Vīrietis pieņem izaicinājumu un gadu pārtiek tikai no kartupeļiem

Komentēt

Latviešiem šāda ideja, mūsuprāt, varētu šķist pat ļoti pievilcīga.

Kamēr daudzi no mums cer uz veiksmīgu picas diētu, kāds austrālietis ir pieveicis visai iespaidīgu un latvisku diētu – viņš veselu gadu pārtika tikai no kartupeļiem.

Endrjū Flainders Teilors ir skolotājs un divu bērnu tēvs, kurš sevi pirms gada raksturoja kā “tuklu, nomāktu cilvēku ar bezcerīgu atkarību no ēdiena.” Tieši tāpēc 2016. gada sākumā viņš apņēmīgi sāka savu uzturu veidot tikai un vienīgi ap kartupeļiem.

Kāds bija rezultāts? Vīrietis zaudēja gandrīz trešdaļu no sava ķermeņa svara.

Līdz izaicinājuma beigām Teilors bija zaudējis 55 kilogramus un, kā saka, uzsāka jaunas “attiecības” ar ēdienu. “Veido savu ēdienkarti garlaicīgu, bet dzīvi interesantu,” saka vīrietis vienā no saviem video.

Pēc veiksmīgās diētas un cīņas ar ēdienu Teilors izveidoja savu mājaslapu ar nosaukumu Spudfit, lai dalītos ar saviem stāstiem, tādā veidā motivējot citus nepadoties un izcīnīt savus mērķus.

99%Teilora ēdienkartes sastāvēja no kartupeļiem, kuriem klāt viņš parasti pievienoja garšvielas (dilles, dažādus zaļumus, nedaudz eļļas, ķiplokus). Svētku dienās neizpalika kāda sātīgāka mērcīte. Pārtikā tika izmantoti arī saldie kartupeļi. Nonākot uzmanības centrā internetā, vīrietis ieguva vairākus sponsorus, kuri piegādāja tievētājam kartupeļus lielos daudzumos pilnīgi bez maksas, jo nedēļas laikā maltītes pagatavošanai nācās iztērēt vairākus desmitus kilogramu šo sakņu. 

Pēc saviem panākumiem Endrjū ir pat sarakstījis grāmatu ar dažādiem ieteikumiem un receptēm, kā kartupeļus pagatavot baudāmākus un pēc garšas daudzveidīgākus. Grāmata tapusi ar viņa sievas palīdzību.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru