Izgudrots alus, kas paredzēts baudīšanai tieši dušā. Jā, dušā!

Komentēt

Tu nepārlasījies. Tagad ballīti vari sākt pavisam laicīgi.


Vai tev kādreiz ir gadījusies tāda situācija – tu atnāc mājās, un esi tik netīrs un noguris, ka nevari saprast, iedzert aliņu vai ieiet dušā? Tiem, kas šādas situācijas piedzīvo vairāk kā reizi dzīvē un ar parasto alu iet dušā nevēlas, radīts jauns, īpaši dušai paredzēts alus. Cik gan interesantā laikā mēs dzīvojam! 

Zviedrijas alus darītava “PangPang Brewery” laidusi pārdošanā alu “Shower Beer”, ar kuru var droši laist dušoties un nebaidīties, ka pudelē ielīs ūdens un aliņš kļūs negaršīgs. Gluži otrādi, šim aliņam nedaudz ūdens varbūt pat nenāktu par skādi, jo Shower Beer nav domāts nīkuļiem – tā alkohola tilpums ir 10%. Divreiz stiprāks par ierasto! Jāteic gan arī, ka divreiz mazāks – tā tilpums ir tikai 180 ml. Tā ka nav arī jābaidās, ka tālāk par dušu netiksi.

Ražotājs teic, ka dzēriens iecerēts kā savlaicīgs iesākums labam vakaram, lai radītu atbilstošo noskaņu jau tad, kad tu vēl tikai pucējies. Vēl vairāk – alu varot izmantot arī kā kondicionieri tās dāmas un kungi, kuri dod priekšroku matu un ķermeņa kopšanai ar to, kas pieejams ledusskapī. Alum esot citrusu un zālaugu smarža un garšas notis. Nu, labi!

Diemžēl jāteic, ka līdz Latvijai šis savdabīgais produkts vēl nav nonācis, tā ka pagaidām nāksies vien iztikt ar parasto aliņu. Pāris ieteikumi no redakcijas pieredzes – ja akurāt vēlies baudīt dzērienu dušā, atmet smalkā alus pazinēja augstprātību pret skārdenēm un stikla pudeli atstāj vēlākam laikam. Nopietni – dušā arī bez stikliem ir grūti nenolauzt kaklu. Un pagriez ūdeni par pāris grādiem vēsāku.

 

Avots: vice.com.

 

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru