Skarbs pierādījums tam, ka vest krāsas bundžu Maserati salonā nav laba ideja

Komentēt

Šito tik viegli nesatīrīsi.

Normālā situācijā, izdzirdot ziņu par norakstītu 'Maserati', gribas domāt, ka tā īpašnieks ir braucis pārāk ātri, iekūlies avārijā, un tādējādi līdz nepazīšanai sašķaidījis savu auto. Tiesa, tā notiek ne ar katru, ko pierāda kāds Austrālijas iedzīvotājs un viņa 2014. gada izlaiduma 'Maserati Quattroporte', kas tikusi norakstīta, jo... salonā apgāzās krāsas bundža.

Kā redzams šajā bildē, krāsas bundža nav gluži vienkārši apgāzusies, bet gan pamatīgi lidojusi. "Strauji bremzējot un apbraucot suni, uz aizmugurējā sēdekļa esošā krāsas bundža sāka lidot uz priekšu un gaisā atsitās pret griestiem. Šī iemesla dēļ, bundžai nokrita vāks, un krāsa, gluži kā tornado viesulis, izlija pa visu auto," notikumus spilgti atstāsta apdrošinātāju pārstāvis Heilijs Keins.

"Savā karjerā esmu pieredzējis visneparastākos apdrošināšanas gadījumu pieteikumus, bet ko tādu - nekad iepriekš. Ar vienu bundžu praktiski viss interjers, tostarp panelis, abi priekšējie sēdekļi, stikli un jumta daļa, ir pilnībā iznīcināti, un tos atjaunot nav iespējams. 'Maserati' apdarē izmanto tikai visaugstākās kvalitātes ādu, koku un citus ekskluzīvus materiālus, kas, kā redzams, ar baltu sienu krāsu īsti labi nesader," rezumē Keins.

Jāpiebilst, ka nelaimīgais kungs atlīdzībā saņēma 90 tūkstošus Austrālijas dolāru (aptuveni 45 tūkstoši eiro), kamēr šāda modeļa jauns auto izmaksā aptuveni 200 tūkstošus. Ņemot vērā šos skaitļus, iespējams tikai iedomāties, cik dārga varētu būt salona nomaiņa, ja jau neviena no pusēm neuzskatīja, ka tas būtu reāls risinājums.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru