Austrieši uzņēmuši šaušalīgāko šausmeni pasaulē. Skatītāji ģībst no bailēm

45 komentāri

Šis varētu būt nopietns pābaudījums pat rūdītākajiem žanra cienītājiem.

Filma Ich seh, ich seh (Es redzu, es redzu) jeb tās angliskais nosaukums Goodnight Mommy (Arlabunakti, mammīt) ir kļuvusi par sensāciju - tās pirmizrāde notika 11. septembrī un kopš tā laika skatītāji dalās savā šausminošajā pieredzē. 

Viena no filmas režisorēm Verinika Franca saka, ka viņu mērķis neesot bijis radīt bailīgāko filmu pasaulē. Tomēr šis tituls kinolentei momentā pielipis. "To ir neērti skatīties. Tu vēlies redzēt visu, kas notiek, bet tajā pašā laikā nespēj vairs skatīties."

Sevišķi bailīga filma kļūst tās otrajā pusē, kuru vēl līdz šim nav redzējuši tās galveno varoņu - dvīņu puiku aktieri. Filmas veidotāji uzskata, ka galarezultāts ir pārāk šaušalīgs, lai bērniem atļautu to skatīties. Bet par kinolentes pirmo daļu mazie aktieri izteikušies: "Nav nemaz tik garlaicīgi, kā mēs to paredzējām."

"Mēs skatījāmies realitātes šovu televīzijā, kur cilvēkiem taisa plastiskās operācijas. Mammas tiek nošķirtas no ģimenēm uz trim mēnešiem un iegūst jaunu degunu, zobus, drēbes un tā tālāk. Galu galā viņas satiek savas ģimenes un tam jābūt ļoti priecīgam brīdim, bet - ja ieskatāmies acīs bērniem - tur var ieraudzīt patiesās emocijas. Kādā epizodē bērns pat reiz teica savam tēvam: "Tā nav mana mamma." Lūk, no kā aizsākās šī filma," kinolentes ideju izklāsta otrs režisors Severīns Fiala. 

Jā, šausmene austriešiem izdevusies patiešām iespaidīga. Līdz šim kinoteātros, to skatoties, noģībuši divi cilvēki. Režisori to, protams, uzskata par labāko komplimentu.

Šis ir tikai treileris un pavisam neliels ieskats:

 


Vērts izlasīt
Komentāri