Puisis realizēs 1 projektam programmēšanu bez maksas. Jāpiesakās tūlīt!

Komentēt

Matīss Jānis Āboltiņš vēlas realizēt ļoti pozitīvu ieceri - par godu Latvijas simtgadei viņš uzprogrammēs 1 mājas lapu pilnīgi par velti.

 

"Šogad esmu apņēmies izstrādāt (vismaz) vienu bezmaksas projektu. Vēlies, lai baznīcai tiktu izveidota jauna, moderna mājaslapa? Varbūt kādu mācību aplikāciju bērniem? Bet varbūt jau sen Tev prātā ir kāds interesants digitālais risinājums? Labprāt uzklausītu tavu ideju un palīdzētu to īstenot!" raksta Matīss Jānis.

Svarīga piezīme - pieteikties aicināti tikai bezpeļņas projekti - tātad tie, kuri realizē kādu labu, sabiedrībai svarīgu ieceri bez komerciāla rakstura.

Projekta ideja radās pagājušajā gadā. Lai paplašinātu profesionālo redzesloku, šad un tad man Matīsam Jānim patīk paspēlēties ar dažādām jaunām tehnoloģijām. Līdz šim ir sanācis tā, ka šie spēļu projekti vienmēr nonāk digitālajos atkritumos. "Līdzīgi kā ar kladēm skolas laikos - tās tiek pierakstītas pilnas ar zinībām un tad tiek izsviestas ārā. Tām nav nekāds pienesums plašākai sabiedrībai," saka ieceres autors.

"Tas man lika aizdomāties: kādēļ, lai es gaidītu Latvijas simtgadi, lai tai dotu atpakaļ? Esmu pārliecināts, ka daudzi bezpeļņas projekti, pasākumi, organizācijas nevar atļauties realizēt savas idejas tieši dārgā programmētāju darbaspēka dēļ. Tieši šādus projektus es labprāt palīdzētu īstenot. Tas būtu abpusējs labums. Man - iespēja izglītoties - un citiem - idejas realizācija."

Ja zini kādu foršu projektu vai pats esi šāda projekta īstenotājs, raksti Matīsam Jānim uz e-pastu matiss[@]mja.lv vai Facebook

Izvēlētā ideja tiks publicēta viņa Facebook lapā februāra pirmajā pusē.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru