Vai vari atrisināt šo noziegumu, redzot tikai vienu attēlu? Pārbaudi sevi!

2 komentāri

Šerloks Holmss mēdza teikt, ka detaļas ir vissvarīgākās

Būsim godīgi – pēdējās dienās pirms Jaunā gada nevienam vairs īsti negribas strādāt. Tāpēc tā vietā, lai izliktos, ka baksti ekseļa tabulu, pamēģini atrisināt šo detektīvstāstu!

Inspektors Vēdzele strādāja svētku dienās, un 1. janvāra rītā saņēma izsaukumu. Norādītajā adresē viņu sagaidīja krietni samiegojies dzīvokļa saimnieks. Inspektors stādījās priekšā un izstāstīja, kas par lietu:

“Man būtu nepieciešams apskatīt jūsu dzīvokli. Jūsu kaimiņš apgalvo, ka vakar jaungada naktī bija atnācis ciemos. Kamēr viņš ar jūsu ģimeni dziedāja un priecājās pie eglītes jaungada gaismiņām, jūs ielavījāties viņa dzīvoklī un nozagāt vērtslietas.”

Dzīvokļa saimnieks bija izbrīnīts:

“Tā nav tiesa! Mēs ar ģimeni svinējām pie draugiem, devāmies turp jau pusdienlaikā. Knapi paspēju izrotāt egli. Atgriezāmies krietni pēc pusnakts un uzreiz devāmies gulēt. Ja vēlaties, pamodināšu sievu un dēlu, viņi apstiprinās manis teikto.”

“Tas nebūs vajadzīgs,” viņu pārtrauca inspektors Vēdzele. “Es jau redzu, ka jūsu kaimiņš ir melis.”

Kā inspektors tik ātri izsecināja, ka kaimiņa sūdzība ir nepatiesa?

 

ATBILDI SKATIES ZEMĀK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZEMĀK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VĒL ZEMĀK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GATAVS?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egles lampiņu virtenē nav vienas spuldzītes, tātad gaismiņas nemaz nebūtu spīdējušas. Tā kā saimnieks rotāja egli steigā pirms aiziešanas, viņš nepārbaudīja, vai virtene ir darba kārtībā. Kaimiņš to nezināja un sameloja par gaismiņām. Savukārt ieplīsušais vads gaismiņām netraucē (tomēr ir bīstams, un šādam saimniekam derētu uzdāvināt izolācijas lentu).

 

 

Avots: adme.ru.

 


Vērts izlasīt
Komentāri