Meklē jaunieti galvenajai lomai filmā "Dvēseļu putenis". Palīdzēsim atrast!

6 komentāri

Kādam jaunam cilvēkam šī būs iespēja jau pavisam drīz realizēt savu sapni par filmēšanos kino.


Aģentūra Casting Bridge, kura šobrīd meklē gan galveno varoni, gan arī aktierus citu plānu lomām un epizodēm, jau līdz šim pierādījusi sevi kā prasmīgs talantu pazinējs. Tieši viņi piemeklēja Elīnu Vasku galvenajai lomai filmā "Es esmi šeit". 2016. gadā Elīna tika iekļauta 10 labāko aktieru vidū Berlināles pasākumā European Shooting Stars. Tā top kinozvaigznes!

Šobrīd "Casting Bridge" sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem "Kultfilma" aicina Latvijas vidusskolu audzēkņus piedalīties aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību plāno atrast filmas "Dvēseļu putenis" galveno varoni  Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus - gan puišus, gan meitenes.

Šī akcija dos iespēju saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu "Dvēseļu putenis", izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas.

Aktieru atlases 1. kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt gan patstāvīgi, gan entuziastiska klasesbiedra vai skolotāja vadībā. Piesakoties pašam un piesakot savus klasesbiedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos.

Pirmās kastinga dienas jau norisinājās 2016. gada nogalē Rīgā, bet līdz 2017. gada 10. februārim vēl ikkatram ir iespēja pieteikties aktieru atlases 1. kārtai.

Par pietiekšanās gaitu ir informētas visas Latvijas pašvaldību vidusskolas un jauniešu interešu centri, tādēļ informāciju par pieteikšanos jaunieši var meklēt savā skolā. Ja nu tomēr skola informāciju nav saņēmusi, tad akcijas rīkotāji aicināti rakstīt uz e-pastu: info[@]castingbridge.lv ar norādi: "Kastings filmai "Dvēseļu putenis"" un saņemt norādījumus, kā rīkoties.

 

Lūk, var ieskatīties filmas pirmajās skicēs jeb tīzerī.

 

Padalies ar šo ziņu - palīdzēsim atrast aktierus!


Vērts izlasīt
Komentāri