Suns izglābj saimnieka dzīvību, 20 stundas guļot viņam blakus salā un aukstumā

Komentēt

Nav pasaulē patiesākas draudzības par to, ko suns jūt pret savu saimnieku.

Ļoti aizkustinošs, lai arī traģisks stāsts atgadījies ar kādu amerikāņu vīrieti un viņa sunīti Kelsiju. Jaunā gada vakarā 64 gadus vecais kungs izgājis pagalmā pēc malkas kamīnam, un vieglprātīgi neuzģērbis neko siltāku par plānām mājas biksēm, kreklu un čībām. Kā par nelaimi, tieši tovakar viņš liktenīgi paslīdēja un pēc kritiena vairs nespēja pakustēties.

Vīrs, kurš izvēlējies neatklāt savu īsto vārdu un lūdzis viņu saukt vienkārši par Bobu, sācis saukt palīdzību, taču tuvākie kaimiņi dzīvo visai tālu. Tomēr viņu sadzirdēja sunīte Kelsija un atskrēja palīgā.

Pret rītu sirmā vīra balss jau bijusi aizsmakusi, taču sunīte viņu sildīja visu nakti un nebeidza riet, saucot palīgā. Nakts bijusi auksta – temperatūra noslīdējusi līdz pat –4 grādiem pēc Celsija. Lai saimnieks nenosaltu, Kelsija gūlusies viņam virsū, laizījusi saimnieka seju un rokas un visādi centusies uzturēt viņu pie samaņas. Bobs nogulēja sniegā paralizēts 20 stundas.

“Viņa rēja visu nakti, taču neatkāpās no manis. Kelsija uzturēja mani siltumā un nomodā. Es zināju, ka man šis jāuztur, un ka mana izvēle ir palikt dzīvam” – tā teic pats Bobs.

Par laimi, rīta pusē sunītes izmisīgos saucienus beidzot sadzirdēja Boba kaimiņš un, ieradies pārbaudīt, kas par lietu, nekavējoties izsauca glābējus. Par spīti pamatīgai ķermeņa atdzišanai, diviem traumētiem kakla skriemeļiem un aukstai naktij uz zemes, Bobs bija pamanījies izsprukt sveikā bez apsaldējumiem – viss tikai pateicoties Kelsijai. Turklāt, izrādījies, ka Bobam ir arī paveicies ar mugurkaula traumu – ārsti teic, ka viņš pilnībā atgūs kustības, lai arī tas, protams, prasīs zināmu laiku un pūles.

Aizkustinošais stāsts ar to nebeidzas – Boba meita teic, ka laikā, kamēr viņas tēvs bijis slimnīcā, sunīte izvilkusi visas saimnieka drēbes, kuras vien varējusi atrast, uzbūvējusi sev čupiņu istabas vidū un gulējusi tās vidū. Ikdienā abi esot nešķirami.

Savulaik Bobs Kelsiju esot izglābis no negodprātīga suņu audzētāja mājām. Šķiet, šobrīd viņš var būt pateicīgs gan pats sev, gan liktenim par to, ka abi draugi savulaik ir satikušies. Vai nav skaisti?

 

Avots: odditycentral.com.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru