Policisti pagatavo vakariņas senioru pārim, kuru sabiedējušas ziņas TV

Komentēt

Viss, kas cilvēcē ir labs un sirsnīgs, ir atrodams šinī ziņā.

Neparasts stāsts nesen atgadījies ar četriem Romas policistiem. Viņi ieradušies kādā daudzdzīvokļu mājā, sekojot izsaukumā sniegtajai informācijai. Iedzīvotāji bija piezvanījuši uz iecirkni un ziņojuši, ka no viņu kaimiņu dzīvokļa skan tik izmisusi raudāšana, ka dzirdams pat viņu mājās. Policisti ieradās pārbaudīt, kas par lietu.

Izrādījies, ka dzīvoklī dzīvo sirmgalvju pāris – 84 gadus vecā Žolī un viņas 94 gadus vecais vīrs Mikele. Turklāt, viņi raudājuši ne jau tāpēc, ka kāds būtu veicis noziegumu. Izrādās, ka abi sirmgalvji ļoti cieš no vientulības, un televizors ir viņu vienīgā socializācijas un izklaides iespēja.

Diemžēl, kā jau visur, arī Itālijā televīzijas kanālos tiek translētas tikai šausmīgas un negatīvas lietas. Tas arī kļuva par pēdējo pilienu – pēc kādām vakara ziņām abi vecie cilvēki vienkārši neizturēja un izplūda asarās.

Noskaidrojuši, ka neviens nav cietis, policisti tomēr neapstājās pie paveiktā. Viņi izsauca ātro palīdzību, un nolēma arī pārbaudīt, vai dzīvoklī ir pārtika. Izrādījās, protams, ka tās gandrīz nav – acīmredzot, gatavot vecajiem ļaudīm vairs nebija spēka, un viņi jau kādu laiku pārtika no tā, ko varēja apēst tāpat.

Tad nu, gaidot ātro palīdzību, iejūtīgie policisti lieki laiku netērēja – abiem sirmgalvjiem tika pagatavotas klasiskas itāļu vakariņas: pasta ar parmezānu. Pārējie trīs kolēģi tikmēr izklaidēja abus ar sarunām.

Mūsuprāt, iejūtīgais stāsts pelnījis, lai no tā ņemtu piemēru. Ja tavā tuvumā dzīvo veci, vientuļi ļaudis, kuriem kļūst grūti aiziet uz veikalu un nav, ar ko parunāt – negaidi, līdz viņi sāks raudāt tik skaļi, lai būtu jāsauc policija. Aizej ciemos pats.

 

Avots: adme.ru.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru