekļus pilnvērtīga biznesa uzsākšanai. 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru