EKSPERIMENTS: Vīrietis mēnesi no vietas izdzer 10 kokakolu dienā

5 komentāri

Un izmaiņas ir graujošas.

Lai uzskatāmi parādītu sabiedrībai, cik limonādes ir kaitīgas veselībai, 50 gadu vecais Džordžs Priors nolēma veikt eksperimentu ar savu ķermeni. Uzstādījums bija pavisam vienkāršs. Savā ikdienā viņš nemainīja nedz ēšanas paradumus, nedz to, cik daudz viņš nodarbojas ar sportu.

Vienīgās pārmaiņas - katru dienu jāizdzer 10 Coca-Cola bundžas.

Viņš izveidoja video blogu, lai pavēstītu pasaulei, kā viņš jūtas un ko piedzīvo šo dienu laikā. Lūk, Džordžs apņēmības pilns, vesels un dzīvespriecīgs pirmajā dienā:

Visas desmit bundžas viņš centās izdzert laikā līdz vēlai pēcpusdienai, lai augstais kofeīna līmenis kokakolā netraucētu viņam vakarā doties pie miera.

Jau pēc deviņam dienām vīrietis stāsta, ka ir noguris no kolas. "Izdzert to nav grūti," viņš saka. "Grūtākais ir sajūta, ka visu laiku esi pārēdies." Neskatoties uz to, ka Džordžs ir zaudējis apetīti un ēd mazāk nekā parasti, viņš jau ir pieņēmies svarā.

Pagājušas 2 nedēļas

Eskperiments norit pēc plāna un Džordžs pļumpē limonādi tādos kvantumos, kādos bija ieplānojis. Viņa sejā jau redzamas pārmaiņas - tā šķiet piepampusi. Tauku līmenis organismā cēlies par 50%. Viņš ir pieņēmies svarā par veseliem 5,8 kilogramiem.

Puse no ASV iedzīvotājiem dienā izdzer tieši tikpat kolas, cik Džordžs šī eksperimenta laikā. Kopumā 30 dienu laikā vīrietis izdzēra 300 koka kolas bundžu.

Viņš pieņēmās svarā par 10,5 kilogramiem un viņa asinsspiediens pacēlās no 129/77 uz 145/96.

Turklāt vīrietis sūdzējās par faktu, ka viņam nemītigi vajag uz tualeti un viņš izjūt izteiktas slāpes pēc cukura. Drēbes kļuvušas par mazām, viņam ir grūtāk pieliekties un pašsajūta ir krietni sadragāta.

Lūk, Džordžs dienu pēc eksperimenta beigām.

Šobrīd vīrietis uzsācis jaunu eksperimentu: viņš mēnesi no vietas dzers 10 bundžas diētiskās kokakolas dienā. Jau pirmajās dienās Dž. Priors atzīst, ka šajā dzērienā ir krietni vairāk kofeīna nekā parastajā kolā.

 

Džordža eksperimentam vari sekot lapā: 10cokesaday.com.


Vērts izlasīt
Komentāri