Uzbūvēta mazuļu gultiņa, kas darbojas kā braucoša automašīna. Tagad visi gulēs mierīgi!

Komentēt

Daļai pārgurušu vecāku šis varētu būt īsts glābiņš pašu miega un veselā saprāta glābšanai.

Daudziem zīdaiņu vecākiem ir pazīstama tā briesmīgā lieta, ka mazulis klusumā nevar aizmigt. Tu viņu šūpini, dziedi dziesmiņu, bet nekā. Beigās izrādās, ka palīdz ieslēgts fēns vai putekļu sūcējs, braukšana liftā vai, visbiežāk, automašīna – mašīnas šūpošanās un dūkoņa nomierina mazuli un palīdz viņam iemigt. Un tā nu nabaga vecāki katru nakti vizinās apkārt pa pilsētu, cenšoties nesajukt prātā.

Beidzot ir izdomāts sakarīgs risinājums – Ford izgudrojuši bēbīšu gultiņu, kas uzvedas kā braucoša automašīna. Nu, vismaz no mazuļu skatupunkta raugoties. MAX Motor Dreams gultina dūc kā auto, šūpojas kā auto un ik pa brīdim piestāj – tā, kā auto to darītu pie luksoforiem. Vecāki var tai uzstādīt dažādus iestatījumus, kā arī ierakstīt un atskaņot specifiskas skaņas – tā, lai droši, ka mazulis tiešām gulēs. Un, ja guļ mazulis, beidzot var pagulēt arī vecāki, un visi ir laimīgāki.

Te video:

 

Pagaidām gan gultiņa ir tikai prototips, taču jācer, ka drīz vien nonāks arī līdz veikaliem. Būtu pavisam jauki, ja viņi izstrādātu arī pieaugušo versiju!

 

Avots: forbes.com.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru