Mercedes lidmašīna ir smalkāka par dargāko Rīgas dzīvokli

Komentēt

Šajā lidmašīnā ceļojuma nogurumu nejutīs neviens.

Vācu autobūves gigants ‘Mercedes’ un šīs pašas valsts lidmašīnu meistari ‘Lufthansa Technik’ ir izstrādājuši konceptu jaunam, īpaši augstas klases luksus lidmašīnas salona iekārtjumam, kas potenciālajiem klientiem pirmo reizi atrādīts Eiropā lielākajā aviācijas nozares izstādē ‘European Business Aviation Convention and Exhibition’.

Kaut gan pagaidām projekts ir tikai koncepta līmenī, abi uzņēmumi jau tagad kaļ plānus par tā realizēšanu dzīvē. Tuvākos pāris mēnešus ir plānots saprast, cik tad daudzi ko tādu varētu atļauties un gribēs nopirkt, bet tad – sākt darbu pie tā izveides.

“Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem tādu salona iekārtojumu, kurā jau uzreiz ir piepildītas visas viņu vēlmes un potenciālās iegribas,” komentēja projekta vadītājs Valters Hērdts. Šī iemesla dēļ, katrs pircējs pats varēs noteikt, ko, kā un cik lielā daudzumā iekļaut lidmašīnā. "Šīs ir dārgas tehnoloģijas, kuras nepērk katru gadu, tāpēc ir svarīgi, lai ikviens būtu apmierināts ar to, ko saņem."

Lidmašīnas apdarē, saprotams, tiks izmantotas tikai visizsmalcinātākie materiāli, tostarp dārgi kokmateriāli, īpaši apstrādāti ādas sēdekļi un dažādas neierastas materiālu kombinācijas, kuras jau tiek izmantotas arī ‘Mercedes’ ekskluzīvākajā modelī ‘S-Class’.

Ļoti interesants risinājums tiks izmantots logu dizainā. Izmantojot ‘Mercedes-Benz Magic Sky’ tehnoloģiju, to krāsu būs iespējams mainīt no caurspīdīgas uz pilnīgi melnu, tādā veidā izveidojot necaurredzamu sienu. Tiem priekšā tiks novietoti īpaši plāni superaugstas izšķirtspējas ekrāni, kam varēs pieslēgt jebkāda veida elektroierīces, izmantojot lidmašīnas kontroles paneli.

Pašlaik radītajā plānā ir pieejamas vietas 10 pasažieriem, taču atkarībā no klienta vēlmēm, sēdvietu skaitu un lidmašīnas iekārtojumu viegli varēs mainīt, to pielāgojot gandrīz katras privātās lidmašīnas izmēriem un iespējām.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru