Stāsts par to, kāpēc Ķīnas amatpersonas ieskatījās 10 tūkstošu baložu dibenos

Komentēt

Šīs amizantās ziņas nāk no oficiāliem kanāliem!

Pēdējā laikā Ķīnā novēroti vairāki vardarbīgi uzbrukumi, pie kuriem oficiāli tiek vainotas seperātistu grupas. Lai izvairītos no turpmākiem upuriem, amatpersonas ķērušās klāt arī netradicionālām drošības metodēm.

1. Ķīnas Tautas republika vakar dažādos veidos atzīmēja Nacionālo dienu (dienu, kad Mao Dzeduns pasludināja šo republiku par spēkā esošu), tajā skaitā arī – palaižot brīvībā 10 000 baložu. Tā ir tradīcija.

Ķīnas Tautas republika vakar dažādos veidos atzīmēja Nacionālo dienu (dienu, kad Mao Dzeduns pasludināja šo republiku par spēkā esošu), tajā skaitā arī – palaižot brīvībā 10 000 baložu. Tā ir tradīcija.

2. Lai pārliecinātos, ka baložos nav paslēptas bumbas, katra putna dibens, spalvas un spārni tika rūpīgi pārbaudīti. Divreiz! Pirmkārt, pirms transportēšanas un, otrkārt, pēc to nogādes līdz Tjaņanmeņas laukumam.

Lai pārliecinātos, ka baložos nav paslēptas bumbas, katra putna dibens, spalvas un spārni tika rūpīgi pārbaudīti. Divreiz! Pirmkārt, pirms transportēšanas un, otrkārt, pēc to nogādes līdz Tjaņanmeņas laukumam.

3. Te tev nu bija – brīvs kā putns… Pēc visām šīm mocībām baloži tika palaisti gaisā sešos vakarā.

Te tev nu bija – brīvs kā putns… Pēc visām šīm mocībām baloži tika palaisti gaisā sešos vakarā.

4. Vakardien tika veikti arī citi stingri drošības pasākumi: helikopteri lidoja virs lielākajiem tūrisma objektiem, bet pilsētā tika mobilizēta 850 000 cilvēku liela “pilsoņu armija”.

Vakardien tika veikti arī citi stingri drošības pasākumi: helikopteri lidoja virs lielākajiem tūrisma objektiem, bet pilsētā tika mobilizēta 850 000 cilvēku liela “pilsoņu armija”.

5. Paranoiskā rīcība saistīta ar vairākiem karstajiem punktiem šobrīd Ķīnā: Hongkongā notiek lietussargu revolūcija, bet Siņdzjanā – sparīgi nemiernieku uzbrukumi.

Paranoiskā rīcība saistīta ar vairākiem karstajiem punktiem šobrīd Ķīnā: Hongkongā notiek lietussargu revolūcija, bet Siņdzjanā – sparīgi nemiernieku uzbrukumi.

6. Turklāt šogad valsts galvaspilsētā Pekinā stacijā tika nogalināti 29 cilvēki.

Turklāt šogad valsts galvaspilsētā Pekinā stacijā tika nogalināti 29 cilvēki.

7. Ziņu par to, ka sākusies baložu pārbaude ietvītoja (cik ironiski!) Ķīnas Komunistiskās partijas avīze People’s Daily. Jā, tas ir reāls Twitter konts: @PDChina. Vari palasīt!

Ziņu par to, ka sākusies baložu pārbaude ietvītoja (cik ironiski!) Ķīnas Komunistiskās partijas avīze People’s Daily. Jā, tas ir reāls Twitter konts: @PDChina. Vari palasīt!

8. Ķīniešu blogeris ar segvārdu Changping (nav redzams attēlā) norāda, ka cilvēku privātums pēdējā laikā tiek ierobežots arvien vairāk, un izsaka bažas, ka taisnā zarna tiks pārbaudīta arī pilsoņiem.

Ķīniešu blogeris ar segvārdu Changping (nav redzams attēlā) norāda, ka cilvēku privātums pēdējā laikā tiek ierobežots arvien vairāk, un izsaka bažas, ka taisnā zarna tiks pārbaudīta arī pilsoņiem.

9. Šobrīd pasaules uzmanība pievērsta Hongkongai, kur cilvēki pieprasa to, kas mums būs sestdien, 4. oktorbrī. Vēlēšanas. Lūk, viss izskaidrots īsumā:

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru