Vīrietis nopērk ziemas zābakus un saņem visai negaidītu pārsteigumu

1 komentārs

Kad tev un taviem zābakiem nopietni atšķiras politiskie uzskati.

Kāds foruma Reddit dalībnieks padalījies ar visai negaidītu atklājumu. Vīrietis nesen kā nopircis ziemas zābakus – izskatījušies ērti un sakarīgi:

Līdz brīdim, kad viņš ar slapjām zolēm pastaigāja pa sausu klājumu. Un tad izrādījās, ka... khmmm... nu, jā. 

Protams, zobgalīgais internets uzreiz atrada, kur zābaki nopērkami (ja arī tev interesē, tad spied šeit – tiesa, zābaki šobrīd izņemti no pārdošanas – nez, kādēļ tā?), un metās rakstīt dzēlīgus komentārus. Protams, tas, ka zābaki nosaukti par "militārā stila apaviem", diez ko nepalīdz nopietnībai. Nu, piemēram: 

Šie ir mani kampfortablākie zābaki 

Riktīgi DAS BOOTs!

Ūber saķere!

Nopirku šos ceļojumam Eiropā. Francijas un Polijas reljefs izrādīja mazu pretestību. Mazāku Eiropas valstu zeme burtiski padevās zem manām kājām. Daži itāļu draugi palīdzēja man izkļūt cauri Ziemeļāfrikai. Tad es izdarīju kļūdu un aizstaigāju līdz Krievijai. Šie zābaki bija lieliski maigiem pavasariem un vasarai, taču tad pienāca ziema. Briesmīgi, šie ir sliktākie ziemas zābaki, kurus esmu vilcis, tā arī netiku tālāk par Staļingradu.

Ballējies kā 1939jā.

Saplēsti stikli? Tā nav problēma – šie zābaki ir lieliski piemēroti pastaigām pa stiklotām ielām!

Vācu ražotājs bija pātraucis zābaku izgatavošanu 1940to gadu vidū. Esmu ļoti priecīgs, ka izdevās tos atkal atrast.

 

Ko no tā var secināt – pērkot apavus, nepaslinko aplūkot arī zoles rakstu, ne tikai kvalitāti un smukumu. Un, dārgie ražotājo – bāc, nu, domājiet taču, ko jūs ražojat. 

 

Avots: reddit.com.


Vērts izlasīt
Komentāri