Rīgas Pašvaldības policijai atkal gadījies komisks izsaukums. Jautrs stāsts!

1 komentārs

Policijas pārstāvji sociālajos tīklos publicējusi amizantu stāstu, kas šonedēļ tika piedzīvots Iļģuciemā.

Policistiem ikdienā katrs izsaukums ir jāuztver ļoti nopietni, jo nekad nevar zināt, kādas briesmas sagaidīs notikuma vietā. Tomēr nereti gadās arī komiski brīži, spilgts piemērs tam ir šis Rīgas Pašvaldības policijas stāsts no Iļģuciema.

"Policijā ik pa laikam gadās piedzīvot arī dažādus kuriozus. Viens šāds gadījums notika vakar, kad neilgi pirms pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Iļģuciemā. Izsaucēja policistiem ziņoja par neizturamu troksni, kas nākot no kaimiņu dzīvokļa.

Ierodoties notikuma vietā, policistus pie dzīvokļa durvīm sagaidīja 81 gadu veca kundze, kura norādīja, kurā istabā troksnis vislabāk dzirdams. Sirmā kundze izteica minējumu, ka, iespējams, kaimiņš kaut ko urbj, taču vienlaikus atzina, ka troksnis īsti neizklausās pēc urbšanas. Tāpat kundze akcentēja to, ka apdullinošais troksnis parasti dzirdams noteiktos laikos - no puspieciem līdz pieciem divreiz dienā.

Viens no policistiem iegāja istabā un uzreiz pamanīja modinātājpulksteni, kas stāvēja plauktā. Kad policists dzīvokļa saimniecei iedeva modinātājpulksteni, viņa atplauka plašā smaidā un ar rokām aizklāja seju. Mirkli vēlāk sirmgalve pateicās un atvainojās kārtības sargiem par izsaukumu, sakot, ka nu viņai ir "kauns pa visu ģīmi".

Policisti laipni atbildēja, ka katram tā var gadīties, un, atvadoties no kundzes, atgādināja, ka šī starpgadījuma dēļ nevajag kautrēties zvanīt policijai, ja atgadīsies kāda ķibele."

Te arī īss video ar atgadījuma galveno varoni - modinātāju.

 


Vērts izlasīt
Komentāri