Latvietis ar divriteni un laivu brauks uz Olimpiskajām spēlēm Brazīlijā

1 komentārs

Izbraukt plānots februārī, finišēt - augustā.

Piedzīvojumu meklētāju komanda 'Bored of Borders' šobrīd plāno kārtējo avantūru, šoreiz tā sauksies: "Lēnākais ceļš uz Rio". Mums, protams, liekas, ka mēs varētu arī lēnāk, bet Kārlis Bardelis ir apņēmies 150 dienās tikt līdz Rio jeb nokļūt tur tieši uz Olimpisko spēļu atklāšanu.

Jaunieši uzņēmuši komisku skeču par savu projektu:

Projekta mērķis ir parādīt, ka steigšanās ir kaitīga apkārtējai dabai un mums pašiem. Kārlis izvēlējies lēnāko ceļošanas veidu, lai izbaudītu katru ceļa kilometru.

150 dienās Kārlis un neliela komanda mīsies ar velo un airēsies ar laivu, netiks iedarbināts neviens dzinējs, neatvērsies neviena bura, turklāt ceļā līdzi nedosies atbalsta grupa. Viņi paļausies tikai un vienīgi uz saviem spēkiem.

Izbraukt paredzēts 2016. gada februārī, bet finišēt aprīlī, kad Rio sāksies XXXI Vasaras Olimpiskās spēles. Kopumā tiks veikti 13 300 kilometri, ieskaitot 7700 kilometrus no Rīgas līdz Dakārai ar velo un 5600 kilometrus pa Atlantijas okeānu no Dakāras līdz Riodežaneiro ar airu laivu.

Izskatās gana neprātīgi!

Taču šis nav pirmais trakais 'Bored of Borders' piedzīvojums

Jaunieši jau reiz devās ar divriteņiem no Rīgas līdz Sočiem uz Olimpisko spēļu atklāšanu. Bet 2013. gadā Kārlis Bardelis ar skrituļslidām nobrauca no Nordkapa Norvēģijā līdz Gibraltāram Spānijā. Toreiz viņš pievieca 6200 kilometru, vienas dienas laikā vidēji noslidojot 100 kilometru un šķērsojot 11 valstis.

 

Vairāk par Kārli, piedzīvojumiem un projektu: www.boredofborders.com. Viņiem var sekot arī Facebook.


Vērts izlasīt
Komentāri