Šo ierīci vajadzēs katram riteņbraucējam. Tā glābs dzīvības!

Komentēt

Tagad arī pārējie satiksmes dalībnieki laikus zinās, ko gatavojas darīt velosipēdists.

Azerbaidžāņu dizaineris Elnurs Babajevs ir radījis kārtējo produktu, kas paredzēs, lai uzlabotu riteņbraucēju drošību uz ceļiem. 'Cyclee' ir mazs projektors, kas ar mobilās aplikācijas palīdzību spēs reaģēt uz braucēja kustībām un darbībām, lai uz viņa muguras projicētu dažādus paziņojumus, kas citiem satiksmes dalībniekiem ļaus saprast, ko darīs velosipēdists.

Ierīce uz muguras projicēs ziņojumus, kas informēs par dažādām darbībām, tostarp arī pagriezieniem.

Lai 'Cyclee' varētu izmantot uz pēc iespējas vairāk divriteņiem, produktam komplektā līdzi nāks dažādu izmēru un formu statīvi.

Aplikācija viedtālruņos ļaus braucējiem modificēt projicētos attēlus, izvēloties tos, kuri katram pašam šķiet atbilstošākie dažādās situācijās.

Pagaidām tiek plānots, ka projektori tiks radīti vismaz trīs dažādās krāsās, lai velosipēdistiem būtu iespējams izvēlēties to, kurš vislabāk piestāv viņu braucamajam.

Kā jau šādu produktu gadījumā tas diezgan bieži ir ierasts, par cenu vai to, kad projektors būs pieejams, papildus informācijas pašlaik nav, bet izstrādātājs plāno to nogādāt pie patērētājiem pāris gadu laikā.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru