15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

Komentēt

Preces, ko var atļauties cilvēki, kas naudu neskaita.

1. Perfekts ledus

Perfekts ledus
Luksus klases produkts var būt jebkas, pat ledus. Vismaz šis jau nu noteikti - 50 gabaliņi sasaldēta un īpaši tīra ūdens ledus, kas neietekmējot dzērienu garšu, izmaksā 325 dolārus. Īpaši svarīgs aspekts ir kubu vai bumbu izmērs - tā dēļ kušana notiek pat pusstundu, ļaujot pasaulē labākos dzērienus izbaudīt nesteidzīgi un ilgi.

15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

2. Game of Thrones tronis

Game of Thrones tronis
Kas gan ir 30 tūkstoši dolāru īstam fanam? Acīmredzot nekas, vismaz spriežot pēc 'HBO' domām, jo tieši tik maksā viņu oficiāli radītais slavenā seriāla karaļu krēsla variants, ko var iegādāties ikviens. Mūsu ieteikums, pirms šo esi iegādājies - padomā, kā to norobežosi no maziem bērniem, jo tronis, kas sver ap 160 kilogramiem, ir ne tikai super neērts (kaut izskatās satriecoši), bet arī tā durkļi kādu neuzmanīgu skrējēju var smagi savainot.

15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

3. Burgeru burgers

Burgeru burgers
18 mēnešus īpašā alā izturēts čedaras siers, augstākās raudzes liellopu gaļa, trifeles, paipalas ola, kas pārkaisīta ar kūpinātu jūras sāli - šādas ir pasaulē dārgākā burgera sastāvdaļas, ko iespējams apēst, atdodot 295 dolārus. Starp citu, visu to kopā satur zobu bakstāmais. Vai vismaz tā līdzinieks, kas veidots no zelta un dimantiem.
Komentēt

4. Televizors Bugatti Veyron cenā

Televizors Bugatti Veyron cenā
Nu labi, patiesībā nedaudz dārgāks - mašīna maksā 1.9 miljonus dolāru, bet PrestigeHD Supreme - 2.25 miljonus. Loģiski, ka cenu neveido tikai televizoros kā tāds, bet gan tā izskats, kas veidots no 18 karātu rozā zelta, 72 dimantiem un ar roku šūtas aligatora ādas.
Komentēt

5. Zelta enerģijas dzēriens

Zelta enerģijas dzēriens
Iespēja iedzert 15 tūkstošus gadus vecu ūdeni, kas iegūts no izkausētiem ledājiem jau tāpat ir vilinoša, bet šī dzēriena ražotāji tam klāt vēl pievienojuši 22.5 karātus sirds formas zelta gabaliņu. Cena nav zināma, jo, lai nopirktu Zelta enerģijas dzērienu, ir jāsazinās pa taisno ar ražotājiem, bet varbūt tas ir tā vērts, jo dzēriens lieliski garšojot kokteiļos ar jebkuru alkoholu.
Komentēt

6. Louis Voitton kārtis

Louis Voitton kārtis
Skaistas trīs kāršu kavas, nav ne vainas. Tiesa, arī 105 dolāriem, ko nākas atdot, lai tās iegūtu savā īpašumā, arī nav ne vainas.
Komentēt

7. Virtuālā realitāte

Virtuālā realitāte
No ārpuses šāds aparāts protams izskatās smieklīgi un muļķīgi, bet iekšpuse noteikti kompensē estētiskos trūkumus ar uzviju. Ja nauda nav šķērslis (un šādam aparātam ir vajadzīgi vairāki simti tūkstoši pat pie pieticīgākās komplektācijas), simulatoros ir iespējams nokļūt jebkur pasaulē un nodarboties ar jebkuru lietu, ar ko vien gribās.

15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

8. Motorizēts sērfa dēlis

Motorizēts sērfa dēlis
Katrs, kuram ir lieki 19,5 tūkstoši dolāru, var tikt pie iespējas kārtīgi izsērfoties pat tad, ja nav viļņu, izmantojot šajā dēlī iebūvēto motoriņu. Tā kā šādus aparātus izmanto pat pasaulē pazīstamākie sērfotāji, ir skaidrs - sporta rīka kvalitāte nav zemē metama.

15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

9. Tualetes papīrs

Tualetes papīrs
It kā 20 dolāri nav ļoti daudz, bet ja padomā, cik maksā citi tualetes papīri, tad krāsainie brīnumi uzreiz šķiet nesalīdzināmi sālītāki. Bet vismaz tagad vannasistabā arī papīru ir iespējams pieskaņot tās sienas tonim!
Komentēt

10. Saliekamais divritenis

Saliekamais divritenis
Uzreiz varam atbildēt - nē, šis braucamais nav palieka no sen aizgājušiem laikiem, bet gan augstākās raudzes elektriskais ritenis. Elektromotors ir ieslēdzams un atslēdzams pēc vajadzības, bet īpašu izcelšanu te ir pelnījis divriteņa kompaktums - tas ir tik mazs, ka to var ielikt lidmašīnas rokas bagāžā paņemamā somā. Šādai ekstrai ir arī atbilstoša cena - 5 tūkstoši, kas ir vismaz divreiz vairāk kā līdzīgiem produktiem.

15 jēdzīgas lietas, kas maksā nejēdzīgi dārgi

11. Lidojošais šķīvītis

Lidojošais šķīvītis
Īpaši augstas kvalitātes āda, kas nodrošina gan fantastisku saķeri, gan arī iespēju šķīvīti mest ievērojami tālāk kā citus - tas šo frisbiju atšķir no pārējiem. Ā, un arī tā cena, kas ir 305 dolāri.
Komentēt

12. Mini segvejs

Mini segvejs
Katram, kuram šķiet, ka segvejs nav gana kruts braucamais, ir iespēja tikt pie 'Esway N1". Tas ir kompaktāks, ērtāks, stabilāks un drošāks, tāpēc noteikti piedāvā patīkamāku alternatīvu par iespēju tērēt spēkus, staigājot pa pilsētu. Ātrums gan būs gandrīz tāds pats, bet izmaksas nē - segveja mazais brālis maksā 1,5 tūkstošus.

13. Suņu spa

Suņu spa
Monako atrodas suņu spa, kas četrkājainajiem mīluļiem ļauj izbaudīt visu, ko vien tie nespēj iedomāties. Masāžas, aromaterapijas, pedikīrs un manikīrs, džakuzi un pat sarkanais paklājs, uz kā var izrādīt savus jaunākos tērpus - kāpēc gan nepalutināt zvēriņu ar ko tādu? Īpaši atceroties, ka visi šie prieki maksā sākot no 1000 dolāriem stundā.
Komentēt

14. Tenisa bumbiņu kārba

Tenisa bumbiņu kārba
'Tiffany' tenisa bumbiņu kārba būtībā ir tāda pati, kā jebkura cita bumbiņu kārba. Vienīgi ir veidota no tīra sudraba. Un maksā 1500 dolārus.
Komentēt

15. Miljons dolāru vizulis

Miljons dolāru vizulis
Diez vai zivis piesaista rubīni, dimanti un platīns. Bet varbūt tomēr? Par to ir iespējams pārliecināties, iztērējot, kā iespējams prognozēt no tā nosaukuma, miljonu par šo zvejas rīku. Un tad ir svarīgi cerēt, ka tas nenorausies, ieķeroties ūdenszālēs.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru