Sirsnīgs stāsts par suņuka Badija atkal satikšanos ar pirmajiem saimniekiem

Komentēt

Laimīgs stāsts, kas sākās Latvijā un noslēdzās Vācijā.

Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā vietnē Facebook publicējusi sirsnīgu stāstu par suņuku Badiju, kurš pēc skarbas dzīves pieredzes atkal saticis un palicis kopā ar saviem pirmajiem saimniekiem. 

"Vēlamies ar Jums dalīties vēl vienā laimīgā stāstā! Šoreiz laimīgā astaiņa vārds ir Badijs, kurš piektdien aizlidoja uz Berlīni, un nu šo pilsētu var saukt par mājām!

Badija stāsts īsumā: Badija saimnieki pārcēlās uz dzīvi Berlīnē. Domādami, ka atstāj suņuku labās rokās un uzticamu, tuvu cilvēku uzraudzībā, viņi izvēlējās Badiju atstāt Latvijā. Tomēr cilvēki mēdz pievilt… viņi nespēja pienācīgi parūpēties par astaini, un viņš nonāca Ulubelē.

Tiklīdz par šo situāciju uzzināja īstie Badija saimnieki, tie sazinājās ar Ulubele komandu un sāka plānot Badija atgādāšanu pie viņiem uz Berlīni!

Un tā - piektdien Ulubele komanda, sagatavojusi dokumentu mapīti un pašu Badiju, devās ceļā uz lidostu, lai “iesēdinātu” Badiju lidmašīnā. Tā Badijs aizlidoja uz Berlīni, kur lidostā viņu sagaidīja saimnieki.
Tas bija patiešām skaists un emocionāls satikšanās brīdis!

Vēlam, lai Badijam patiešām laimīga katra turpmākā diena īstajās mājās pie saviem cilvēkiem, kas turpmāk viņu mīlēs un lolos ik dienas!"

Badija un pirmo saimnieku atkalsatikšanās tika iemūžināta šajā video.

 

 

 

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru