Internetu pārņēmis lūpu palielināšanas trakums. Lūdzu, nemēģiniet!

Komentēt

Youtube publicētie padomi, kā palielināt lūpas ar glāzi, ir pilnīgs - atvainojiet - fufelis!

Lūdzu, pabrīdiniet arī savus pusaugu bērnus, lai nekādā gadījumā nemēģina šo mājās (arī ārpus mājām nē). Šobrīd sociālajos tīklos ceļo mirkļbirka #KylieJennerLipChallenge. Kailija Dženere ir Kimas Kardašjanas pusmāsa, amerikāņu realitātes šovu zvaigzne un modes dizainere.

Viņas - tā teikt - firmas zīme ir pilnīgās lūpas, kuras, kā pati Kailija apgalvo, ir dabiskas un nekad nav tikušas pakļautas nekādām kosmētiskām operācijām vai injekcijām. Cik nu daudz tā ir patiesība, to spriežat paši. Vismaz kādreiz tās izskatījās pavisam citādāk nekā šobrīd. Hm...

Lai arī šīs lūpas neizskatās diezin ko dabiski, meitenes visā pasaulē vēlas tādas pašas. Youtube atrodami neskaitāmi pamācību video, kā uzkrāsoties kā Kailijai Dženerei. Daudzos no tiem pievienots pavisam dīvains padoms: ar mazas glāzes palīdzību uzpumpēt lielākas lūpas.

Tas esot jādara sekojoši: pieliec glāzi pie lūpām un izsūc no tās gaisu. Rodas vakuums. Paturi šādi uz brīdi un noņem glāzi nost. Atkārto vairākkārt.

Piemēram, kā šajā video (skaties no 00:20):

It kā jau izskatās jauki un turklāt - bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tomēr tas, ko tu tūlīt redzēsi, tev liks piezvanīt visām meitenēm, kuras tu pazīsti un pabrīdīnāt, ka tas vispār nav to vērts!

Pusaudži visā pasaulē publicē savus lūpu misēkļus, lai pabrīdinātu citus.

Traki!

Šausmas!

Un, tici, mums - šīs vēl nav pašas briesmīgākās bildes, kādas mēs sociālajos tīklos atradām. Kāds puisis, piemēram, mēģinājis darīt to ar stikla glāzi un tā viņam pie lūpām sašķīdusi. Em... mēs tur vairs neko nevaram darīt, bet tev silti iesakam - tu nevēlies redzēt, kāds bija rezultāts.

Meitenes, lūdzu, nedariet tā!

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru