Šī dziesma tika sarakstīta, lai padarītu mazuļus priecīgus. Tiešām strādā!

Komentēt

Mūziķe sadarbojās ar zinātniekiem un skaņu inženieriem, lai vienā dziesmā ietvertu visu, kas patīk bēbīšiem.

Raudošs bēbītis var pamatīgi pārbaudīt pieaugušo nervus, arī tad, ja šie pieaugušie ir viņa vecāki. Tādos brīžos ļoti noder dažādi triki, kas bēbīti uzreiz padara priecīgu, un nu ir radīta īpaša dziesma, kas paredzēta tieši šim mērķim.

Pērn britu bērnu pārtikas ražotājs Cow & Gate vērsās pie Londonas Goldsmita universitātes profesoriem, lai kopā radītu zinātniski pamatotu dziesmu, kas mazuļiem rada prieku. Tā Lorena Stjuarte, mūzikas psiholoģe, un Kaspars Adimens, bērnu attīstības speciālists ķērās pie pētījumiem, lai noskaidrotu, kādas skaņas bēbīšus iepriecina visvairāk.

10 populārākās izrādījās “bū”, burbuļu laišana, šķaudīšana, dzīvnieku skaņas un mazuļu smiekli. Tāpat bija zināms, ka bēbīšiem patīk skanīgu līdzskaņu savienojumi, piemēram, “pa” un “ba”, kā arī melodiskas skaņas “lalala” un tamlīdzīgi.

Tālāk pie darba ķērās elektroniskās un eksperimentālās mūzikas komponiste Imogena Hīpa, kura, cita starpā, ir arī māmiņa 18 mēnešus vecam mazulim. Viņa, izmantojot atlasītās skaņas un papildu pētījumu materiālus, sarakstīja dziesmu, iekļaujot visu iepriekš minēto. Rezultāts ir vienkārša, priecīga un ļoti lipīga melodija, kuru labprāt dungo pat pieaugušie. Kā apgalvo visi iesaistītie, arī galvenā auditorija – paši bēbīši – esot sajūsmā. 

Noklausies un parādi arī savam mazulim! Visforšākais, mūsuprāt, ir tas, ka ar dziesmas palīdzību ar bērnu var arī rotaļāties, atdarinot visus braucamrīkus un zvērus. Ja tavam bēbītim patīk, pieglabā video – noderēs kādā niķu pilnā vakarā!

 

 

Avots: curiosity.com


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru