Puiša draudzene pilnībā zaudē atmiņu. Viņš iekaro viņas sirdi vēlreiz

Komentēt

Te nu reiz patiešām var teikt – tā ir īsta mīlestība.


Valentīna dienas noskaņās daudzi pāri velta viens otram romantiskus vārdus un sola mīlēt līdz mūža beigām, taču kāds britu puisis patiešām zina, ko tas nozīmē. 

Kādudien Ričards Bišops uzzināja šausmīgus jaunumus – viņa 20 gadus vecā draudzene Džesika Šārmane ir piedzīvojusi vairākas epilepsijas lēkmes pēc kārtas. Pēc lēkmēm meitene pilnībā zaudēja atmiņas par savu dzīvi un tuvajiem cilvēkiem. Amnēzijas skartie neaizmirst tā saucamās dzīves prasmes – valodu, kustības, auto vadīšanu u.tml., taču pilnībā zaudē savu personību. Tā gadījās arī Džesikai. Pēc atgūšanās slimnīcā draugu viņa vairs nepazina. Meitene apgalvoja, ka viņš uzvedies tā, it kā viņi abi būtu viens otrā iemīlējušies, taču viņai tas riebies – Robs viņai bija pilnīgi svešs cilvēks.

Vēl trakāk – meitene neatcerējās arī savus vecākus, un atgrūda viņu rūpes, jo tomēr tas ir nedaudz dīvaini, ka par tevi rūpējas tev pilnīgi sveši cilvēki. Doties uz mājām kopā ar mammu viņa piekrita vien tad, kad mamma parādīja kopīgus foto ar Džesiku dažādos vecumos. 

Tad nu saprotams, ka arī ar draugu, kurš bija pagaisis no atmiņas, lietas negāja tik gludi, un meitene bija gatava šķirties tūliņ pat. Sākumā viņai no Roba bijis pat bail. Apņēmīgais puisis gan neatmeta Džesikai ar roku un nolēma iekarot viņu vēlreiz. Tā pamazām viņš veda viņu kopīgās pastaigās uz abu iecienītajiem maršrutiem, devās vakariņot uz Džesikas mīļākajiem restorāniem. Un, izrādās, tas strādā – Džesika apgalvo, ka neatceras pirmo reizi, kad iemīlējās savā puisī, tomēr pavisam skaidri atceras otro. Atmiņas par savu iepriekšējo dzīvi Džesa tā arī nav atguvusi, taču par jaunu iemīlējusi visus tuviniekus.

Stāstam gan ir skumja pieskaņa – Džesikas slimības dēļ ir 50% iespēja, ka viņa atkal zaudēs atmiņu. Un, lai arī abus jauniešus šī prognoze skumdina, viņi rod mierinājumu faktā, ka, ja tas būs nepieciešams, Robs iekaros savu sirdsdāmu atkal.

 

Avots: thesun.co.uk.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru