10 lieliskas iespējas Rīgā, kas piedāvā par velti trenēties

11 komentāri

Fizisko aktivitāšu priekam nav obligāti jāiztērē visi savi iekrājumi.

Kā zināms, sportiskās aktivitātes cilvēki uzsāk divreiz gadā — janvāra sākumā un pirms vasaras. Kāds kāpj uz velosipēda, kāds mēģina pierunāt sevi sadraudzēties ar skrienamkedām, kāds mājās skatās Youtube klipiņus ar aerobiku un dara pakaļ. Bet reizēm vienatnē ir mazliet garlaicīgi, un arī lielā apņemšanās var sašķobīties, tāpēc ir labi pievienoties citiem sportotgribētājiem. Sevišķi tagad, pavasarī, kad beidzot atkal ir iespēja kustēties ārā.

 

1. Nike+ Run Club

Nike+ Run Club
Nike+ Run Club treniņos Mežaparkā un Uzvaras parkā darbdienu vakaros, kā arī brīvdienās. Uzsvars te likts uz pareizu skriešanu visiem sagatavotības līmeņiem – gan ilggadējiem un pieredzējušiem sportistiem, gan tiem, kas vēlas noskriet savu pirmo piecīti Rīgas populārākajā maratonā. Tomēr nebaidies, ka liks tikai skriet – treniņos iekļauta arī nūjošana un funkcionālie treniņi – tādi, kas attīstīs visas tavu muskuļu grupas, lai vari sportot drošāk un veiklāk.

Vairāk informācijas un treniņu laikus meklē kluba FB lapā.
Komentēt

2. Fitness ABC ar Viesturu Saldavu

Fitness ABC ar Viesturu Saldavu
Sportiskie rīdzinieki iedalās 2 daļās – tajos, kas zina, ko nozīmē treniņi pie Viestura, un tajos, kas domā, ka ir labā formā. Pie Viestura ir grūti, taču ļoti vērtīgi, un nevienam nekad nav likts darīt pāri savai spēku robežai. Noteikti pamēģini – šobrīd treniņi vēl norit telpās un ir par maksu, taču no maija sāksies bezmaksas treniņi Mežaparkā. Kā raksta pats Viesturs: treniņi notiks 2 reizes nedēļā. Šogad Fitness ABC Mežaparkā piedāvās arī bezmaksas spēles un rotaļas bērniem, kas sāksies līdz ar jūniju un notiks katru svētdienu. Tās, protams, varēs apmeklēt ikviens mazais, jo Fitness ABC ir un vienmēr būs pieejams pilnīgi ikvienam, bet mūsu rekomendācija ir 4-8 gadu mazi bērni.

Izklausās lieliski! Vairāk informācijas te.

Komentēt

3. Hawaii Express atvērtie MTB velo koptreniņi

Hawaii Express atvērtie MTB velo koptreniņi
Velosporta un aktīva dzīvesveida veikala Hawaii Express komanda trenējas visu cauru ziemu, un tagad, pavasarī, ir uzsākusi arī vakara treniņus. Koptreniņi ir atvērtie – tas nozīmē, ka pievienoties var arī cilvēki no malas, taču kritiski jāizvērtē savas spējas – komanda noteikti nav no lēnākajām, un iesācēji līdzi netiks. Taču, ja tev tieši pietrūkst ātras kompānijas, kas liktu arī pašam saņemties – pamēģini.

Informāciju par treniņiem meklē HE Facebook lapā.
Komentēt

4. Lattelecom Rīgas maratona treniņi

Lattelecom Rīgas maratona treniņi
Notiek Mežaparkā katru svētdienas rītu plkst. 10.00 netālu no ieejas Rīgas Zoo. Paredzēti galvenokārt tiem, kas plāno startēt LRM, taču projām nedzīs arī tos, kas vēlas pamācīties, kopā paskriet un varbūt arī uzdot kādu jautājumu treneriem. Treniņu vada pieredzējušie sportisti Romāns Melderis, Zanda Zariņa-Rešetina un Anita Kažemāka.

Te vairāk info.
Komentēt

5. Bezmaksas nūjošanas nodarbības visā Rīgā

Bezmaksas nūjošanas nodarbības visā Rīgā
Ja nu reiz ir kāds sports, kas piemērots visiem – gan traumas guvušajiem un pagaidām vēl mazkustīgajiem, gan sportiskajiem un aktīvajiem – tad tā ir nūjošana. Neļaujies stereotipam, ka nūjo tikai aktīvas pensionāres. Pareizi nūjojot, slodze būs tāda, ka nākamajā dienā jutīsi gan kāju, gan roku muskuļus. Nopietni! Bezmaksas treniņos tev izstāstīs un parādīs pareizu nūjošanas tehniku, lai slodze būtu pareizāka un vienmērīgāka, kā arī izstāstīs visu par pareizu nūju iegādi. Iekļauj savā pavasara pamēģināmo lietu sarakstā!

Treniņu grafiks te
.
1 komentārs

6. IBI Fitness treniņi Kaņiera ielā

IBI Fitness treniņi Kaņiera ielā
IBI fitness piedāvā bezmaksas spēka un funkcionālos treniņus Kaņiera ielā 15, tie notiek sestdienu rītos plkst. 10.30. Viss, kas tev jādara – jāpaņem sporta tērps un ūdens un jāierodas. Treniņi paredzēti pieaugušajiem, taču, spriežot pēc bildēm, trenējas arī jaunieši, tā ka mierīgi vari paķert līdzi pusaugu bērnu, māsu/brāli vai sportot gribošo kaimiņu jaunieti. Kad kļūs siltāks, treniņi pārcelsies uz Viesturdārzu.

Šeit sīkāka informācija
.
Komentēt

7. Izturības skrējiens PAKĀpiens

Izturības skrējiens PAKĀpiens
Arī šo rīko IBI Fitness katra mēneša beigās. Kas ir izturības skrējiens? Tāds, kurā ik pēc brīža ir pauze ar vingrinājumiem, kas jāpilda. Skrējiena pozitīvā puse – tu uzzini, ka īstenībā vari vairāk nekā tev pirms tam šķita. Nu un trenera pieskatošā acs un citu biedru klātbūtne, ar kuriem vienoties pumpējienos, kuriem, bāc, vairs taču nav spēka :) ir ļoti forša lieta. Nākamais jau 30. aprīlī!

Lasi te.
1 komentārs

8. Ielu vingrotāju treniņi

Ielu vingrotāju treniņi Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība
Ielu vingrotājiem ir vienkārša filosofija – nevajag pārāk sarežģīt lietas ar smalkiem aprīkojumiem un spoguļzālēm. Vienkārši apģērbies ērti un nāc uz treniņu ;) treniņi notiek gan Rīgā, gan arī citās Latvijas pilsētās. Šeit gan tev pašam būs jāizvērtē, cik daudz un kurus vingrinājumus vari un gribi droši pildīt – vadītāji drīzāk ir pieredzējuši biedri, ne ilggadīgi sporta pedagogi. Taču tas nenozīmē, ka viņi nesaprot, kā tur lietas grozās ap veiklību un muskuļiem. Un jāatzīst, ka viņu kustības ne-patērnieciskā domāšana ir patiešām ļoti simpātiska.

Par treniņiem visu vari uzzināt te. Ja ir kādi jautājumi, biedrībai ir arī FB lapa.
Komentēt

9. Skriešanas koptreniņi ar VSK Noskrien

Skriešanas koptreniņi ar VSK Noskrien noskrien.lv
VSK Noskrien ir virtuāla skrējēju komanda, kas pulcējas arī reālajā dzīvē. Un viņi rīko – nu, pat ne rīko, drīzāk paši saorganizējas – uz dažādiem koptreniņiem darbdienās un brīvdienās. Atkarībā no kompānijas, treniņš var būt īss vai garš, lēns vai ļooooti dinamisks. Taču noskrienieši ir super forši, pozitīvi un pieredzes bagāti skrējēji, kas labprāt dalīsies kompānijā un kādā padomā ar citiem. Apskati kalendāru viņu mājaslapā, izlasi citu pieredzes stāstus un ieteikumus veiksmīgākai skriešanai, un pievienojies. Jo galvenais ir noskriet!

Kalendāru atradīsi te.
Komentēt

10. Brīvdabas trenažieru zāles

Brīvdabas trenažieru zāles veseligsridzinieks.lv
Visbeidzot, ja tevi interesē tieši trenažieru zāles, taču nevēlies silto laiku pavadīt telpās, vai arī zāļu abonementi tev ir par dārgu, dodies uz kādu no brīvdabas trenažieru zālēm. Šobrīd Rīgā ir pieejamas veselas 15, un ik pa laikam tajās tiek organizētas arī nodarbības, taču par šo gadu nekas vēl nav zināms. Paķer līdzi kādu draugu vai pleijeri ar mūziku un dodies pavingrot! Protams, tās nebūs tik smalkas un daudzveidīgas kā dārgās zāles ar solāriju un saunu, taču hei – trenažieri par brīvu! Un saulainā laikā sanāks arī solārijs ;)  Trenažieru atrašanās vietas:

AB dambja teritorija;
Lucavsalas atpūtas parka teritorija;
Anniņmuižas parka teritorija;
Pie dzīvojamās mājas Ozolciema ielā 16, korp.7.;
Aktīvā atpūtas zona pie Daugavmalas promenādes (Ķengarags, Maskavas iela 17A);
Sporta laukums pie Daugavmalas promenādes (Ķengarags, Maskavas iela 262);
Sporta laukums Ķengaraga parkā;
Bērnu rotaļu laukums Miera ielā (starp Daugavpils, Kalupes, Katoļu un Jēkabpils ielām);
Teritorija Andreja Saharova ielā (starp Augusta Deglava, Andreja Saharova un Dravnieku ielām;
Bērnu rotaļu laukums Pļavnieku parkā (starp Andreja Saharova, Augusta Deglava un Ilūkstes ielām);
Basketbola laukums Mazā Kalna ielas skvērā);
Vecāķu pludmale;
Aktīvā atpūtas vieta pie Dambjapurva ezera;
Grīziņkalna parka teritorija;
Ziedoņdārza parka teritorija.

Vairāk informācijas te.

3 komentāri

 

Un, pats galvenais – nesēdi mājās un ej izkustēties! Tavs ķermenis teiks tev paldies, un vasara būs daudz priecīgāka.


Vērts izlasīt
Komentāri