28 sludinājumu portālu alternatīvas, kuras varētu būt noderīgākas nekā SS.lv

63 komentāri

Izrādās, ka ss.lv nav vienīgais resurss Latvijā, kur lasīt un izvietot sludinājumus.

3. augustā visos Latvijas medijos izskanēja ziņa, ka Valsts ieņēmumu dienests nolēmis apturēt valstī lielākā sludinājuma portāla ss.lv darbību saistībā ar attiekšanos sniegt nepieciešamo informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem.

Lai arī šobrīd portāls pieejams ar .com domēnu un darbojas tā, it kā nekas būtu bijis, sociālajos tīklos jau izskanējuši vairāki aicinājumi boikotēt jauno SS.com mājas lapu.

"Es visiem skandāliem ap ss.lv līdz šim esmu ieņēmis neitrālu pozīciju," raksta Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons. "Taču vakardienas VID skaidrojums mani pārliecināja. Tas, kā kompānija dažu stundu laikā vienkārši mainīja nosaukumu, mani kā nodokļu maksātāju aizvaino. Tā ir arī mana nauda, kuru viņi, atklāti spļaujot virsū mūsu mazspējai, piesavinās vai ļauj to darīt citiem. Aicinu visus, kam ir svarīgs godīgums, Latvija un kaut vai to cilvēku labklājība, kuriem no šīs naudas jāmaksā algas (mediķi, skolotāji, policisti utt.), boikotēt ss.com Ir pietiekoši daudz citu portālu, lai tas mums neradītu nekādas grūtības. Bet šī kompānija lai pārtiek tikai no vienaldzīgajiem, shēmotājiem un zagļiem."

Jāsaka, ka cilvēki ir sašutuši un nesaprot, kur vērsties pēc jau ierastās informācijas, ko sniedza portāls ss.lv. Mēs nolēmām papētīt un atradām lieliskas ss.lv alternatīvas.

1. Klasika

Klasika
Plaša spektra sludinājumu portāls Latvijā un ideāla alternatīva ss.lv. 

Ieskaties šeit

4 komentāri

2. Reklama.lv

Reklama.lv
Pilnīgs ss.lv analogs. Atšķiras, tikai nosaukums, krāsas un simboli. Viss pārējais ir ļoti līdzīgs. 

Izpēti mājaslapu šeit.
4 komentāri

3. Dada.lv

Dada.lv
Sludinājumu okeāns - tā ir rakstīts mājaslapas galvenās lapas augšējā stūrī. Iespējams šeit tu varēsi pasērfot uz jauniem sludinājuma viļņiem. 

Izpēti mājaslapu šeit.
2 komentāri

4. Viss.lv

Viss.lv
Šeit atradīsi noderīgu informāciju par uzņēmumiem, valsts iestādēm un citām organizācijām, to sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvātajām precēm. Foto, video, reklāmraksti un, protams, sludinājumi. Šeit var atrast interesantas lietas.

Izpēti mājaslapu šeit.
Komentēt

5. Takari.eu

Takari.eu
Bet te ir tapis kaut kas dizaina ziņā modernāks. Lapa nelīdzīnās pārējām, taču sludinājumu tur pagaidām ir salīdzinoši maz. Taču to ir ērti lietot, un tajā ir interaktīvā karte, kurā var redzēt, cik daudz sludinājumu ir nākuši no konkrētās pilsētas. 

Izpēti mājaslapu šeit.
Komentēt

6. Komersa.lv

Komersa.lv
Mūsuprāt, šī ir viena no labākajām ērtības ziņā - viss ir skaidri redzams, attēli lieli un dizains lakonisks. Nav nekā lieka, neskaitot dažas reklāmas stūros, kuras īstenībā pat neizceļas no kopējā lapas konteksta. 


Izpēti mājaslapu šeit.
1 komentārs

7. City24.lv

City24.lv
Vēl viens portāls, kurā var atrast lieliskus nekustamā īpašuma piedāvājumus. Uzticams un kvalitatīvs avots ar plašu piedāvājumu spektru. 

Vairāk informācijas skaties šeit.
1 komentārs

8. Draugiem, paziņām un foršiem cilvēkiem

Draugiem, paziņām un foršiem cilvēkiem
Savam skaistajam dzīvoklim meklē superīgus īrniekus? Tad tev noteikti jāpievienojas šai Facebook grupai. Te ir gandrīz 50 tūkstoši biedru, tāpēc noteikti atradīsies kāds tieši tev piemērots dzīvokļa variants vai arī īrnieks. 

Pieseko grupai šeit.
Komentēt

9. Domimaps.lv

Domimaps.lv
Ja gadījumā steidzami jāatrod dzīvoklis vai citas telpas, tad noderīgi zināt par tādu mājaslapu kā domimaps.lv. Te var atrast gan pērkamos, gan īrējamos variantus. Turklāt meklēšanas process ērtāks nekā ss.lv.

Skaties šeit.
Komentēt

10. Plato.lv

Plato.lv
Specializējas nekustamo īpašumu sludinājumos Latvijā. Noderīgi!

Skaties šeit.
Komentēt

11. Pērk/pārdod/īrē/maina/izīrē Latvija

Pērk/pārdod/īrē/maina/izīrē Latvija
Mūsdienās Facebook ir viena no labakajām alternatīvām jebkuram online portālam un veikalam. Cilvēki lieto Facebook biežāk nekā jebkādu citu interneta vietni, tāpēc iespējas pārdot vai atrast to, kas nepiciešamas ir daudz vairāk. 

Viena no publiskām grupām, kur lietotaji publicē savus sludinājumus ir Pērk / pārdod / īrē / maina / izīrē Latvija. Te var atrast praktiski jebko. 

Sīkāk izpēti šeit.
Komentēt

12. Steidzami

Steidzami
Pievienojies, seko, pērc, pārdod un maini šeit.
Komentēt

13. Pērk/pārdod

Pērk/pārdod
Facebook ir spēks. Šajā grupā var atras un pārdod īstas pērles. Piemēram, biljarda galdu?

Noteikti pievienojies šim socialo tīklu sludinājuma portalām un tu aizmirsīsi par ss.lv.

Skaties šeit.
Komentēt

14. #teirdarbs

#teirdarbs
Domāji, ka darba vakances var meklēt tikai ss.lv? Atrast darbu caur Facebook ir daudz vienkāršāk. Neaizmirsti, ka cilvēkiem ļoti patīk dalīties un palīdzēt, tāpēc droši pievienojies kādai Facebook grupai, kura specializējas darba vakancēs. Piemēram #teirdarbs.

Sīkāk izpēti Facebook grupā šeit vai mājaslapā teirdarbs.lv
Komentēt

15. Darbs Latvijā

Darbs Latvijā
Arī ļoti aktīva Facebook grupa, kurā katru dienu parādās jauni piedāvājumi.

Izpēti šeit.
Komentēt

16. Vēl viens palīgs no Facebook

Vēl viens palīgs no Facebook
Ģimenēm ar mazuļiem un mājdzīvnieku saimniekiem, kuri meklē mājas!
Šī Facebook grupa ir slēgta, taču, piespiežot pogu "pievienoties grupai", ilgi nebūs jāgaida, kamēr administrators apstiprinās tavu pieteikumu.

Piesakies šeit

Komentēt

17. Whatcar.lv

Whatcar.lv
Viens no pasaulē ietekmīgākajiem auto ekspertu medijiem, kas kopš 1972. gada tiek izdots Lielbritānijā, kā arī Krievijā, Indijā, Ķīnā, Spānijā un kopš 2008. gada 10. jūnija interneta versijā www.whatcar.lv pieejams arī Latvijā. Izklausās kā superīga alternatīvu vecajiem labajiem ss.lv automašīnu sludinājumiem. 

Izpēti mājaslapu šeit.

Komentēt

18. Facebook auto tirgus

Facebook auto tirgus
Šeit pārdod, pērk un maina ar auto un auto lietas. Pie bildēm tiek likti skaidri apraksti un vēlamā cena. Ja netiek norādīta cena, tad sludinājums tiek dzēsts! Īsi, vienkārši un saprotami. 

Pievienojies grupai šeit

Komentēt

19. MTB un šosejas riteņbraukšana

MTB un šosejas riteņbraukšana
MTB jeb kalnu velosipēdu un šosejas veloriteņu forums, kurā entuziasti meklē, pērk un pārdod tematiskas lietas. 

Ja esi viens no tādiem, tad spied šeit

Komentēt

20. Mājoklim.lv

Mājoklim.lv
Dodies uz majokli.lv un pārdod, maini un iegādājies lietas savam mājoklim izdevīgāk.

Atrodi ko jaunu šeit

Komentēt

21. Facebook grupa mājokļa piederumiem

Facebook grupa mājokļa piederumiem
Šīs slēgtās grupas dalībnieki ievieto mēbeles, elektroniku un visu, kas saistīts ar mājsaimniecību. Pie katras lietas jābūt pierakstītai konkrētai cenai.

Pievienojies grupai šeit

Komentēt

22. Andelemandele.lv

Andelemandele.lv
Šī ir vieta īstu pērļu medībām. Slaveni zīmoli par pieejamām cenām. Stilīgas drēbes, apavi, aksesuāri, mājas piederumi, kosmētika un pat tehnika. Kvalitatīvi un unikali piedāvajumi. Kaut ko tādu ss.lv nebūsi redzējis! Iespējams, labākais Latvijas sludinājumu portāls tiem, kuri seko līdzi modei. 

Izpēti visus piedāvajumus šeit.
Komentēt

23. Atverskapi.lv

Atverskapi.lv
Atver savu skapi, atrodi nevajadzīgās drēbes un ievieto sludinājumu. Kādai noteikti iepatiksies tava piedāvātā prece. 

Izmēģini šeit.
Komentēt

24. Tirgo.lv

Tirgo.lv
Projekta mērķis ir dot iespēju iegādāties produktus no jebkura pasaules ražotāja vai audzētāja bez veikala starpniecības, sniedzot par to maksimāli daudz informācijas. Interesanti.

Sīkāk izpēti šeit

Komentēt

25. Rokdarbi

Rokdarbi
Šeit ir iespējams atrast lielveikalā nenopērkamus un, pats galvenais, Latvijā darinātus izstrādājumus. Pārdevējs pats var izveidot virtuālo veikalu, ievietot izgatavo preču attēlus un tirgot savu ražojumu bez starpniekiem.

Ja esi rokdarbu karaliene, tad ieskaties šeit

Komentēt

26. Četrkājainie

Četrkājainie
Facebook grupa, kurā cilvēki meklē četrkājainos draugus, vai arī cenšas palīdzēt atrast viņiem mājas. 

Pievienojies un seko šeit.
Komentēt

27. Biļetes uz pasākumiem

Biļetes uz pasākumiem
Biļetes, ielūgumi uz koncertiem, teātra izrādēm, festivāliem un citiem pasākumiem no tiem, kuri paši netiek. Te var noķert ļoti izdevīgus piedāvājumus.

Pieseko Facebook lapai šeit

3 komentāri

28. Dalder.lv

Dalder.lv
Ievieto bezmaksas sludinājumus, ja meklē darbiniekus vai vēlies ko pārdot. Šeit vari sekot līdzi arī jaunākajām akcijām, saņemt kuponus un pat piedalīties izsolēs, gluži kā īstā darba un mantu tirgū.

Vairāk uzzini, spiežot šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri