Francijas kosmosa institūts piedāvā darbu cilvēkiem, kam ļoti patīk gulēt. Maksās 16 000 eiro!

3 komentāri

Ir tikai viena aizķeršanās – gulēšana jāmīl tik ļoti, lai kādu laiciņu negribētu celties.

Kuram gan nepatīk pagulēt! Dažiem patīk tik ļoti, ka viņi ir sapņojuši par to, ka varētu par to saņemt naudu. Ja arī tu esi par to domājis, tad mums ir laba ziņa – tagad šāda iespēja patiešām ir!

Francijas kosmosa medicīnas un fizioloģijas institūts Tuluzā meklē 24 brīvprātīgos, kurus iekļaut pētījumā. Viss, kas jādara – jāguļ! Tiesa, ir neliels triks. Pētījums ilgs 60 dienas, un šajā laikā dalībnieki nedrīkst pamest gultu. Nedrīkst gultā pat sēdēt – jebkurā diennakts stundā vienam plecam jābūt kontaktā ar gultas virsmu.

Par to, protams, tiks arī maksāts – atlīdzība ir 16 000 eiro. Tas ir, 8000 eiro mēnesī – diezgan laba alga, mūsuprāt! Ir arī daži kritēriji. Brīvprātīgajiem jābūt veseliem fiziski aktīviem vīriešiem (piedodiet, dāmas…). Viņi nedrīkst būt smēķētāji. Vecuma ierobežojums ir 20–45 gadi, un ķermeņa masas indeksam jāiekļaujas 22–27 robežās.

Pusei no visas brīvprātīgo grupas ik dienu būs jādzer arī īpašs kokteilis ar mērķi noskaidrot, vai tas palīdz saglabāt muskuļu masu arī tad, ja cilvēks nekustas (kā zināms, bezsvara apstākļos neko daudz pasportot vis nesanāk).

Nepārtraukta atrašanās horizontālā stāvoklī, zinātnieku prāt, ir tuvākais stāvoklis bezsvara apstākļiem, tāpēc brīvprātīgajiem jārēķinās, ka pēc 2 nogulētiem mēnešiem viņi varētu vairs nebūt tik fitnesīgi kā iepriekš. Tomēr pēc pētījuma paredzēta arī 2 nedēļu apmaksāta rehabilitācija, un, hei, 16 000 eiro – tur sanāk sporta zāles abonenements 10 gadiem uz priekšu.

Ja esi gatavs pieteikties, dari to šeit. Pirmais pētījuma cikls jau noritējis, taču ir iespēja pieteikties uz otro. Vēlam veiksmi!

 

Avots: iflscience.com.


Vērts izlasīt
Komentāri