Šīs mēbeles uzlādē mobilos telefonus. Vispār bez vadiem!

3 komentāri

Turklāt dara to bez vadiem.

Zviedru mēbeļu ražotājs ‘IKEA’ ir sācis darbību arī elektronikas jomā. Savā jaunākajā pavasara katalogā viņi ir iekļāvuši mēbeles, kurās būs iebūvēti bezvadu lādētāji mobilajiem telefoniem, kas nozīmē, ka turpmāk telefonus varēsim uzlādēt bez jebkādiem vadiem, vienkārši uzliekot tos uz, piemēram, galda.

Sākotnēji jaunais lādētājs ar nosaukumu ‘Jyssen’ tiks piedāvāts kopā ar kompānijas ‘Micke’ un ‘Stuva’ galdiem un maksās 30 ASV dolārus. Padomāts ir arī par tiem pircējiem, kuri šādas fīčas dēļ nevēlas mainīt mēbeles – par vēl 5 dolāriem būs pieejams īpašs urbis, ar ko ‘Jyssen’ vajadzībām varēs pielāgot jebkuru koka vai plastmasas mēbeli.

Šis nav vienīgais jaunais kompānijas piedāvājums elektronikas tirgū – tāpat ir prezentēts arī ‘Nordmärke’ bezvadu lādēšanas paliknis, kas maksās 28 dolārus gabalā, un būs paredzēts tiem, kas bezvadu lādēšanu grib padarīt portatīvu.

Pirms skrien uz veikalu, un arī savā īpašumā iegūsti jauno lādētāju, pārliecinies, vai tavs telefons maz pieļauj bezvadu lādēšanas iespēju. Piemēram, neviens no ‘iPhone’ šādu risinājumu neatbalsta, arī ‘Samsung’ tālruņos šāda opcija parādījusies nesen. Vien ‘Nokia’ telefoniem jau vairākus gadus šāda lieta nāk standarta aprīkojumā.

Uzreiz gan gribam pabrīdināt – kaut gan nenoliedzami ērta, šāda lādēšana nav laba baterijas mūža ilgumam, jo izstaro lieku siltumu, kas lēnām izkausē bateriju. Tāpēc katram pašam spriest, vai stilīgums un ērtības šoreiz ir tā vērtas.


Vērts izlasīt
Komentāri