PAMĀCĪBA FANIEM: Kā pareizi nobalsot par Kristapu Porziņģi #NBAVOTE

3 komentāri

Visā informācijas gūzmā var apjukt un nesaprast - kas tad galu galā skaitās un kas neskaitās kā balsojums.

Vai tu zināji, ka vēl nekad latviešu basketbolists nav piedalījies NBA Zvaigžņu spēlē? Mēs arī, tāpēc šogad ticam, ka visu spēkiem to būs iespējams mainīt, jo Kristaps Porziņģis sava snieguma dēļ to ir pelnījis. Nupat sācies ikgadējais balsojums par iespēju iebalsot savus iemīļotākos basketbolistus NBA Zvaigžņu spēlē, kas 19. februārī norisināsies Ņūorleānā.

Jau iepriekšējā NBA sezonā, kas bija Kristapa debijas sezona, aktīvi balsojām, tomēr pietrūka aptuveni 100 tūkstoši balsu. Tas patiesībā uz tiem visiem miljoniem balsu nav nemaz tik daudz. Turklāt, ja aizvadītās sezonas sākumā eksperti vēl dalījās pārdomās, vai Porziņģis sevi ir pierādījis, lai spēlētu Zvaigžņu spēlē, tagad vairs šādu jautājumu nav. Visiem atbilde ir skaidra - ir!

Balsošana ilgs līdz 2017.gada 16.janvāra rītam, un nobalsot iespējams piecos veidos. Katrs no tiem ļauj par spēlētāju balsot vienu reizi 24 stundās.

1. NBA mājas lapā.

Meklētājā atrodi Kristapu un spied "vote". Lapas labajā apakšējā stūrī apstiprini balsojumu, spiežot pogu "submit". Turpinājumā būs jāaizpilda neliela anketa par sevi un balsojums tiks pieņemts. Atceries, ka visās platformās diennaktī iespējams nobalsot par desmit spēlētājiem, bet par vienu konkrētu tikai vienu reizi.

2. NBA aplikācijā.

Līdzīgi kā mājaslapā, balsot var arī NBA mobilajā aplikācijā. Tā pieejama Android (Google Play) un IOS (App Store) telefonu lietotājiem.

3. Facebook.

Sociālajā tīklā Facebook balsot iespējams, veicot ierakstu, kurā jāmin spēlētāja vārds un uzvārds, bet beigās jāliek tēmturis #NBAVote. Tāpat balss skaitīsies, ja šādā pašā veidā tiks komentēts kāds ieraksts saistībā ar Zvaigžņu spēles balsojumu.

Piemērs:

 

4. Twitter.

Līdzīgi kā Facebook, arī tviterī jāveic ieraksts ar izvēlētā spēlētāja vārdu un uzvārdu, galā liekot tēmturi #NBAVOTE. Balss skaitīsies arī par retvītu un atbildi, kurā obligāti jāliek klāt minētais tēmturis un spēlētāja vārds, uzvārds.

Piemērs:

5. Google.

Google meklētājā jāieraksta vārdu salikums Kristaps Porziņģis #NBAVOTE vai NBAVOTE All-Star. Pēcāk jāseko norādījumiem un jāspiež poga "vote".

 

Šajā gadā ir būtiski mainīta Zvaigžņu spēles sākumsastāvu noteikšanas kārtība. Balsošanā var piedalīties ne tikai līdzjutēji, bet arī paši NBA spēlētāji, kā arī Ziemeļamerikas mediju pārstāvji. Mainot balsošanas sistēmu panākts, ka līdzjutēju viedoklim būs mazāka nozīme starta sastāvu noteikšanā.

Šosezon līdzjutēju balsis skaitīsies kā 50% no kopējā balsojuma, bet pa 25% no balsīm piederēs patlaban aktīvajiem līgas basketbolistiem un Ziemeļamerikas medijiem. Interesanti, ka basketbolisti varēs balsot gan par sevi, gan saviem komandas biedriem.


Vērts izlasīt
Komentāri